Foorum
2010-05-07 10:48
tere, kõik olid väga tublid!
jama selles, et enne peame selle neetud euro saama (kui ta sellex ajax veel euro nime kannab)
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 11:04
aga meil võiks noortele neid mini kondoome müüa, austrias või oli see Å¡veits, olevat kuum sõna. pisipresku
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 11:06
hetkel Eestis peax olema umbes 70 riigikooli + erakoolid + ööklubid+ bussijaamad+ avalikud WC-d jne.
Kuskil 250-300 masinat oleks vaja panna, masinad kokku umes 1000000.- EEK

Pole probleemi
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 11:44
aga tegelikult...
igas poes müüakse, igas apteegis müüakse, milleks neid automaate on vaja?

pole vaja kondoomi ostmist häbeneda ja noored ei häbene
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 11:50
aga sadamad, lennujaamad, ida poolsed piiripunktid kus ületusjärjekorrad, kõik suveüritused ( kontserdid, etendused , jaaniõhtud,asutustesuvepäevad), lugupeetud ihalejad ärge vaadake asju kitsalt ikka haare suuremaks ja ärge unustage laienemist Lätti ja Leetu kaua nemadki ilase suuga pealt vaatavad. seega Boom pane veel + minimaalselt 100 tk. finantseerimise garanteerin
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 11:57
Boom!!! Pööra pilk itta...Suure idanaabri vajadused on tohutud
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 12:09
Uman,noored ehk ei häbenegi,aga sa kujuta nüüd ette ontliku pereisa,kes soovimatu juurdekasvu vältimiseks põrutab enda seaduslikku abikaasat paar korda kuus läbi kummi.Eesti on väike ja arvestades rahvuslike toitumisharjumusi,pole teada,mis jutt lõpuks ta kaasani jõuab.Aga automaat ei levita kuulujutte.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 12:12
jfjm on õigus ja tegelt ka paljud noored häbenevad apteeki minna....
reklaam: jamissiis-i pilt ja lause... ära häbene kallis, osta siit!
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 12:16
aikon - idas... need masinad on läinud esimese öö jooksul...
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 12:17
Boombastic: automaati nad ei häbeneks?

jfjm: ei saanud su mõttele pihta.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 12:20
uman - apparaat mis seisab wc, või poe nurga taga, miks peax seda häbenema?
viska 1 EUR sisse, keera nuppu ja saad oma kummi kätte
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 12:27
Sorry, põikab korraks teemast mööda
Aikon, sinu küpsised on sinu kapis
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 12:31
Uman,ma pidasin sind arukamaks,sorry.Kaasa kõrvu ei jõua see,et sa kumme ostsid,vaid et sind nähti kellegagi põõsasse pugemas
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 12:37
huvitav kas selle prozele toetust saaks?
või otsus sõltub sellest kes kõvemini karjub "maa täitku lastega!" või "EI - AIDSILE ja abortidele?"
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 12:42
Pakuks reklaamlauseks:"Ajusid nii kergelt ei kaitse",aga see võib mõnele liiga keeruliseks osutuda
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 12:43
boom loomulikul saab kui kirjutadada korralik projekt näiteks PRIA'le a`la lammaste pügamisest kus pearõhk pügajal kes ei soovi rasestumist või katoliku kiriku käest abi paluda sest ka nemad on abortide vastu. ega ilmas pole raha otsa saanud vaid vedeleb maas ning tuleb ülesse korjata :$
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 13:37
Kui nt. klientuurist rääkida siis nt. meie kandis olla kunagi juhus olnd kus korralik pereisa käis kumme ostmas putkast kui endal naine kodus mitmendat kuud rase(õnneks ma ei tea kes see inimene oli)
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 14:44
Boombastic: aga kas seks on siis nii häbenemisväärt tegu et selleks pead poe taha kuhugi automaadi varju varjuma?

