Foorum
2016-11-16 12:22
veel hea näide modede saamatustest
kõik kellel vähegi parema kvaliteediga tehtud pildid, peavad kinnitama autori õigust. kui ei oska mode olla, siis ära ole.

http://www.iha.ee/users/bwoy

http://adventures365.in/blog/adventures-to-do-in-india/
http://adventures365.in/blog/wp-content/uploads/2015/12/paragliding-in-india.jpg

https://travelindiavacation.wordpress.com/
https://travelindiavacation.files.wordpress.com/2015/09/pavana-kamshet-maharashtra.jpg

http://adventures365.in/blog/best-paragliding-experiences-in-india/

http://junglijunkie.com/paragliding-india/


http://www.3djuegos.com/comunidad-foros/tema/18510645/0/cosas-increibles-del-mundo/
http://www.blogdehumor.com/wp-content/2010/10/cocodrilo_de_arena.jpg
˅ näita rohkem ˅
2016-11-17 00:38
no vot saa neid modedest aru. Alles olid kasutajal marinatiss pildid lubatud ja nüüd enam mitte. Minu meelest tal oli tõestus pildi peal olemas.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-17 12:33
Tere. Olen korra juba kinnitanud autoriõigust, miks pean seda jälle tegema?
˅ näita rohkem ˅
2016-11-17 12:49
krissu hädaldab marinatissi piltide pärast miks marinatiss sulle nii korda läheb või see konto kuulub krissule
˅ näita rohkem ˅
2016-11-17 13:31
Põhjus on väha lihtne.
Moderaatorid ei vastuta kasutaja poolt lisatud pildi autoriõiguste eest. Nende ülesanne on vaid veenduda, et pilt on vastavuses neile ette antud kriteeriumitele.
Võõra pildi kasutamine on ikka kasutaja enda vastutus. Muide selle eest saab tänapäeval ka reaalselt seadusega kooskõlas vastutusele võtta, kui vaid pildi omanik teaks ja tal selle põhimõtte tagaajamiseks viitsimust oleks.

Ka minu ühte pilti on kuritarvitatud. Mingi vend soovis tutvuda paariga ja saatis minu pildi neile postkasti. Aga see paar olid minu ammused tuttavad ja küsisid minult, et kas ma tegin uue konto
Ma oleks hea meelega põhimõtte pärast asjale ka seadusliku läike andnud, kuid kuna too kiri ei olnud mulle ja see paar ütles, et nemad ei viitsi mingit politsei ja kohtu vahet käia.. eriti arvestades kirjasaladuse seadust, siis kahjuks ma seda tõhku kätte ei saanud.

Kuid tulles tagasi teemasse, siis ega piltide mode ei pea teadma jah, kas pilt on reaalselt tolle kasutaja oma või mitte. Kasutaja kinnitab pilti lisades ise, et temale kuuluvad autoriõigused.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-17 15:02
Rahvas on harjunud vinguma
˅ näita rohkem ˅
2016-11-17 17:02
Küllap esitan nüüd rumala küsimuse, aga kuidas üldse käib riista pildi autoriõiguste kinnitamine? Digiallkirjaga või?
˅ näita rohkem ˅
2016-11-17 17:05
Kirjutad riistale nime peale, nii nagu kadunud Krissu tegi.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-17 17:24
jah pilt, kus hoitakse käes kirja kasutajanimega või siis kus see kasutajanimi kehale kirjutatud - peetakse tõeseks
˅ näita rohkem ˅
2016-11-17 23:50
Enne kui Martinatissi ja Kristjan2 konto blokiti jõudsin pildid salvestada.
https://www.upload.ee/image/6359591/DSC_0008.JPG
https://www.upload.ee/image/6359594/16248e952573.jpg
Neil mõlemil oli ju kinnitus tehtud. Kõik nõuded niiöelda olid täidetud. Imelik et Martinatissi kommil on pilt kadunud aga Kirstjan2 on mingi võõras pilt pandud. Enne tal seda polnud.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 00:24
Vaadake proua kummimodell Te tundute nii uue kasutajana ja ilmselt pole veel jõudnud tutvuda kasutajatingimustega. Siin on teile see lõik, mille alusel kontod blokeeriti:
KASUTAJA on TEENUST kasutades kohustatud lähtuma eetilisest käitumisest ning mitte laimama, solvama, alandama, halvustama ega ähvardama teisi TEENUSE kasutajaid. Samuti on keelatud moderaatorite (ja nende töö) kritiseerimine/õpetamine!

