1
Kuulutamiseks saada sõnum (3.30 EUR, 160tm, 12h) sisuga
IHA TXT
sinu kuulutus
numbrile
13017
Avalehekülg
Kuulutused
Jututuba
Foorum
VIP konto
Postkast
Minu pildid
Minu videod
Minu kontaktid
Minu ankeet
Konto seaded
Vaadatud/hinnatud
Hinda pilte
Hinda Videosid
Otsi kasutajat
Seksikad jutud
Top videod
Viimased videod
Top mehed
Top naised
Top paarid
Top trans
Viimati lisatud
Moderaatorid
Foorum
Foorumi avalehele
Päevateema
|
Salapärane kasutaja Coya...
1
...
42
43
44
...
216
aikon62
2010-10-19 13:56
Mul kannatust jagub
ja kommi isu nii suur, et võtaks või kohe kaks korraga
˅ näita rohkem ˅
aikon62
2010-10-19 14:01
Homikul kannan ette ja lükkan taha oma tulemused
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-19 14:02
minul ei jagu..pean saama kohe,kui isu tuleb,sest homme ma enam ei taha
˅ näita rohkem ˅
aikon62
2010-10-19 14:05
Paras Sulle...homme ma enam ei paku
oled ilma
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-19 15:19
mis mulle paras,see sulle väike
˅ näita rohkem ˅
Whayme
2010-10-20 07:30
musid ...
))...
...
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-20 07:38
ohooooooo
˅ näita rohkem ˅
aikon62
2010-10-20 09:01
No tere varahommikut ja ma olen kohe nii rõõmsaste üllatunud, et Whayme musitama on hakanud
Keda Sa siis musitasid
˅ näita rohkem ˅
elmar59
2010-10-20 09:04
Whayme,oled musimaias juba hommikul vara...ei tea mida õhtul lisaks veel pakud
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-20 09:22
noo,eks hommikul puhanuna on ka vaim ergas
˅ näita rohkem ˅
Whayme
2010-10-20 12:45
just coya kallis- ka nii võib võtta,,,aga kunagi ei tea täpselt-, kõik päevad ei ole mitte vennad
)..õhtutest siis rääkimata ,,kas suudaks või mitte ,,, ma ikka suutnud !!.
)..
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-20 16:15
tubli,jatka samas vaimus
˅ näita rohkem ˅
Whayme
2010-10-21 07:47
Suur tänu coya,kallis..
.. ja ilusat,selle nädala neljapäeva!!!.. Vaim ei kao ennammp mette kuskile !!
˅ näita rohkem ˅
aikon62
2010-10-21 11:24
Boom on ihas käimas
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-21 14:11
jooksis jah korra läbi,ütles tere ja kadus jälle
˅ näita rohkem ˅
Boombastic
2010-10-22 13:58
tere kallid sõbrad, tänan, et meeles peate.
Tõstan riigi majandusliku olukorda
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-22 14:05
tere tulemast tagasi meie tagasihoidlikku seltskonda
˅ näita rohkem ˅
Whayme
2010-10-22 14:07
boooooooooommmmmmmmm
))))...
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-23 08:05
läks ja laulis
˅ näita rohkem ˅
Whayme
2010-10-23 08:16
ähhhmmm.äää---- aga Tervitust ,,uut,-,ma siin tykk aega juurelnud ,,et ,,kas meie coya kallis oskab ka ilusaid luuleridu seada
)... ma nii loeks mõnda .).. .Trillian,,lilleke kaunis ,,ja aikon hea,,oskavad juba ...aga ,coya......
)..... Whayme hommiku musisid saadab
)..
.sylega
))...
˅ näita rohkem ˅
mikhan
2010-10-23 08:40
whayme, aga proovi ise ka üks luuletus teha
˅ näita rohkem ˅
Whayme
2010-10-23 11:23
mikhan,,kallismmm,,ma vist ei tohi veel ,, ,
,... see siin ju kalli coya ,, ainus ja ainulaadne link...
..
˅ näita rohkem ˅
mikhan
2010-10-23 11:28
ma arvan, et coyal pole selle vastu midagi, eriti ki luuletuse talle pühendad
˅ näita rohkem ˅
mikhan
2010-10-23 11:30
pealegi, aikoni luulekeeled on ta oma tõrjumisega vaikima sundinud, kust ta muidu enam siis nüd luuletusi saaks
˅ näita rohkem ˅
Whayme
2010-10-23 11:41
sa va mikhan kallis mees tahad ,,et ma ikka nagu coya käest peksa saaks we.
).
..hakkan ma siin jee sedasi suurelt ja laialt läbustama
)),..... aga vaata ,,kui otsa nyyd lahti lasen , siis ma yldse nagu pidama äkki ei saakski ..
,coya kallis jookseb siis ju kõik aiad -- ,tarad ja -- majad maha
)..,,et pääseda minu kirjutiste eest ..
. vaatab ,, vaatab ..
