Foorum
1
...
3
4
5
...
18
2017-02-06 01:59
Samas on neiukesel õigus.
Ma ei ole. muidugi süvenenud sellesse hindamise süsteemi, aga tundub, et hinne 10 maksab raha ja hinne 1 saab anda tasuta.

Mis kasu on portaalil, kui 10 hindeid saab panna ainult mõnele, sest teised on enda pildi maha võtnud?
˅ näita rohkem ˅
2017-02-06 10:46
Ka minul on kõik eelnevalt nimetatud kasutajad blokis. Arusaadavalt kompleksides mehed, kes tunnevad, et midagi on neile kättesaamatu või kompleksides naine, kes võiks selle aja ja energia enda parendamisele suunata
˅ näita rohkem ˅
2017-02-06 17:59
Jfjm minule ei ole see mingi küsimus kuidas need vanamutid topis on. Seda teavad kõik mis nõmetseminega see saavutatakse. Hinda teisi ühtedega ja hinda ennast kümnetega. Mõni raketiteadus my ass.
Kui mind kasvõi 0,0001% see top huvitaks käituksin samamoodi. Aga vaata ei käitu ja ei kavatse kunagi nii nõmedaks muutuda.
Seega eksid jfjm oma järeldustes.
Isiklikult see top mulle midagi juurde ei annaks, pigem kahjustaks sest top on pikaks ajaks rikutud mainega koht. Vanamuttide edetabel.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-06 18:47
Ma tahaks ka seda perse püsti, justkui tahaks ära roomata pilti näha
˅ näita rohkem ˅
2017-02-07 15:18
Teemaalgatajale respekt. No tõesti sakivad sajaga need nômetsejad. Pole muud teha, kui tulla kontole ühtesid laduma. Kasutajad vanakala56, richardo1, sexdoktor ja tyyrimees80: hallooo. Kas elu piirdub vaid negatiivsete hinnangutega ja klaas on teiesuguste troppide jaoks vaid pooltühi. Siis soovitus! Istuge sisse see klaas. Elage ise ja laske teistel särada. Ja nüüd. Andke tulla minu aadressil kogu negativism. Poliitikutest pagulasteni, sest eesti inimene ongi ebatolerantne.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-07 15:33
Ma olen väga tolerantne - ma numbrilisi hinnanguid ei teegi Kasutan märgilist sõnavabadust kui pilt on hea siis Siis kui maailm loodi ja olin veel noor, sain 5 punkti eest üsna tihti bloki. Nüüd tean, et kõik numbrid alla kümne ei ole punktid

Aga kuna siin eelnevalt oli juttu ühtedest... No kui ühed ei meeldi, tuleb lävida teistega.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-07 15:46
Viis on viis. See ei näita sama, mis mitukorda ühtede ladumine. Kümneid ei oota minagi, aga üks ja korduv üks tähendab ikka midagi muud.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-07 18:01
Võib olla mõnele assotsieerub ühe ladumine ühtimisega
˅ näita rohkem ˅
2017-02-07 18:21
Ju siis nende ühtede eest mingit ühtimist ikka lubatakse- vaevalt need isasisikud muidu viitsiks oma silmarõõmude "konkurentidele" sedapalju tähelepanu pöörata.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-07 19:13
Ühtedega pommitatud saamiseks piisab sellest kui päevas 1-2 kõrgemat hinnet saada.
Vastulöök peab olema varajane ja põhjalik. Loogikaga need topise tibud ei hiilga kui sa siiani aru pole saanud.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-07 19:31
ma usun üha enam, et topise tibud ei ole nõmetsemise taga

kuna teemaksolevad kontod on kõik sama käekirjaga tehtud, ühe varastatud jänkipildiga, liiguvad ühtviisi (mitte ankeeti, vaid otse pildile ehk top'ist või järjehoidjalt; kõigile kontopiltidele üks, siis ankeeti ja blokk; ca 20 min pärast uus ring otse pildilt alustades, kui veel vastu-blokki pole saanud), on nad ilmselt sama inimese omad. see VÕIB olla mõni kibestunud päss, kes tahab, et kõik temasuguseks muutuks. aga sama hästi võib see olla mõni kohalik draamakuninganna, kes vajab teiste häiritust nagu õhku -- ka selle kandidaate on mitu. tema pilt tõenäoliselt topis ei ole, eks seda elabki välja

