Foorum
2016-12-09 21:57
Mul on homseks vaja rullbiskviit teha, aga virtuaalseid tükke jagub kõigile soovijatele .
˅ näita rohkem ˅
2016-12-09 21:59
Siis on olnud suurem munakloppimine
˅ näita rohkem ˅
2016-12-09 22:05
Jälle midagi uut. Ma siiani mõtlesin, et rullbiskviit ostetakse poest. Aga, miks mitte.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-09 22:14
Ma teen enamus asju ise, poest valmis-ja pooltooteid ei osta. Kummaline, et see "midagi uut" on.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-09 22:16
kuulge, sarisitturid, kas te läbustamise teemas ei tahaks püsida? luceo, sina kui PALJU arukam -- kui sa just pead oma külameest lärmamas hoidma, siis tee seda vastutustundega vähemalt
˅ näita rohkem ˅
2016-12-09 22:21
Ok, ma jätan isikliku pöördumise kõrvale ning teatan pidulikult, et ei taha läbustamise teemas püsida, kuna ma ei ole sellega kursis. Külamehed vastutavad ise oma sõnade ja tegude eest.


Aga eks ma siis korjan oma kodinad kokku - hetkel mul midagi teemakohast öelda ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-09 23:03
Siinkohal soovitaks ühel tädil peeglisse vaadata ja mõtiskleda, kas on tädi imelik või teda ümbritsev keskkond. Ja üks vanarahva ütlemine, hoia oma sabaalune puhas enne, kui teise saba alla nuuskima lähed.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-09 23:06
Luc, sa kunagi mainisid, et sulle ei lähe teiste arvamus korda. Miks sa nüüd kuulad seda pahatahtlikku torisevat mammit?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-10 14:06
Asi pole arvamuses, vaid avaliku virtuaalruumi viisakas kasutamises - pole kena teemat risustada isiklike dialoogidega, selleks võib teha eraldi teema vms.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-10 14:58
Terw. Kahjuks te neid pilte ei näe. Ei pidavat olema reeglite kohased. Huvitav miks ei ole ilus looduslik pilt reeglite kohane? Ja otse siia foorumisse ka panna ei oska neid.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-10 15:08
Aga keelatud piltide kaustas näeb midagi.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-10 15:14
Jah luc. Teemade risustamine on taunitav. Dialoogid on aut. Ideaalis võiks siin olla asjapulk, kes kõik teemast kõrvalekalded kustutab. Ennem loeb läbi, kui sobib, siis paneb üles. Sellised kuivad postitused ongi kõige huvitavamad. Nende nimel inimesed siin käivadki.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-10 16:58
Teemakohane dialoog ei ole out, lihtsalt ei saa ka kõiki teemasid lõpetada mingi isikliku jauramisega.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-10 17:15
Miks sul peab kogu aeg mingi lahing püsti olema. Teema on naiste arvamus ideaalsest 1. kohtingust. Vaatasin üle esimese lk. ja seal on 2 teemasse postitust. Nüüd on siin 8lk postitusi ja õhtul kargab sisse mingisugune poolearuline tädi, kes teatab, et kõik on lollid, sest ei oska teemas püsida. No mida jutt
˅ näita rohkem ˅
2016-12-10 17:17
Nentisin fakti, kui sa seda lahinguks pead, siis see on sinu probleem ja vaata näiteks viimaseid lehekülgi.... Eks see teemaspüsimise "teema" on ajatu - kõik arutelud muutuvad mingil hetkel niiöelda teemavälisteks, mis parata.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-10 17:28
Kas sa tõsimeeli arvad, et minu jaoks on probleem siin sinuga seletamine. Siis sul pole õrna aimugi, mida tähendab sõna probleem. Ja muide, seda ma üritangi sulle rääkida, kui inimesed siin suhtlevad, kes, kuidas. Keegi kedagi ei solva, siis pole ühe poolearulise asi siin hüppama hakata. Ja las ta nüüd jääda. Saab see tädi hakata teemasse puutuvaid postitusi vorpima
˅ näita rohkem ˅