Foorum
1
2
2010-06-21 16:50
hmm ma ei mõista.. miks petta, et petta... st minna kohe teadmisega, et teeb asja ära?

ma siiani arvanud, et kui midagi sellist juhtuma peaks siis se ejuhtub sellepärast, et kaks inimest meeldivad üksteisele ja mõlemal tekivad ihad ja siis see kirg pimestab mõistuse ja asi juhtub sest see lihtsalt juhtub. Kuid kuidas saab asi hoo sisse sedasi, et minna teadmisega, nüüd lähen ja petan... kas sedasi on ka suudlused, seks ja silitused head? kas midagi häirivat ei ole siis selle tegevuse juures?

targemad, seletage nüüd mulle rohelisele inimesele ka seda asja ja valgustage mind sinisilmset
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 17:21
Kui tark ma just olen aga mina mõtlen seda nii, et...Keegi oli kellegiga, kedagi petnud. See lihtsalt juhtus, ilma planeerimata, saatjaks kirg ja iha. Nüüd see petetu, kes on solvunud ja kättemaksuhimuline, läheb, ja täie teadmisega, sooviga kätte maksta petab, selleks, et petta.
Kas too petetu, sellest tegevusest rahulduse leiab..? Arvan, et vaevalt aga kättemaks on ju nii magus.

See oli minu arvamus ega pretendeeri absoluutsele tõele
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 17:26
Su arvamus meenutas kangesti Mehhiko seebi stsenaariumi ....kuigi head sellist
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 17:29
nii, et nüüd on meil seebid mängus.. "sina teed mu naisele tite, mina teen siis sinu tütrele ka tite" kõlas õiglaselt küll
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 17:31
Või minu titt ongi sinu naine....jne jne jne aga ok püsime teemas
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 17:37
aksala,loomulikult mõnna,mõnna teineteisele ongi tasu,mitte see,et toru tyhjaks,till püksi ja punuma
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 17:39
Tead sa mõnda inimest kes nii teeks ?? Mõnna mõnna tuleb kindlasti teha
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 17:42
tean,aga see selleks
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 17:45
Jah ärme kaldu teemast kõrvale Kuigi palju hullem variant oleks ka see kui naine istub korraks otsa ja siis paneb püksid jalga ja punuma
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 17:48
jestas, te olete vastikud... aga siiski petta, et petta.. see ei kõla hästi
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 17:51
Ei kõla jah aga elu lihtsalt on selline...nagu öeldakse, et truudus on juhuse puudus. Ära sinagi selles nii kindel ole, et sinuga sellist asja ei juhtuks. Iial ei või teada
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 17:56
Truudus ei ole juhuse puudus. Truudus käib koos armastuse, hoolivuse ja lugupidamisega.
Aga see polnud teemasse...sry
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 17:13
siiksi on truudus juhuse puudus...

kui ikka saavad kokku 2 inimest, kellel on tõeline keemia... ei siis enam mõelda peadega.. siis on vaid pime kirg, ma noruses sellise asjaga kokkupuutunud ja asja kroonis see, et egas ma seda omateada jätnud, läksin ja tunnistasin kaaslasele oma tegemise üles... tulemust võite ise arvata nii, et kui petta siis tuleb vakka lla, mitte aga oma patte tunnistama hakata õppetund terveks eluks, sestpeale enam juhused pole otsinud
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 11:48
petmisega ,,, peab arvestama,et samaga vastatakse
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 11:58
juhusega vs selle puudusega ei ole siin midagi tegemist. pigem ikka millegi muu puudumisega
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 12:04
petmisega seostada mingeid juhuseid ikka väär pigem kindlalt muud vajaka jäämised,soovid ja tahted
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 12:26
just just. vahel (kui mitte enamasti) on selleks milleksi muuks "viga" reaktsioonide kontrollimises
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 12:39
Olenmidagi jutt jumala õige. Isegi kui suhe toimib hästi, siis teatud asjaolude kokkulangevusel võib petmine teoks saada. Reeglina sellise situatsiooni märksõnadeks on alkohol, korralik pidu ja üle keskmise meeldiv vastaspool On endaga juhtunud midagi sellist ja kuigi olid hiljem süümekad, siis jätsin enda teada...mida partner ei tea, see ei saa talle haiget teha
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 12:51
ma kaldun ka pigem uskuma seda juttu, et tegemist on mingite asjaolude kokkulangemisega ja selle juhuslikkusega .. kui juhuse endaga vs selle puudumisega. kes tahab, see leiab ka vajaliku "juhuse" üles
˅ näita rohkem ˅
1
2