Foorum
2010-04-11 17:48
Lugesin. Jään enda arvamuse juurde. Aga vahet poel kuidas endid omakeskis kutsute.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-11 18:01
pole ju mina seda välja mõelnud
˅ näita rohkem ˅
2010-04-11 18:05
Alati ei pea ahhvima. Võib ka originaalne olla. Ega siis kui üks "tohman" midagi välja mõtleb, ei pea kohe järgi arvama, et mina olen ka nüüd selline. Ja nii see ühiskond kokku tekibki, kes hakkavad midagi arvama ja ennast nii nimetama ja lõpuks on neid niipalju, et looma nimetus läheb hoopis teiseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-11 18:10
Minu pärast olgu nad puumad või küülikud või jumalteab kes. Pea asi et, oma vahel hästi läbi saavad ja armastavad.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-11 18:15
miks sa parmaleikin õelutsed?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-11 18:16
Jah. Ma niisama targutasin, et noh ehk leiavad selle NOKIA.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-11 18:28
Kas seda veel ikka otsivad? Edu neile muidugi.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-11 19:00
See otsimine ongi eesti nokia.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-11 19:25
No nätsa tarkus jälle majas. Küll on tore koht see iha. Tarkust süle ja seljaga saad ja jummala tasuta. Ütle veel et, tasuta lõunaid ei ole. Ikka on küll
˅ näita rohkem ˅
2010-04-11 22:39
Interneti eest ikka maksad. Aga sellest puuma loost ei saa ikka aru. Aga ju siis ei peagi saama.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-11 23:10
kõik ei peagi kõigile arusaadav olema
˅ näita rohkem ˅
2010-04-11 23:23
ja kui vana mees nillib noori tüdrukuid siis on ta tiirane dirty old man, ja kui seda teeb naine, siis on ta kujutage ette- puuma, kõlab uhkelt. Pervod raisk ma ütlen
˅ näita rohkem ˅
2010-04-11 23:24
ja kui vana mees nillib noori tüdrukuid siis on ta tiirane dirty old man, ja kui seda teeb naine, siis on ta kujutage ette- puuma, kõlab uhkelt. Pervod raisk ma ütlen
˅ näita rohkem ˅
2010-04-11 23:30
Minu meelest see "tiirane dirty old man" on isegi uhkemalt öeldud kui "puuma" Nii, et ära tühja erutu
˅ näita rohkem ˅
2010-04-12 08:31
Las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-12 08:33
õige,las hauguvad
˅ näita rohkem ˅
2010-04-12 18:12
Saite hobutibist inspiratsiooni. Varsti satute ka ajalehte puumatibidena.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-12 19:59
parma palun ära õelutse.
See on ju siisli inimese vabatahe kes ta on ja kes ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-12 20:03
Lihtsalt haakus hästi selle hobutibi teemaga
˅ näita rohkem ˅
2010-04-12 20:34
See "Daam" on jah nüüd üle eesti kuulus. Pole siin enam vaja kuulutada.
Aga vabandused teema algataja ees. Teemast väljas.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-15 06:34
aike,see et teemast väljas,see tavaline siin foorumis-üks teema tekitab teist
˅ näita rohkem ˅
2010-04-15 06:46
coya: Kuid siiski ebaviisakas. Täna mõistmast.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-15 07:26
aga palun
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 21:09
Las koerad hauguvad, Karavan laulab ikka edasi
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 22:38
˅ näita rohkem ˅
2010-04-19 20:19
puumad- kutsutakse väljamaa keeles cougar mnjaa mulle cougarid meeldivad
˅ näita rohkem ˅
2010-04-19 21:20
Eneselegi märkamatult olen minagi puumaks saanud. Nii et kuhu ma pean alla kirjutama, et klubisse kuuluda?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-20 05:14
Tõenäoliselt ei pea kuhugile alla kirjutama, vaid vaikselt kiskja moodi saaki luusides ja aeg-ajalt ka rünnates aktiivset seltsielu elama
˅ näita rohkem ˅
2010-04-20 07:51
Pigem peavad puumad ikka rünnakuid tõrjuma! Vähemalt siin saidil!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-20 08:12
siin on lihtne,võid jätta lihtsalt vastamata,kui kirjutaja ei meeldi ja jahid seda,kes meeldib,niikaua kui kätte saad
˅ näita rohkem ˅
2010-04-20 08:39
Mõni puuma võib ju päris hea olla ja eks need noored mehed vaja ju ka koolitust , huvitav kas see on on hea või halb , et mitte olla ründavate puumade sihtvanusegrupis .....
˅ näita rohkem ˅
2010-04-20 13:32
niiet rünnakule puumad ja kaitske end ründajate eest oma teravate küünistega
˅ näita rohkem ˅
2010-04-20 17:31
ei kuulu ja ei plaani kuuluda sellese, kuid mulle tundub, et cougarina, pumana vms ja selle muutmisega puumaks ei muuda te midagi. muutusite te naisena selle tulemusena? peale plaani enesetunnet parandada ei leidnud ma midagi
˅ näita rohkem ˅
2010-04-20 18:16
vaba valik vabal maal,ega nimi meest riku,veel vähem naist
˅ näita rohkem ˅
2010-04-20 18:42
minul ei olegi sellest midagi, kuid oleksin tahtnud teada, mis plaanid cougaritel sellega olid. kus on suhtlemine? mulle tundus, et taheti klubisse vm, kuid seal ei ole kedagi ja kellegagi ei suhelda.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-20 18:53
vat õigesti,sulle tundus
˅ näita rohkem ˅
2010-04-20 20:57
mulle tundus mis? et klubi ei ole? vs et ei suhelda? ei tundunud, kuna te ei suhtlegi vs suhtlete seal, kus midagi teist kuulda ei ole.
ei ole mingit argumenteerimist, diskussiooni jne. vs ei tahtnudki sa diskuteerida kellegagi?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-20 21:36
millest selline huvi sis selle vastu,kas meil on klubi või ei,või kas suhtleme või mitte,kui sa ise puuma pole ega kavatsegi selleks saada?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-20 22:40
peaksin ma selleks midagi olema/kellekski hakkama, kui midagi teada tahan? ma olen huvitunud sh lameussidest, kuigi ma lameussina ei tunne.
miks huvitusin? kuna tundus, et teil (cougaritel ja teistel, kes su teateid uurinud on) mingit suhtlemist ei ole ja et uurimine oli sulle tulemusteta. vs oli tulemusi? on klubilisi?