jfjm: kas automaadi juures sehkendamas ei või keegi näha? üldse miks meeb peab nii litsmees olema et hakkab oma kaasat petma ja lõppeks nii aralt kasutama peldikus asuvat automaati. päris sitapealt riisutud mehega siis tegu

kui sul juba naine on võetud, nahhu sa teda petad üldse????
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 14:52
Aga paljud on sellised....
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 15:08
Kurat,kust küll sellised tumbad välja võetakse?Teed küll puust ja punaseks,aga ikka ta aru ei saa Uman,ma ei rääkinud mitte naise petmisest,vaid kuulujuttudest,sest nendelevitajad ju välistavad võimaluse,et ka oma naist võib läbi kummi panna.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 15:14
kus maailmas sa küll elad. pool maailma seksib läbi kummi ja keegi ei vaata kõõrdi. majandusinimene ostab 100se paki, mitte ei tilguta 3x25 eek kummikestega
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 15:24
Kahjuks tean ka mina maailma kus üldse ei osteta
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 15:29
No aga siis on mõned teised vahendid kasutusel või siis mõned naised on iseendajaoks niivõrd odavad ja on asjadega nõus. Kondoomi ostmine pole kohustuslik tegevus. Aga 15 krooni eest osta üks kondoom?

Koolidega on asi lihtne, lapsevanemad mingi automaadiga nõus nagunii pole. Aidsi ennestuskeskused vist teevad oma kampaaniaid ja jagavad kondoome tasuta. Isegi meil sõjaväes jagati kord kvartalis posu kumme. Pseudoprobeem kuidagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 15:39
Loomulikult pseudoprobleem.Lähtudes kristlikust moraalikoodeksist,on seks lubatud ainult järglaste saamise eesmärgil.Järelikult pole kondoome üldse vaja
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 15:40
uman kas sa ei arva, et sa nats oma tõsidusega üle pingutad
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 15:49
Enda reklaamlauset väljapakkudes,mõtlesin ma just umanile
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 15:52
jfjm: ära aja lolli juttu, ma pole väitnud kondoomide ebavajalikusest. Lihtsalt nende kättesaadavus on meie riigis igati tagatud.

