Foorum
2016-12-05 18:10
mees ikka otsib naist
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 18:11
ja muide..naine otsib ikka meest
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 18:22
Ohh, otsitakse ka samasoolisi ehk siis õigem oleks üldse "otsitakse kaaslast." Olgu siis netist või mujalt.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 18:36
Nende samasoolistega on midagi väga valesti. Kui ma kirjutan, et olen hetero, siis nii on. Miks pagana pärast arvavad mingid affid, et ma tahan nendega või . Üks härra koguni pahandas, et tema on ka hetero, aga teinekord tuleb kange isu peale. No mida jutt
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 19:28
Naised ei anna enam kätte ja tuleb meestel mehi sebida?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 20:25
Neid mees-meestesebijaid on tõesti viimasel ajal kuidagi palju tekkinud.
Tea, mis selle põhjustanud aga piirid on selgelt hägusemaks muutumas selles tolerastlikus maailmas.
Riik võiks selles suhtes neid abistada, osta neile üks üksik saar kus nad üksteist segamatult takkaluuki saaks uhada, see oleks tänasele väärarenenud ühiskonnale super saavutus.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 20:32
Mind ei sega kellegi seksuaalne orientatsioon, kuni ta mu siklikku elu-olu ei häiri või sellest jälle mingit meediapalagani ei tehta. Magamistoas toimuv võikski sinna jääda, ka heterode puhul.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 20:37
Miks ainult magamistoas toimuv? Ka köögis, aias ja keldris toimuv võiks ju sinna jääda
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 20:40
Seksuaalsus on siiski vähemalt meie kultuuriruumis midagi privaatsemat, kui aias porgandite rohimine või köögis liha praadimine. Ja tegelikult mind ei huvita kellegi eraelu ka sel tasandil, nii et praadigu oma liha ja olgu vakka.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 20:42
Mind aga segab, sest peale teatavat ettepanekut teinud kodanikuga sai veidi tõsisemalt vesteldud, napilt pääsesin rootsi kardinatest.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 20:45
Mulle on igasuguseid ettepanekuid tehtud, aga piisab vastusest "tänan, pole huvitatud". Siiani on toiminud.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 20:47
Just, meie kultuuriruumis. Kui me oletame, et on nt 10 erinevat paari. Neil kõigil on erinevad seksuaalsed eelistused. Ühedele meeldib seks avaliku kohas, teistele mitmekesi jne. Siis on üks paar, kes seksivad õigesti, pimedas ja kapi taga, nagu meie kultuuriruumis kohane, aga teised peavad ennast parandama.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 20:49
Ega preili ometigi arva, et mehed sellise pakkumise peale nii vastavad nagu teie mademoiselle?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 20:55
Ma ei arva, et seksuaalsed eelistused on "õiged ja valed" - need lihtsalt on, nagu on. Seni, kui keegi neid minu magamistuppa ei koli, on kõik korras.

Ma ei tea, mis meestele vastatakse, aga mul ei ole mingeid probleeme olnud - üks kodanik küll sõimas jobuks ja litsiks, aga see on tema arvamus, mis mind karvavõrdki ei liiguta. Ma ei viitsi iga torbiku lause peale ballistiliseks minna ju ometigi, elus on muidki toredaid asju.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 20:57
Isegi jäämägi on öeldud
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 20:59
nii, ja nüüd jõudsime alateemani "Miks eesti mees otsib netist meest"
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 20:59
Mis vahet seal on, mida keegi arvab? Minu arvamus ei pruugi kah kellelegi meeldida, aga ma austan inimeste sättumusi ja valikuid ega topi oma nina nende asjadesse ning enamasti ei topita siis ka nina minu eraellu.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 21:15
Ehheee preili, ja kuidas veel topivad, ära ole sinisilmne blondiin.
Seda, kui kusagil keegi räägib, et eestlane üks igavesti kiuslik ja kade inimeseloom, siis tegelikkuses on see iga rahvuse puhul vettpidav tõik, et teised teavad sinust enesest rohkemgi, kui sa arvata oskad.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 21:38
No las nad teavad, ega see mind sega kuidagi ja kadedus on kadetseja probleem.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 21:46
Absoluutselt, lihtsalt mainisin.