kuigi mina klubis ei ole, oleksin tahtnud teada, millised cougarid on ja milline suhtumine teil sellesse on ja mida olete teinud jne. peale selle „klubisse tahtmise“. pealegi teatasid,et cougar kole ja puuma parem. cougar on inglise k ja puuma eesti k, kuid paremini teatakse cougarina. uurides teiste suhtumisi, tundus, et neid on, kes midagi puumadest ei teadnud.

ja et kui sa tulid teistelt naistelt uurima, kes klubisse tahab kuuluda, kas tahtsid teada, millised naised sinna klubisse kuuluksid, et nendega suhelda? vs tahtsid, et teataks, et oled cougar ja neid on teisigi, ja mingit klubilisust ei olegi olnud?
kui sa ei oleks kuulnudki, et on cougareid, kas sa oleksid suhtunud nendesse suhetesse, mis sul olnud on, teisiti? pakun, et ei oleks. kuigi ma ei tea.

ja tahtin teatada ,et vaenulikkust vms cougarite jt suhtes ei ole. uurin, kuna huvitas.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 06:21
mind huvitab see,miks küsimärgina ja tühja ankeediga siin eksisteerid-kas muidu puudub suhtlus,et siin huvi püüad üles näidata v on suhtlus ja keegi ka huvitub sinust?
veel huvitab mind see,kas oled mees või naine,kuigi ankeedi järgi kirjas,et naine,siis on see kaheldav.
ja üleüldse-ma ei rahulda su uudishimu,nii et tapa mammut ja ela oma elu
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 09:44
heheh
puumakarja juht tundis vajadust kutsikale koht kätte näidata
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 13:00
ja, suhtlus puudub. peab tunnistama. puudub nagu nendel teistelgi, kes teil suhelnud on, kuid ei tunne suhtlemisest sellist puudust, et selleks teile tulla.
sinu uurimisest ja huvist tundub, et olin „teie ruumis“, kuhu tahad, et teised ei tule vm?

miks sind huvitab, kas minust huvitutakse? ja, kuid sinule vs teistele huvitatutele teatama seda ei tule. huvi minu suhtes on selline, et tunnen, et tahtmist suheldagi ei tekiks.
tekitab tahtmise sellest puhata. ei suhtle, et muutuda teistele huvitavamaks vms. mind ei huvita, kas minust huvitutakse.
tahtsid seda teada? midagi huvitavat ei olnud sinule teatada.