Jamissiis: aga ma olengi tõsine inimene
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 15:54
Alati saab paremini!
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 16:06
siis võiks keegi teine juba seksida ka selle suutmatu mehe asemel
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 16:11
uman - sina võid palaktitega käia ja seletada et neid EI OLE VAJA igasugu reklaam on teretulnud.
Jamissiis - panin targa PR guuru mõtlema meie äri teemal...
jfjm - ehk võtat enda õlgadele reklaamiosakonna juhi rolli?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 16:16
Boombastic: aga minu töövaldkond ongi tootearendus ja sellega seonduv kuna su teema oli küsitlus, siis ma vastasin argumenteeritult. sa võid neid automaate panna, aga mingi hetk sa korjad nad ära, sest sa pole ainuke kes sellele suurele ideele on tulnud. seda on üritatud varemgi juurutada ja osades ööklubides on sellised automaadid kasutusel olnud. tänasega pole kursis
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 16:25
uman: tore, et võtat asja nii tõsiselt
asi selles, et ei olnud riiklikku toetust ega korralikku programmi
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 16:42
vale! põhjus oli müntides. ühekroonistega ei viitsi keegi jamada ja viie kroonised on ringluses ülimalt vähe. koolid loobusid kondoomiautomaatidest lastevanemate survel. tänavale võid neid panna, aga pole meil ei suitsu ega vending automaate suurt kusagil.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 16:48
Nu nii tõsine ka ei tasu olla....killuke huumorit ikka ka laseligi uman
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 16:49
Uman käib pidev kampaania suitsetamise vähendamiseks,seega on sigarettide turustamine ainult tubakafirmade asi ja toetust mujalt pole loota
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 16:51
uman: loe tähelepanelilut ootame Eurot, 1EUR on paras raha sinna siise!
jaanuaris 2011 vaatame kuda see äri läheb
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 16:53
oot mis toetust sa räägid? kondoomitoetusest? suitsuautomaat oli näiteks, see oleks palju suurema tasuvusega kui kondoomiautomaat.
Jamissiis: kas siis pragmaatiliseks olemine on nii kole nähtus?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 16:55
uman: see masin lähem igasugu toetusprogrammide alla, et vähendame AIDSI levikut ja vähendame aborte ja muu turvasexiga seotud teemad, muidex linnavalitsuses üx tuttav...oletas, et aasta pärast on see teema IN
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 16:57
kõigile toredat nädalavahetust ja "vanad kalad" ärge poisile... liiga tehke...
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 17:05
jõudu minemisele ja mina oletan et aastapärast ei mäletagi keegi seda teemat.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 17:27
Ehh teid küll
Ja liigne pragmaatilisus küll on kole...vähemalt siin ja hetkel
˅ näita rohkem ˅
2010-05-07 18:48
Tüüpiline eestlane,isegi põrgu katlast polevat ju ohtu ,et väljaronivad.Nii kui üks servast kinni saab,tirivad teised tagasi
˅ näita rohkem ˅
2010-05-09 11:51
need vanemad, kes selliste automaatide vastu on, peaksid natuke realistlikumaks muutuma ja jätma järgi teiste hirmutamise enda hirmudega
˅ näita rohkem ˅
2010-05-09 12:00
juuksur, oled lapsevanem? okei loogiselt võttes on sul õigus, aga emotsionaalselt võttes mitte. tegelikult oleme me siiski poolt et laps seksigu siis kui keskkoolis on. aga koolis ei ole ainult keskkooli õpilased, seal on ka mudilased. see kummimasin tekitab neis ebatervet huvi ja soovi seda asja proovida. küll nad jõuavad suurena seda teha ja siin pole teps mitte tegu valehäbiga vaid normaalse lapsevanema murega.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-09 12:16
ei ole, uman. kas sina oled?
ma üldistasin, kuid minu üldistusel oli kindel tagamõte. ja kindlasti saab selle arvamusega vaielda, mul ei ole selle vastu midagi.
teisalt kirjuta mulle palun lahti, mis on "mudilaste ebaterve huvi"? ja kas sa oled kindel, et seda huvi tekitab just kummiautomaat ja mitte miski muu? sellest ma räägingi. valedest hirmudest. miks kaldutakse arvama, et kui lapsele kumm kätte anda, et ta siis selle kohe ära proovib? mõistust natuke palun
˅ näita rohkem ˅
2010-05-09 12:27
muidugi. mudilase huvi on näppida keelatud asja, sest see on põnev. vanemad lapsed õpetavad lolluseid ja väiksemad teevad järele. no ava koolis sekspood, ma usun et kihelev uudishimu on metsik ja lapsed ju ei häbene. aga kool on õppeasutus ja sinna pole vaja õppimiselt mujale viivaid tegureid. kui keskkooli õpilane soovib seksida siis mingu apteeki ja keegi ei vaata teda imelikult. tõesti arvad et see õpilane kes kooli kummimasinat kasutab polegi kooli kõige kõvem tegija või? arem õpilane ei julgeks seda nagunii kasutada kunag teised hakkavad narrima.

kuule juba mina proovisin issi preservatiive 10-11 vms vanuselt kui ma need kapist leidsin. mis need teised lapsed teistmoodi on. on hirmud või ei ole kuid lapsevanema elu on nagunii paras kadalipp, pole sinna vaja veel ühte muret. muretse endale laps, kasvata üles ja sa oled minuga päri.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-09 12:29
muide ega me naabripoistega ei teadnudki alguses mis need preskud on. me mõtlesime midagi kusepidamatuse vastu, aga ikkagi olid põnevad kummist jullad. alles koolis suurematelt sain teada mis see on ja muidugi ma viisin oma leiud kooli
˅ näita rohkem ˅
2010-05-09 12:32
vabanda, kuid mulle ei saanud selgeks. oled sa vanem ja kasvataja olnud?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-09 12:34
sa pole ühtegi lapsevanemat oma elus näinud?????????????
˅ näita rohkem ˅
2010-05-09 12:43
Loogiline,et lapsevanemal on mure,kui laps hakkab liiga vara seksiga tegelema.Käskude ja keeldudega seda ei muuda,eriti tänapäevaste indiigo laste puhul.Kui selgitus ja veenmistöö on ebaõnnestunud,on suurim mure see,et nad teeksid seda turvaliselt.
˅ näita rohkem ˅