Foorum
1
2
2016-11-27 15:50
Üks kord on ikka esimene.
Otsekohesust nimetatakse ka veel ülbuseks
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 15:54
Ja see inimene, kes väidab, et talub kriitikat ja meeldib otsekohesus, on tegelikkuses väga nõrganärviline ja kriitikat üldsegi ei kannata.
Ja süütenöör on ka väga lühike.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 16:48
a ma õppisin kah copy/paste selgeks ja ootan nüid argumenteeritud arvamusi:


Pühapäeval on juba esimene advent ja algab põnev pühadeootus. Vaata, mida lubavad tähed sulle!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Hea aeg selleks, et asuda õppima või võtta ette silmaringi laiendav reis kohta, kus sa varem käinud pole. Töises keskkonnas isiklike suhete loomine võib pakkuda küll teravaid elamusi, ent on seotud suure riskiga. Praegu alguse saavad suhted ei pruugi kuigi kauaks kestma jääda, ent võivad ellu omajagu segadust tuua.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Sisemine pinge võib olla eriti tugev juhul, kui sa ei julge oma emotsioone analüüsida ja nende algpõhjusi otsida. Lähtu oma isiklikest vajadustest, mitte üldtuntud tõekspidamistest. Vaata endasse, proovi mõista, mis on see, mis sulle haiget teeb. Harmoonia ümbritsevaga on võimalik vaid juhul, kui su hinges valitseb sisemine harmoonia.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Suhete teema tasuks vaatluse alla võtta. Kui õnnelik oled praegustes suhetes, mida ootad tulevikult ning mida saad ise ette võtta selleks, et asjad edaspidi (veelgi) paremini sujuks? Sul ei ole võimalik teisi inimesi muuta, küll aga saad nende käitumist muuta sellega, mismoodi sa ise end nendega suheldes üleval pead.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Planeeri töiseid tegevusi, vajaduse korral võta ette ümberkorraldused. Tunnista endale ausalt vajakajäämisi oma teadmistes ja oskustes – neid on võimalik kõrvaldada, tuleb vaid tubli olla ja õppida! Tööasjad ja eraelulised suhted tasub sel nädalal lahus hoida, ehkki töises õhkkonnas võib tekkida mõni afäär.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Küllap leiad nüüd uusi võimalusi loominguliseks eneseväljenduseks. Tähtis teema on ka suhted lastega või siis pere järelkasvu planeerimine. Kui lähed sel nädalal reisima, võib see kujuneda vägagi meeleolukaks ning pakkuda põnevaid üllatusi. Võid saada kasulikke teadmisi ja tutvuda eriliselt võluva(te) isiku(te)ga.

Neitsi

23. august – 22. september

Ilmselt koondub tähelepanu suuresti töö ja perega seotud teemadele. On probleeme, mis vajavad lahendamist, ning nüüd on sul võimalik leida sobiv tegutsemisviis. Ilmselt tahad nüüd rohkem pidutseda, puhata ja rutiinsesse ellu vaheldust otsida. Romantilised seiklused võivad täitsa pööraseks kiskuda.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Ükskõik kui tark ja tubli sa ka poleks – sellest ikka ei piisa! Sul tuleb maailma uudishimuliku pilguga vaadata, ennast arendada, uusi teadmisi koguda ja praktilisi oskusi õppida. Hobidega tegelemiseks on nädala teine pool väga soodne, kuid pereliikmetele uue kallima tutvustamiseks ei ole just parim aeg.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Nädal sobib äritegevuse planeerimiseks, strateegia paikapanemiseks. Otsustavate sammude tegemisega tuleb aga pisut oodata, neid tasub ette võtta alles neljapäeval-reedel. Head nõu anda ja ka rahalist tuge pakkuda võivad sulle pereliikmed ja vanemad sugulased. Rutiinsed tööasjad erilist innustust ei tekita.

Ambur

22. november – 21. detsember

Noorkuu sinu märgis loob soodsa pinnase plaanide hoolikaks läbimõtlemiseks ning esimeste sammude tegemiseks nende elluviimisel. Pole tähtis, mida arvavad teised. Iga inimene on omamoodi, kõik kaaslased ei pruugi sind mõista. Kõige olulisem, et oleksid ise enda vastu aus ning lähtuksid sisemistest vajadustest.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Sind võib vallata sisemine rahutus. Rutiinne tegevus või igapäevased kohustused tunduvad nüüd hingematvalt igavad. Tahad tegutseda, tahad seigelda, salapäraste ja põnevate isikutega tutvusi ja ehk ka isiklikumaid suhteid luua. Alateadvuse mõju võib olla tugev, sa ei pruugi mõista, mis sind tagasi hoiab, hirmu ja kõhklust tekitab.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Nädala algus võib tuua pingeid sõprussuhetesse. Kummatigi saad just ebakõlade kaudu selgemaks, kuidas edasi liikuda, kellele ja kui palju loota tasub, keda aga pole mõtet usaldada. Nädala teine pool on Marsi ja Jupiteri trigooni toel aktiivset tegevust soosiv. Tasub hoogsalt uusi projekte käivitada, hea aeg ka matkamiseks või reisimiseks.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Küllap läheb energia suurel määral tööasjade planeerimisele. Meeleolu kipub vahelduma, sul on küllaltki raske otsustavaid seisukohti võtta. Kui su tegevus on loominguga seotud, on võimalused üsna soodsad, ent tugevat reaalsustaju ja kainet mõtlemist vajavate teemadega ei pruugi väga edukalt minna.