Kadeduski pole pahe, kadedus on enamasti inimlik nõrkus, mis erinevalt lööb välja teatud eluetappidel kõigil.
Pühakuid on aga neid meiemaal kohtab haruharva, sellised inimesed väärivad täielikku imetlust.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 21:51
Luceol õigus, kui kõik muu neti teel tuleb miks mitte otsida ka kaaslast neti teel. Teisalt teatud vanuses mehed ehk enam nii usinasti ööklubisid ei väisa, teatris kohtumine? No ei tea. Kui sõbrad kah kõik kenasti naisemehed on siis kas nad ikka väga kutsuvad seda üksikut endale seltsi. Ja eestlane vast väga palju üksi mööda ilma ringi ei traavi kaasa leidmiseks
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 21:55
Mööda ilma ei traavi keegi ringi selleks, et kaasat leida.
Muide üksi reisida on omamoodi lahe, kogu vastutus on enese ees ja pole vaja kellegi erisoovidega arvestada.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 21:58
Ma ei pidanud reisimist silmas a la peale tööd jalutuskäik? Käpp püsti kui paljud üksikud mehed seda naisterahvaga tutvumiseks teinud on?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:02
Mul on üsna sitt iseloom, aga kadedust ma ei põe, seega Yamaha, pane mind sinna pühakute listi. Erisoovidega ka teisi ei tüüta, need on ikka igaühe enda asi realiseerida.

Madleen, ega ju isegi teeks jalutuskäiku või olgu siis kasvõi poeskäiku selleks, et kaaslast leida. Lihtsalt sotsiaalne suhtlus on netti kolinud ning sellega on kõik öeldud. Kunagi oligi teistmoodi, aga enam mitte ning seepärast tundub ka teemapüstitus stiilis "netitutvused" nagu tulnuka tehtud.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:03
eee...mis? jalutama peab veel kah?
a propos, kolis sotsiaalne suhtlus juba 20+ aastat tagasi kenasti netti, telnetijutukate tekkimisega.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:03
Ei teeks
Tulnukas, see kõlab hästi
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:07
Shit, mul jäi sõna "ei" vastavast kohast puudu, aga postitust muuta ei saa, ainult kustutada. Muidugi ei teeks, ma ei oskakski vist sedasi jalutamas käia ja tutvuda. Mis netikasutusse puutub, siis laiematesse massidesse jõudis too siiski ca dekaad hiljem, kui antud teenuse kättesaadavus muutus elementaarseks.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:10
Krt ma pole seda netitutvust kunagi tõsiselt võtnud, see on nagu sea kotis ostmine mustlaselt.
Aga eks kindlasti see nagu loto mängimine, lihtsalt vahe selles, et lotot võid elu lõpuni mängida ilma võiduta, siin aga võib jopata esimese matsuga, vähemalt 100:1 -le ikka veab.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:10
1976a oli esimene arvutivõrk
1993a loetakse weebi tekkimiseks.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:15
Muide ma usun siiani, et nett on palju elusid lõhki ajanud.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:15
Vaba, enamusel polnud sel ajal netist aimugi, aga tänasel päeval passivad põngerjad kah päevad otsa netis. Pean siis ikka Eesti Vabariiki silmas ja see modemiga netilahendus oli nagu oli ja ikka valitute privileeg. Minu netikasutuse ajalugu ulatub aastasse (vist) 1997, igas majapidamises seda ei olnud kindlasti.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:16
aga ometi sa istud siin, kuigi see kuri ja ohtlik on?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:18
eks ta oli jah, et jutukate serverid siis ülikoolides enamasti asusid ja ühendus oli nagu ta oli.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:19
Lohutuseks, et välismaal on praegugi netiga suht sitad lood. No nii meie 2000a paiku. USA on veel talutav aga mujal on nagu tagasiminek.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:19
Irw, inimesed saavad suurepäraselt ilma netita kah palju p...ska kokku keerata, aga nett ilma inimesteta ei ole mitte miski. Ikka tihend, mis tooli ja arvuti vahele jääb, on vastutav.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:20
täpselt nii, luc.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:24
Info vahetus on see, mis seda paska kokku keerab. Vanasti lihtsalt ei teadnud, kes 2 küla eemal kedagi keppis salaja.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:24
netti süüdistada elude lõhki minemises on vast sama kui süüdistada autosid ,et nad kraavi sõidavad ja viina selles ,et ennast surnuks juuakse. aga see on puhtalt minu isiklik arvamus. nõus luc-ga ,et küsimus ikka selles tihendis
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:27
Tegelikkuses vaidlen vastu, asi on palju löaiahaardelisem, kui lihtsalt elude laialiminek, nett on palju-palju paska ilmas kokku keeranud.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:28
No ühe tüübi peal korteris elas üks tibin. Tegelane arvas, et hea on suhelda ja vedas interneti oma korterist tibile.