Vaadake nüüd millal tehti see teema ja kui kaua anti kasutajale aega järelemõtlemiseks. Piltide keelamine oli vaid meeldetuletuseks, et ta poe karistamatu.
Veel: umbes pool üksteist olid kõik Marinatissi pildid keelatute lehel ja Kristjan2 oli pannud ise just selle pildi juba eile endale avatariks.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 00:25
ma olen üllatunud sinu kiirusest, kummimodell. või peaksin ma ütlema - krissu? polnud kontot veel olemaski, aga näe, pildid juba salvestatud ja puha
see, et siltidel sama käekiri on, ei ole vist kuigivõrd oluline detail?
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 00:46
Proua kummimodellile veel teadmiseks, et salvestatud on need kaks pilti kasutaja kristjan2 arvutist, mitte iha lehelt.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 01:11
Va. iha kasutaja jfjm, ma pole uus kasutaja, olin enne niiöelda vaatleja. Tekkis tahtmine kirjutada, aga seda saavad vaid liitunud kasutajad teha. Seepärast jääbki mulje nagu oleks uus kasutaja. Saan aru, et ei ole viisakas halvustada teisi ega moderaatoreid õpetada.
Vaatasin jah seda teemat, kuid ei leidnud ainsatki postitust kus oleks mõni moderaator andnud kasvõi ainsatki vihet või keelanud teda postituses.
Lugesin ka martinatissi kommentaari kus ta kurdab et peab pidevalt kinnitama autoriõigust. Minu arust on see temasuhtes ebaõiglane kui peab korduvalt kinnitama et pildid tema omad on. Miks siis tema konto blokiti, ta ju ei õiendanud kellegi kallal ega õpetanud kedagi.

Millisest kiirusest oled Sa üllatunud Vabakuulaja, kas sellest kui mõni liiklusvahend kiiresti läbib mingi vahemaa või kui piits su seljal ülehelikiirusel plaksub? On see oluline kui on ühesugune käekiri? Võimalik et pildid on koos tehtud või ühe isiku poolt. Piltide autoriõigust kinnitasid ju mõlemad, või ma eksin.

Kas ma ütlesin Jfjm et need pildid on siit salvestatud?

Otsisin just aga ei leia või ei oska leida kus on need marinatissi postitused kus ta moderaatoreid halvustab või õpetab. Kas tema postitused on kustutatud?

Leidsin siit samast teemast veel sellise asja.

Evatytar
2016-11-03 22:55:56
http://img2.iha.ee/110/40843e805365.jpg
http://img2.iha.ee/685/40843e487968.jpg

Kuidas võib moderaator eriti veel naisterahvas kasutada oma kontol "riista" pilti. http://img2.iha.ee/110/40843e805365.jpg Ta peaks ju sammuti kinnitama autoriõigust, samamoodi nagu nõuti seda marinatissilt.

Kuidagi palju segast ja ärapanemist on siin lehel kastajate endipoolt ja üksteise vastu.
Rohkem sallivust kallid iha kasutajad.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 01:20
Faktiks jääb see, et pildid on üleslaetud kasutaja kristjan2 arvutist. ja mille kuradi pärast pidi keegi muu mingeid muid kanaleid pidi neid pilte otsima ja üleslaadima kui ise asjaosaline.
Igatahes minule ja arvatavasti ka paljudele teistele on pilt selge. ja teema sellega lõppenud.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 01:24
Juhul, kui kasutaja Marinatiss ongi süütu kannataja, siis minu soovituseks oleks, et valigu endale paremini sõpru.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 01:24
nõus. see tants aurukatla ümber ei ole väärt pikemat kaasategemist...
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 12:16
Kui marinatiss on süütu kannataja nagu jott kirjutab, siis peab tema konto aktiivne olema. Ta pole ju kedagi siin arvustanud. Tema poolt ainut 1 küsimus ja see on "et miks ta peab kinnitama igakord autori õigust?
Selline teguviis mis temaga tehti näitab et moded teevad siin mis tahavad.