üles hinnanud on need kontod eranditult seksimüüjaid
˅ näita rohkem ˅
2017-02-07 19:41
No endiselt sedavõrd savi, et pole ma siiani viitsinud avada/vaadata neid kontosi, kes mind ööseti 3.30 ühtedega hindamas käivad .....ja päriselt ka pole vaadanud, ei sisse ega väljalogitult.......no mis parata, kui lihtsalt ei koti ....no ja siit loogiline järeldus, et blokkinud pole samuti jätkuvalt kedagi
˅ näita rohkem ˅
2017-02-07 19:42
Kindlasti on 100 nüanssi, mille peale minu sugune topikauge inimene ei tule. Aga lahendus tundub olevat väga lihtne. Võiks jääda ainult hinne 10. Kui meeldib, paned 10, kui ei meeldi, ei pane. Lihtne.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-07 19:44
Kuule Misteriks, aga mismoodi siis need topparid teisi maha hinnata saavad!?!!? .........ära võta nii lihtsa lahendusega neilt elumõtet ära
˅ näita rohkem ˅
2017-02-07 19:53
Mis kuramuse pärast seal topis istumine nii elulise tähtsusega on? Mulle ei meeldi isegi mõte, et ilma sisselogimata saab pilte vaadata ja kuskil reklaamis võib enda omagi leida.....
˅ näita rohkem ˅
2017-02-07 20:02
Äkki see ühtede ladumine on tähelepanuvajadus Mind ei huvita numbrid, aga mingi aasta tagasi oli nii, et nii kui ma Iha-sse sisse logisin, samal hetkel üks kasutaja hinadas mind ühega ja seda kordi päevas ja sama pilti. Ma ju topis ei ole võistelnud, polnud vaja midagi alla hinnata. Mul oli vahel tunne, et lausa jälitati, kuna hinne tuli just siis kui logisin ihasse..Ma ei tea, miks ta öösel juba ei hinnanud, kui ma magasinNaljakas oli
˅ näita rohkem ˅
2017-02-07 20:11
ma olen nii tühine, et mulle ei panda isegi ühtesid aga hea meel on tõdeda, et enne pildi lisamist olin ma juba nii ohtlik, et igasugu vingerjad ja kenasuudlused oli mind blokkinud vähemalt kellegi jaoksolen ma tähtis
˅ näita rohkem ˅
2017-02-07 20:18
Seos topistega on täiesti olemas kui vaadata allahindajate viimaseid kommentaare.
Kuna mul pole kombeks siiberdada endale mittemeeldivate inimeste kontodel korduvalt siis häirib mind eelkõige selliste tüüpide järjepidev jõlkumine minu ankeedis.
Lihtsalt elementaarne viisakus, mis muidugi pole mõningase kontingendi jaoks eriti tuttav sõna
˅ näita rohkem ˅
2017-02-09 19:06
Jah mister x õige. Lugege siis kümnete kogust ja koostage edetabelit. Ja vanamutid ka ei pea öösiti üleval olema, vanainimeste tervise peale peaks ka mõtlema.
Iga ettepanek on hää mis pasa majast välja aitab. Pasa all ma mõtlesin topi vanamutte.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-11 15:25
tänane aktivist bibgobongo
˅ näita rohkem ˅
2017-02-11 17:21
Edu sellele uuele pilditule klounile.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-13 21:20
Piider ummi1, ära nõmetse siin.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-14 10:42
ekstaas69 suurimad tänud siis tähelepanu eest.
Vanamuttidel veel palju rammu näpukestes.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-14 10:50
Nii nüüd on järjekordselt ühtedega kontod üle käidud ja väljundil saime tulemuse........... Ja pöörame nüüd pilgud naiste toppi.
Kes on selle nõmetsemise taga on niigi kõigile arusaadav.
Tohletanud vanamutid
˅ näita rohkem ˅
2017-02-14 14:52
Oh sa naeruväärne vanamuttide miilustaja
Lubi takistab sul teha elementaarset 1+1 tehet või püüad meelega jätta muljet et oled loll.
Vaata kuna ma ennast kümnetega ei ehi, ei tähenda see seda et teised iha kasutajad mind kümnetega ei hinda. Ikka hindavad, ju siis meeldib neile nähtu.
Tahes tahtmata liigun sinna topi poole. Vanamuttidel on selleks puhuks oma valulävi, punane joon ja selleks on tervet kaks topi esilehte.
Peale seda vallandub neil Pavlovi refleks, ila eritus, magamata ööd ja kõik muud ebasdekvaatsed liigutused.
Kahju on nendest, no päriselt.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-14 15:15
ära muretse, mul on kõigist topisõltlastest kahju vanusest ja soolisest kuuluvusest hoolimata.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-14 15:44
vabakas, kus su empaatia on

inimestel on tegevus. kirg. sisustatud aeg
proaktiivsem kui telekavahtimine
vbla lisab isegi enesehinnangut ja teeb nad paremateks suhtlejateks, lapsevanemateks, kolleegideks, ...
ajurakukesi kasutatakse skeemide leiutamiseks. tekitatakse uusi sünapseid. alzheimer saabub hiljem