)..
˅ näita rohkem ˅
mikhan
2010-10-23 11:58
no sa ära läbusta, kirjuta üks ilus pikk ballaad, küll see ta südame pehmeks teeb
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-23 13:15
vaime,minu luuletusi on foorumis sittakanti juba,katsu ise mõne vemmalvärsiga maha saada
,ma täitsa luban sul seda siin teha..ausõna
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-23 14:22
ja ai täh sületäie selle samuse eest
˅ näita rohkem ˅
Whayme
2010-10-25 07:35
uuuhmmm,
,coya palvel - ,coya käsul:
)..
saagu siis siia veel,mõningad read..
olenemata sellest ,kas nad siis tulevad ,, halvad või head..
)..
coya kallis ,coya ,ilus
.-. coya hea, lõvi,kes kõnnib omapead..
..
rohkem sa siia luuleridu nyyd vist ei saa
)..kui ma just edasi ei peaks ::
))...
uuuuhhh..
...enam ei taha
).
.
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-25 13:55
aitäh vaime
miks sa enam ei taha,kas hoogu ei tulnud õiget pääle v?
˅ näita rohkem ˅
Whayme
2010-10-25 15:41
coya ,,kallis siis Whayme jääbki ju sedasi kirjutama ::
)...
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-25 16:11
kirjuta sedasi või teispidi..peaasi,et arusaadav oleks
˅ näita rohkem ˅
Whayme
2010-10-25 17:12
coya ,,-
nu see oli nyyd ,,kyll arusaadav
,tänud....aikon kallis jätkab nyyd , Trillianiga ... jne jne-..-
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-25 17:26
täiesti mõistetav oli
,aga ise ju tead,et meeste peale ei tasu lootma jääda
˅ näita rohkem ˅
aikon62
2010-10-25 22:38
Ah siis meestele ei tasu loota
,,,No huvitav, kellele, siis veel loota, kui mitte meile...???
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-25 23:00
iseendale kulla aikon
˅ näita rohkem ˅
aikon62
2010-10-25 23:03
Ära Sa nüüd nii uhkeks kah mine Coya kaunis
...Looda vahel ka loojale
..no ok...minule siis, kui looja ei sobi
˅ näita rohkem ˅
Whayme
2010-10-26 07:30
niihhmm , mes see kallis aikon ,meile nyyd pakub siis.
)..??..
.. me nyyd loodame
)...
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-26 08:29
kujutad sa ette,isegi uhke ei tohi enam olla..on ikki elu
˅ näita rohkem ˅
Whayme
2010-10-26 08:43
coya kallis-- ole ikka uhke ,,ja ikka kohe ,väga uhke ,,sest vaata - aikonpoiss kallis uhkustab ,,ka kuskil ..omaette
).. vaikselt
)..
...
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-26 09:05
naine peabki uhke olema,teisiti polekski see võimalik
˅ näita rohkem ˅
Whayme
2010-10-26 10:07
just !!
)...
˅ näita rohkem ˅
aikon62
2010-10-26 15:13
Aikonpoiss üldse ei uhkusta...aikonpoiss hoopiski kurvastab omaette ....vott nii
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-26 15:15
mis viga kulla aikon,miks sa kurvastad?
˅ näita rohkem ˅
aikon62
2010-10-26 15:19
Kõik on hukas...otsas....katki ja lõppenud
Lõppenud on päevad
mil nii tihti käisin siin
hinge sellest hetkest
vaid on jäänud nukker piin
kuid ei meelt ma heida
sellepärast nüüdki veeö
küllap kohtan eisigi
ma kuskil oma teel
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-26 15:22
kas keegi on tallanud su ego jalge alla?
˅ näita rohkem ˅
aikon62
2010-10-26 15:55
Jah Coya kallis...on küll...Minul pole enam ego...nüüd olen ma bi
...bipolaarne
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-26 16:14
hmhhh,ma tean,kes on bi,a mis loom on bipolaarne
˅ näita rohkem ˅
aikon62
2010-10-26 16:22
Bipolaarne on kahestunud iskiksus...Selline, kel hetkel on ülevoolavalt kõrgendatud meeleolu...ja järgmisel hetkel langeb sügavasse masendusse
Vat selline elukas on bipolaarne
˅ näita rohkem ˅
coya
2010-10-26 16:25
ahsoo,et siuke eluk ka olemas
sina aikon ju ometi selline pole...või oled?
˅ näita rohkem ˅
1
...
42
43
44
...
216
Teema
Foorumi avalehele
Päevateema
Seksikogemused
Mehed naistest
Naised meestest
Vikerkaar
Voodirõõmud ja voodimured
Seksuaalfantaasiad
Elu väljaspool Eestit
Suhted
Seks
Varia
Kaua võib?
Muud mured, rõõmud jne
Hoiatused
Sekslelud
Fotograafia
Iha.ee portaali puudutavad küsimused ja ettepanekud
Kohtumiste kogemused