Kui minu konto blokiti, siis miks minu pildid kadunud pole nagu marinatissi omad.

Tahaks nüüd saada tõestust nendelt kirejatelt kes väidavad et marinatiss on minu varikas. vaba kah kires sel teemal. ise pole ei minu ega marinatissiga kohtunud.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 12:33
Marinatiss kannatab sellepärast, et sõber on jobu.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 12:46
Et siis üks jobu sõimad teist. Kas nii?
Jutud juba liikvel et sina jott oled nende kontode blokkimise taga.
Muidu purskad sa oma tarkust küll igastaugus aga minu küsimustele mis ma oma jutus esitan, siis nendele sa vastata ei oska.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 13:04
Krissu, vabanda, et sind vanast harjumusest nii nimetan, ag ära nüüd nii tagasihoidlik ka ole ja enda väljateenitut minule paku.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 13:05
Miks sa siis mind jobuks sõimad?
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 15:14
miks minu pildid alles on aga marinatissi omad maha võetud?
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 16:10
"kes saab santi sundida, kui sant ei taha kõndida?"
"ära sõima peeglit, kui lõust on kõver"
"lusikaga antud, kulbiga võetud".

Ite, missa est!
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 16:47
Aga Krissu, sa tee temast mõni korralik pilt, mida pole vaja töötlemisega ärarikkuda, sest see viimane ei õnnestu sul hästi.
Või on su Nikon D5300 rooste läinud?
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 17:23
Autor:
kenasuudlus
Saaja:
Spettatore
Saadeti: 2016-11-08 10:53:37
Loeti: 2016-11-08 10:53:59
kustuta kiri
Igatahes teie hinded ma saadan adminnile ja las ta vaatab kest teist moderaatoritest niiviisi oma positsiooni tavakasutajate vastu ära kasutab nii loll ma ka pole, et aru ei saa.