pisukese nuputamisega leiab kindlasti veel häid ja vajalikke mõjusid. nii et edasi, topisõltlased, teie pilet paradiisi on siin!
˅ näita rohkem ˅
2017-02-14 18:28
Selge jfjm.......sa mitte ei püüa muljet jätta vaid oledki.
Loe oma avaldus hoolikalt läbi ja saad isegi aru.
Ja kui hakkad vabandama, a'la olin purjus, mõte kiilus kinni, siis saame lisaks veel ülestunnistuse sinu tühisusest.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-14 19:51
tänase pävavipi tegemises osales põhiliselt tema ise
˅ näita rohkem ˅
2017-02-15 10:21
Heitsin just pilgu naiste topi, vaatan üks roomav vanamutt teisel kohal ja siis ma sain aru..........
Ta otsib väljapääsu..... vaeseke mõtleb, et väljapääs on esimese koha taga........ilmselt see vanainimene ei tea et peale numbrit üks tuleb NULL..........
Kas tõesti pole siin džentelmene kes talutaks vanainimese topist välja...
˅ näita rohkem ˅
2017-02-15 12:31
Kurat kui hea, Neiuke.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-15 14:32
kurat kui hea neiuke sul närvid läbi kas siin on inimest kes viib hullu neiukese hullarisse ravile
˅ näita rohkem ˅
2017-02-16 20:06
Konto Meesjanaine võite julgelt ära blokkida, järjekordsed nõmetsejad
Jfjm võiks tulla nüüd jutuga kuidas neiuke endale märkamatult mängib topi mänge.
Huvitav kas ma,siis peaks blokkima või mitte?
Sest kõigest 20 ühte. See ju siiski hulga meeldivam kui 80 ühte?????
Jfjm võiks anda nõu......
˅ näita rohkem ˅
2017-02-16 20:20
Assa vana kelm oled veel naljamees ka
Aga nõu sa ju ei andnud.....kas blokin või mitte?
˅ näita rohkem ˅
2017-02-16 20:27
Neiu- ära üldse erutu.
Mõni mees on muidu nobe erinevaid kontosid varikateks ristima muidugi mõni üksik isik ja teema mahaarvestatud
˅ näita rohkem ˅
2017-02-16 22:43
Seda, et kui nüüd peale numbrit üks, tuleb suur NULL... Siis mina sinna TOP'I ühe poole küll nagu eriti ei püüdleks. Eriti kui veel seal sedasi vanamutiks saab
Blokkida igal juhul ja kõikvõimalikul viisil ja kõiki.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-16 22:58
noh, aitaks tegelikult see, kui ärablokkida KÕIK, kes topis figureerivad ja (!) KÕIK; kes nende pilte on hinnanud ning kommenteerinud. siis saabub õnn õuele
˅ näita rohkem ˅
2017-02-21 00:55
monusmarek -- järgmine ühekahur
˅ näita rohkem ˅
2017-02-21 12:51
Ehk nõmetseja vanamutt.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-21 13:58
neiuke311, ennatlikud ja emotsionaalsed järeldused pole kunagi kedagi aidanud. eriti vähe veel nende tegijaid. enamik "kannatajaid" on sinu viha objektist vanemad, eelkõige solvad sa neid.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-21 16:18
käisin vaatasin keda on monumarek kommenteerinud ikka oma neiuke311 raske pole arvata kes ise ühtesi teistele paneb kuradi hull haige neiuke nõmetseb iseb siin ise omale tegi foorumisse teema
˅ näita rohkem ˅
2017-02-21 18:31
Neiuke on hädas. Juhtus selline piinlik asi, et tema tagumiku ei peetudki ühe vääriliseks. Järelikult need vastikud vanaeided ei peagi teda konkurentsivõimeliseks. Kus selle häbi ots?
˅ näita rohkem ˅
2017-02-21 19:37
Tänase päeva tegija on jah neiukese fänn vaevu paaripäevase kontoga
˅ näita rohkem ˅
2017-02-21 19:45
No kuidas te küll viitsite selle jamaga kursis olla ja seda jälgida ...kes-keda, kuipalju ja kuna loodud kontoga.......Jumal hauda küll
˅ näita rohkem ˅
2017-02-21 19:52
No kui mingi torbik mu pilte korduvalt vahib ja oma rahulolematust valjult väljendab siis pole seda võimalik mitte märgata.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-21 23:09
Millest siin kiun lahti? Kes-keda vaatas, kes-keda hindas?
Vaevalt et saan teid aidata.
Üks on ikka päris kindel see liider vanamutt on tõeline skiso.
Aastaid roomata mööda naiste topi esilehte on ikka kliiniline nähtus.
Püüaks kinni, võtaks vereproovi.......äkki on marutõbine vanamutt.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-21 23:18
Neiuke311 ega Sinagi pole igavesti noor. Küll Sa ka mõne aasta pärast saad seda vanamutii tiitlit kanda. Kui seda teemat siin natuke lugeda, siis tundub et Sul endal on mingi kiiks, et pidevalt vahutad. Anna vereproov siis saab täpsema diagnoosi panna.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-22 10:35
Jfjm sa seal vanamutile lähemal.....Kas siis klähvib ja haugub?
˅ näita rohkem ˅
2017-02-22 11:27
Mind huvitab veel üks teema......... Sellel skiso vanamutile on lõpmatu kogus lisakontosi, paljudel neist kellegi võõrad pildid. Kas see pole nagu reeglite vastane? Ja üleüldse kes on andnud õiguse vanamutile teiste inimeste pilte siia saidile üles riputada.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-22 12:11
neiuke võiks klähvimise asemel luti suhu panna või annan omalt püksist talle suhu siis ehk rahuneb maha
˅ näita rohkem ˅
1
...
3
4
5
...
18