Koostanud Maria Angel, www.eestihoroskoop.ee
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 16:49
Selles sul kahjuks õigus Rewwal, teist korda sa enam ei jõua öelda, on hetki mil kahetsen seda aga tehtut tagasi ei võta
Elukool
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 16:52
Elukool näitab, et mõnikord tuleb asju tagasi võtta.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 17:02
Lugesin selle " üllitise" läbi.Et siis mida ma teada sain..mehed on selle järgi kõik emotsioonitud mehaanilised nühkijad ja naiste püha kohus on neile püüda neile natuke tundeid lähemale tuua. Minu jaoks oli seal iga uus lause vasturääkiv eelmisele. Mees silmab naist ja kohe teeks, tahaks, murraks???
Et naistel puudub võimekus ilma tunneteta seksida??? Füüsiline vastukaja???
No hallooo????
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 17:07
noh, loomulikult on kõik mehed ju sead ja naised head aga miks siis naistel neid tõpraid, mehi siis, üldse tarvis on, aru ma ei taipa? samariitlusest neid "õigele teele" juhendamiseks, kuigi on ju ette teada, et ega sest asja nii ehk naa ei saa?
ohjahh... võtame aga ette uue portsu eneseabiraamatuid ja hakkame aga hekseldama...
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 17:09
Vaata kuhupoole maailm liigub, siis saad aru, lesbid, feministid, loomulikult mehed on tõprad nende silmis.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 17:17
Aga lohuta end sellega, et suureneb ka seltskond, kus sind meelitabalt golubtÅ¡ikuks hüütaks
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 17:23
Just jotef, rohkem naisi mulle jääb
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 17:23
Iroonia seisneb selles, et ilma nende tõbrastest meesteta, hääbub ka nonde teiste maailm.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 17:24
Looda sa, mulle kõlbavad ka lesbid ja feministid
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 17:38
No kindla peale üksikul saarel olla koos lesbide ja feministidega saaks vägev kooselu olema, selles ma ei kahtlekski ja, mis saaks mul nende ülekaalu vastu olla, mõni kindla peale tahaks meest avastada
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 17:50
Suur osa lesbisid ja feministe on seda vaid olude sunnil, sest neil on kogemusi ainult väga otsekoheste meestega.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 17:56
Järgmine kliÅ¡ee, kui on tegu naisega siis kindlasti feminist. Jott ja see loogika siis gay meeste puhul?
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 18:00
Päris gay'de kohta ei oska öelda, aga suur osa bidest on kindlasti enda otsekohesuse ohvrid.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 18:02
yamahaonu 14.18 postitusele vastan, et ma pole kusagil öelnud, et ma oma mehega rahul pole.
Lihtsalt, see artikkel meeldis mulle, kõike siin elus ega sellel lehel ei pea tõsiselt võtma Oma abikaasale ütlesin, et mulle sai nüüd (lõpuks) kõik selgeks
See artikkel seletab ka selle ära, miks siin lehel on naisi sada korda vähem kui mehi...
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 18:04
Naistele võib rääkida tõtt ainult teiste kohta, enda kohta tahavad nad kuulda vaid meeldivat
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 18:06
Seesama kehtib ka meeste kohta
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 18:56
2016-11-27 14:42:54
Krissupoiss, tegu pole minu oskamatusega. Ma käisin seda ka Alkeemias vaatamas, aga ei leidnud vihjet selle kohta, kes just selle lõigu tekstist väljarebis.

Ikkagi on tegu sinu mitteoskamatusega. minu võttis 30sekundit aega alkeemia lehelt see tekst leida.
https://www.upload.ee/image/6390999/jottkurdab2.jpg
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 20:06
Krissu, minul oli see tekst juba ammu leitud ja raamatu kohtagi ühtteist teada saadud. Kuigi just praegu tõestasid midagi, üritan ma siiski uuesti ja ainult sinu tarbeks. Mind huvitas nimelt, kes just selle lõigu väljavalis ja millest kirjutati vahetult enne seda. Kui oled nii tark, et tead seda, siis vasta, kui ei, siis lõpeta möla.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-27 22:02
Vastuse panin juba kui sa aru ei saanud.

Aga mis ikkagi eelnes sellele lõigule? Ilmselt kirjeldus hüsteeritsevatest naistest
˅ näita rohkem ˅
1
2