KENASUUDLUS JA TAVAKASUTAJA ?????
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 18:05
Hm, lasteaed? Nagu päriselt?????
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 18:27
Irw
˅ näita rohkem ˅
2016-11-18 19:59
sa pole ainuke Spettatore kes sellise kirja siin saanud on ka minu postkasti potsatas selline kiri kui julgesin proua kenasuudlusele ühtesid panna. Hale vanamoor, võiks juba oma pildid välja vahetada, tahab kõigist targem olla ja ilusam päriselt aga hunnik p.....ka mis õitseb hunniku peal oma tohutute varikatega
˅ näita rohkem ˅
2016-11-19 04:11
tegelikult tuleks see kenasuudlus ammu siit keskonnast minema saata koos mõne teise kasutajaga
kui ihas on umbes 50k kasutajat mind huvitab paljud neist tal ära blokitud on
tegelikult kenasuudlus näitab välja ainult seda , et kui harimatu võib üks inimene olla
inimene on tekitanud omale illusiooni vaadates oma vanu pilte , et ta jääb igavesti selliseks ,
sellel inimesel on päris korralikud psühilised häired ja sellepärast ei suudagi ta tõele näkku vaadata
ja blokib kõik inimesed ära , temajaoks on iha.ee viimane õlekõrs enesele näitamaks , et ta on populaarne
ja kena inimene . kuigi tegelikult see kohe kindlasti nii ei ole !
˅ näita rohkem ˅
2016-11-19 04:31
siin on saab see ,kes oskab olla loll ja ,kes on kellega maganud
˅ näita rohkem ˅
2016-11-19 04:41
darkride666 kas said ka kenasuudluse käest korvi viimane õlekõrs läinud et foorumisse nutma tulid oh sind su egolaks langes
˅ näita rohkem ˅
2016-11-19 05:08
annemay ei saanud . mulle ei meeldi ajupuudega inimesed
aga olen temakohta piisavalt palju siin foorumis lugenud .
ilmselt oled sa ka üks kenasuudluse sabarakkudest , või jälle üks tema vari konto
nii , et neiu mine tagasi sinna kust sa tulid .
ja kui sind huvitab siis blokk on mulle juba temapoolt või sinupoolt pandud juba aastal 2014
aga küll sinusugune väärastanud ajuga inimene leiab kohe õigustusi
˅ näita rohkem ˅
2016-11-19 09:48
kas sellepärast mida foorumist inimese kohta lugeda paneb sind inimest vihkama koputa omale mõistus koju see on virtuaalne maailm ma loen ja imestan kui ei võeta ühte liivakasti mängima on inimene kohe paha julgesin oma arvamust avaldada see ei tee mind varikaks
˅ näita rohkem ˅
2016-11-19 10:11
Muusikamehele teadmiseks, et kaks kolmandiku Kenasuudluse piltidest pole aastatki vanad.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-19 11:06
oii kus on kenasuudluse kaitseinglid välja tulnud
ja ma ei vihka kedagi lihtsalt ütlen ! ajuvärdjad on ajuvärdjad
ega küürakaid ei paranda haud ka mitte !
jfjm . kusjuures ei tea ma ei käi ta kontol ringi luusimas
privaatselt ja mitte privaatselt on blokk peal enamus ihal , sest su silmarõõm kardab ju
viiekesi saada , et muidu langeb topist välja
lugemis materjali temast on siin päris palju nii , et jõudu ja jaksu edaspidiseks
˅ näita rohkem ˅
2016-11-19 11:41
Mis teha, kui ärapõlatud kosilased üritavad kättemaksuingliteks muutuda. Jääb mulje, et ka muusika suurkuju hing ihkab nende "hapude viinamarjade" järele. Miks muidu nii tormiliselt võitlusse sööstis.
Ei käi kontol ringi luusimas, aga kust sa siis võtad, et vanad pildid?
Ajuvärdjad ja küürakad.... Siin on jah lademes neid ajuhiiglasi, kes üritavad väita, et nende selg pole üldse nii küürus kui teistel. Ja tõestusmaterjali otsitakse ikka sealt kust keegi teine samasugune juba otsa lahti teinud.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-19 12:21
erinevalt paljudest mina siit ei otsi omale ei naist ega keppi !!
nii , et selle mutiga paluks mulle etteheiteid teha .
ja muidugi kõik teised on kadedad ja kibestunud kui kirjutavad
sellest inimesest naljanumber
mina ei saa sinna midagi parata kui teil siin ihas kõigin nii kehva närvi ja taluvuskava on
j
˅ näita rohkem ˅
2016-11-19 12:48
Kuidas selle närvikava ja taluvusega ikka lood on, kui kaks aastat tagasi saadud blokk ikka hinge kriibib?