Suhtles ja suhtles ja tibi leidis internetist uue tüübi
Tegelane lõikas juhtme läbi aga oli juba hilja...
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:29
yamaha kuule ,nett ise ei keera midagi .ikka inimesed kes seda kasutavad.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:30
Viina kohapealt vaidlemises jääd sa mulle kommar alla, kui sa just spetsialist ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:32
Eks igal asjal ole omad head ja vead - mul on huvialad, millega seoses loen palju ja ka netist, võõrkeelset kirjandust muuhulgas ning seda saab tasuta ja raamatukokku koperdamata teha. Samahästi võin väita, et meedia kui selline olenemata neti olemasolust on tegelikult vist kordades rohkem p...ska kokku keeranud või siis see eelmainitud tihend ise.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:34
jutt ju netist käib aga ega keegi ka seda viina vägisi suhu ei kalla .oma käsi on see mis selle järgi haarab. seega yamaha ärme süüdista mingeid tooteid mille tarbimine pole alati mõistuse pärane tegevus, nii alko narko ja veel mõned. sinu jutu järgi võiks ju kokkupanna ,et elu on üks kuradi sitt ja kõiges süüdi evolutsioon ja areng!
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:34
Kusjuures veidi mõelnud, siis teiega nõus, oleneb ka inimesest.
Raamatust luci on parem, kui netist lugeda.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:40
Õnneks ma nii pessimist veel pole, et ma elu süüdistaks.
Viina teema on kommar nii pikk, et ma ka tegelikkuses peaks sellest raamatu kirjutama aga minu viga seisneb selles, et ma olen selleks liiga laisk.
See pole nii mustvalge, et see igaühe enda valik, see pole nii, usu mind, joomist pean silmas.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:41
Mind huvitavat materjali pole sageli eestikeelsena ja raamatus, pealegi ei pea ma selleks raamatut tellima, kui on netis info olemas. TV-d ma samuti ei vaata, aga netist teinekord mõnd dokut küll. Hava leian ka mõne telekanali, aga kuna ma saatekava ei viitsi jälgida, siis enamasti magan põnevamad asjad maha.
Ok, ma olen ka ilmselt paras kuivik, kes tavapärasest meelelahutusest ei hooli ning seega statistika tegemiseks kvalifitseerun kuskile sinna standardhälbe kanti .
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 22:49
Viina teema võib olla pikk ja lühike aga algab alati täpselt ühest ja samast punktist. laual on pits viinaga ja siis see sealt võetakse . lõpud on üldjuhul erinevad. aga läheks nüüd tagasi teema alguse juurde siis mis vahet on siis selles kui inimene suhtleb siin ,poes kassa sabas, bussipeatuses ,rongis või kus iganes kus on rohkem inimesi kui tema ise ? minu arvamus ,et pole ju vahet kus suhtlen vahe on kellega suhtlen ei muud. kas ta otsib ka alati omale kaaslast selles ma julgen ka kahelda väga
˅ näita rohkem ˅
2016-12-05 23:09
Luc, otsusta lõpuks ära, kas oled kuivik või jäämägi
˅ näita rohkem ˅
2016-12-06 10:57
X, äkki kuivikust jäämägi?
˅ näita rohkem ˅