et puhata sellest, olen uurinud seal, kus suheldakse teistega, et uurida nendest suhtumist jms. sind uurida vm ei tahtnud, kuid kuna teised ei suhelnud, tuleb sinuga seda teha.
oleksin tahtnud teada teiste suhtumist, on nendeks cougarid vms.
midagi teistelt cougaritest jms teada ei saanud, kuna suhtlust ei olnud teil tekkinud vs ei olnud huvitatuid. ei tea.
mis puutub cougaritesse vms uudistesse, teadsin neist ja uudistest puudust ei tundnud.

tundub, et sa oled minu suhtes kaitses vms? ja seda kuna ma sinult midagi uurisin?
cougarina peaksid olema liberalistlikum. cougarina ma uuriksin, kuidas teised sellisesse suhtlemisse, naistesse jms suhtuvad ja kas nad on tundnud cougareid jne.
miks sina ei taha, et teilt seda uuritakse?

ja, olen naine. ei tea, miks sulle teisiti tundus.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 13:35
uhhh,ei tea,kas kevad süüdi,või mina,kuid kulla juuksur,sinu jutt on küll ühtlane mula,millest ma mõhkugi ei taibanud.sry
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 13:45
ma loodan,et mõni haritum inimene satub siia ja pakub tõlget juuksuri jutule
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 14:24
Tõlget.... pikk jut on sitt jutt
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 14:35
jah, minagi arvan, et "juuksur" on mees...
aga, pean ütlema, jutul tal "pount" on sees
igatahes...see, keda ma arvasin ta pole, muidugi, uut verd on meeldiv kohata siin foorumis, aga...jube tülikaks läheb tõesti nende "vs"-ide ja "vms"-idevahelt iva nokkida...
ma võtaks oma mulje siit lühidamalt ja prostamalt kokku:
teemaalgataja on lihtsalt puhtinformatiivses korras teatanud, et...tema vaatab naistekaid ja tema on jahil!
no...umbes nagu puumad ka...sirtsavad kusagile põõsaäärepeale sõnumeid
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 14:41
Ja nagu ütleb Vana-Antsla vanasõna- kes jahti ei pea see saaki ei saa
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 15:27
unemati. kuigi sinusse praegune suhtlemine ei puutunud, olen sellest aru saanud, et sul ei ole midagi cougarite vastu ja sul ei peagi olema, kuid sa ei paista ka selles suhtluses mulle silma argumenteeritusega. sa oled huviline ja sul ei saagi olla teist suhtumist. et sina ei ole pika jutu mees, seda ma usun.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 15:56
parmaleikinilt sain teate, et ma ei annaks alla vms. kuigi ma ei tea, millele ma ei peaks alla andma, paistab, et ta tundis mulle kaasa ja selliselt teatas seda mulle.
et mulle kaasa tuntaks, seda ei tahtnudki. olen tundnud teistele kaasa. sh vanale naisele ja parmaleikinile, kuid oli neid teisigi, kellel oli suhtumine teine ja kellega oleksin suhelnud huviga.
tahtsin suhtlemist ja tundub, sellel on tulemusi. te suhtlete ja olete huvitatud sellest, mida teatatakse jne.
sh olen segaduses. tulin huvist uurima midagi, kuid paistab, et suhtlemine teiega on suundunud sinna, kus ma tahaksin teada, mida ma teinud olen, et suhtlemine minu suhtes muutunud on.
selline naistekas „tekitame klubi“ tundus kuidagi... st et ei saanud suhtuda teisiti ja tahtsin seda teatada, kuid paistab, et selle tulemusena pandi mind plangule teistele uurimiseks vms.
ei teagi, kuidas sellesse suhtuda. mulle tundus, et olid paremaks suuteline, coya. kui sa tunned, et sul tuleb kaitsta seda, mis sul on - kaitse, kui tahad. ma ei tunne, et peaksin suhtlemisel peal olema vms.
sina tahad klubi, minul on teine suhtumine ja huvid. sinu suhtumist ma muuta ei tahtnudki, kuid tundub, et liberaalsusest on teil puudus.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-21 16:00
kus on see kirjas,et mina tahan klubi?
˅ näita rohkem ˅