Naljanumber muidugi, Aga ütle nüüd mingi muu põhjus mis paneb siin kellestki halvasti kirjutama. Ka mina olen saanud lehekülgede viisi ühtesid, ka mind on praeguse seisuga blokeerinud 45 kasutajat, tõsi pooled neist on läinud hukkamisele, aga vaid korra ja sedagi ammu, olen teinud blokeerijast teema ning vaid selleks, et vastata sellele kenale armastuskirjale, mis blokiga kaasnes. Leian, et pole mõtet võtta seda koormat enda õlgadele, las tegija küürutab ise selle kandami all.
Iha on üks tore koht. Alati kui siia tulen tuju paraneb, sest näen, et mul polegi kõige hullemini läinud, et ma polegi kõige küürakam. On minulgi omad küürud ja püüan minagi selga sirgemaks ajada, aga ma teen seda nende najal, kes on võtnud endale siin õiguse nõrgemaid nuhelda.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-19 13:08
Kuigi täiesti jabur, siis omamoodi armas, kuidas sa seda kenasuudlust alati kaitsma tõttad
˅ näita rohkem ˅
2016-11-19 13:58
aga mis ma siiani valesti kirjutanud olen ? sa tahad ja julged väita , et su silmarõõm ei olegi siis selline ,
et tal terve iha praktiliselt blokitud on kuna kardab topist välja kukkuda
kui uus inimene ,kes tuleb siia iha lehele kasutajaks ootab teda juba temapoolne blokk
ja veel rohkem , et tegimist on täiskasvanud inimesega mitte ajuinvaliidist puberteediga ?
˅ näita rohkem ˅
2016-11-19 14:33
Kahju, et sa nii meeleheitlikult mehi kardad. Ma ei viitsi siin seletada, pärast ei jõua seda ilkumist ärakuulata
˅ näita rohkem ˅
2016-11-19 14:36
kahju , et sa napakas oled !
˅ näita rohkem ˅
2016-11-19 14:39
Aitab - mõlemad! Kui te soovite üksteisele panniga ägada, tehke seda privaatselt.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-20 20:25
Tegelikult kirjutab darkride666 õieti ja mitte ainult kenasuudlus vaid ka jfjm.
Millist meest see darkride666 kardab? Sa vist ikka ise kardad, miks muidu käid teiste pilte vaatamas varatult. Kui sa ennast meheks pead, siis oled küll kuskil kõrgelt kukkunud ja valusasti pea ära löönud.
Võta oma rohud ära nüüd kenasti ja pane soepesu selga tagasi.
Adminnid/moded on hakkanud kenasuudluse kaitseks kasutajaid blokkima. Viimase nädalaga on umbes kasutajat blokitud. Haige on kogu see juhtkond koos kenajfjmmmmiga.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-20 20:28
Umbes kasutajad on blokitud? Jehuu, lõpuks ometi paistab tunneli lõpus valgus
˅ näita rohkem ˅
2016-11-20 20:31
Tiba valesti läks jah. Umbes 20 kasutajat tahtin kirja panna.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-21 00:22
Krissu159 täiesti õige jutt. Need kes julgevad kenasuudlusele ühtesid laduda blockitakse ära ning siis veel seostavad neid meiega, kuna panid meile kümneid. Kahjuks peame neid kurvastama, et pole meil varikontosid.
Samuti, kui kallis jfjm väidab, et ei tohi laimata ja sõimata, halvustada jne siis mida teevad siis need, kes öösiti käivad ladumas 200-500 ühte koos korralike laimu sõimu kommentaaridega. Saate meie piltide alt kommentaare lugeda!!!!!!!
Samuti kui lisasime sama inimese kontod oma pildi alla, siis võeti kiiresti pildid kõigil kasutajatel maha.
Adminn neid ära ei blocki kuna ... . Moderaatorid kontosid blockeerida ei saa, neil ei ole selleks õigusi.
Järeldused tehke ise!
˅ näita rohkem ˅
2016-11-21 07:48
Keprik, usu mind, see pildi panek ei näita sulle midagi. Sa pead pildile ka veel ise paarkümmend kümmet panema ja siis mahahindajaid blokeerima ning nendest igas võimalikus kohas kirjutama.
Juba lasteaias kiusatakse neid, kes nutma hakkavad ja kaebama jooksevad.
Minul püsis pilt mitu kuud topi esilehel ja seda ilma igasuguse blokeerimis kaitseta. Ühtesid olen viimasel ajal saanud vaid ühelt naisisikult ja küsimus on puhtalt isiklikus vaenus, mitte topis olemises.
˅ näita rohkem ˅
2016-11-21 16:23
keprik ütles modede kohta õieti. Kahjuks on mõni niest migit jampsi täis ja teeb mis tahab. sellise peaks kiiremaskorras elimineerima.
˅ näita rohkem ˅