Foorum
2014-05-07 23:17
Ma panin pildi üles ja koheselt (ca paari-kolme tunni jooksul) järgnesid kaks blokeeringut kahelt tuntud topistaarilt. Ometigi olen ma jõudnud foorumis päris palju sõna võtta ja loodetavasti mind kellegi varikontoks ei peeta. Aga see on kahtlustuste ja umbusu tume maailm. Usaldus on siin kas suur rumalus või suur väärtus, seda niisama ei jagata.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-07 23:19
luukera, teadmiseks, siis kui paar kuud 2011 suvel siin kontot omasin ei pistnud ma oma nina foorumisse
˅ näita rohkem ˅
2014-05-07 23:28
Luu, sinu kirjapilt sarnane väga Kenasuudluse omaga
˅ näita rohkem ˅
2014-05-07 23:32
Luukera, su mõttel on jumet. Mõneti oled sa eksiteel. Meil kõigil on olemas sõbrad - tuttavad, aga see ei tähenda veel sama isuku teist kontot. Eesti on üllatavalt väikene, kas tead.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-07 23:33
aga...kas sa endiselt oled utha või oled ikkagi yandex, yandex?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-07 23:39
ei teate, ma otsustasin täna sirru olla
˅ näita rohkem ˅
2014-05-07 23:42
See ''kes on kelle varikonto''-teemaga pihtahakkamine tekitab kaks vastandlikku soovi: plaksumaisimannerg ja limpsutünn kaasa ja Å¡õud jälgima või jooksuga kuhugi eemale pageda.

Nagu halva filmi vaatamine, nii halva filmi, et see on juba peaaegu hea.
No on üks teema, mis iial otsa ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-07 23:45
Ma jään oma arvamusele truuks - kosmos, mis kosmos

Selle kasuks räägib liiga palju vihjeid ja käitumismalle nii kasutaja enda, kui kaaskasutajate poolt.

Mind see isiklikult ei häiri, millise kasutajanimega keegi just parasjagu ihas on
˅ näita rohkem ˅
2014-05-07 23:53
bdw, yandex, kes olid need kasutajad, kes sind sheebaks pidasid? Lihtsalt uudishimu
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 00:08
Hästi, mulle kirjutas Jott, et Utha peab mind sheebaks
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 00:14
Eemmm, ma ei usuks seda isegi siis, kui seda kirjutaks jott ise mulle

See on väga vale, kahel erineval põhjusel. Kui Utha arvab, et sina oled mina, siis lendaks ta sulle isiklikult postkasti, nagu minu sõbrannale seda tegi ja nii lihtne see ongi. Seega sinu väide on vale
Teiseks ei hakka jotikas sulle sellist inffi iial jagama, mida utha talle on kirjutanud
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 00:14
what??? yandex? see on nüüd küll täiesti vale. jf ei saanud midagi sellist kirjutada, sest utha pole yandexy kohta kellelegi arvamust avaldanud. udupuhujad
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 00:16
vot nii, väga lahe, aplaus ja lilled, leidke uus objekt keda kellegi varikana kahtlustada.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 00:17
oled sina ikka solvuja
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 00:20
Ma kirjutasin küll, aga Yandex sai minust natuke valesti aru. Ma kirjutasin, et Utha ilmselt peab Sheebaks. Sorry Utha, et sinu eest mõtlesin.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 00:21
Kohe näha - vanad sõbrad
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 00:23
selle asemel, et siin teiste(le) energiat kulutada, yandex, võinuks sa võtta ja rääkidagi nende isikutega, kes üldse esimesena sulle mingit arvamust avaldasid ja siis vaadanud edasi.
milles mina süüdi olen, kui kellelgi mõistus looja läheb. intrigandid rsk.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 00:25
See oli kirjutatud mingi foorumi postituse kommentaariks privasse.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 00:26
kus sa jf üldse võtsid õiguse minu eest selliseid mõtteid mõelda ja veel minu nimel kellelegi neid avaldama hakata?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 00:29
Hääl publiku seast: siinne mõttevahetus hakkab oma sisult meenutama kõrvalteemades jooksvat jahti.
Sõnastus on veidi kultuursem, see on ka ainus erinevus.
Siiani
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 00:30
Mind isiklikult jätab külmaks, kes mida arvab Me oleme hulgakesi seda mängu siin jälginud ja tegelikult on see naljakas, aga teie jätkake, jätkake. Saame veel palju naerda selle üle
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 00:35
yli, ühinen arvamusega....
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 00:35
Sorry, aga ma olen rääkinud vaid iseenda nimel ja avaldanud omi mõtteid. Kas mõtlemiseks on ka mingi eri õigus?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 00:52
Minu arvamus on ikka see et Yandex on Aikon-i uuestisünd
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 00:57
ei Aikon oma sugu muutma hakkaks...
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 05:53
Mina olen yandex..Nii et pole mõtet oma ajusid ragistada
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 06:24
ahh, jätke nüüd. ta lubas mulle eile personaalselt, et tema, see on nüüd mina. või oli see vastupidi? võin kinnitada
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 07:14
jf, õigust ise mõelda ja omi mõtteid avaldada ära võtta sult tahtnud keegi pole, aga enne millegi kindlaga välja tulemist mõtle läbi oma tegutsemise motiiv ja eesmärgid. veendu ka oma kaasvestlejate võimes sinu motiive ja mõtteid sarnaselt mõista. vajadusel ära unusta neile seda kinnitada, et räägid ainult iseenda nimel, pole minu käest seda kuulnud ega minult oma mõtetele kinnitust võtmas käinud. enda nimel avalda kasvõi eraldi teos,
aga minu mõtteid esindama hakates püüa vähemalt paremini minuga kooskõlla need viia. oleks lugupidavam minu suhtes ka, hea ja viisakas. sul on ebameeldiv tung vahele seletada ja mingit teavet jagada. sa teed seda teistega ka. ei tea sa mitte kõike kõigist paremini.
siin on juba ülearu palju igasuguseid „fakte“ ja „teadmisi“ mu kohta levima hakanud. kena oleks, kui üks sarnane „fakt“ oleks vähem. võiksid sa seda minu heaks teha? tänan.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 08:53
Kui mingid teise teema kommenteerijad arutavad, kes on kelle varikonto, siis siin teemas arutatakse, et kes võib pidada kedagi kellegi varikontoks? Tõesti, kulla inimesed, hankige elu endale! See ei ole mingi päevateema, see on kriisini kasvanud igavuse peletamine lollusi kirjutades!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 08:59
Tuletaksin veel meelde, et teemaks siin peaks olema uuring, kus suvalisele vähest informatsiooni andnud naisele saadetud kirjadest viiendik olid katsed teda seksiks osta. Üldse soovis seksi 44% ja neist enam kui pooled olid emoticonide tasemel.

Mida sellest järeldada?
Iha.ee on enamusele kasutajatele koht, kust otsida seksi. Mingil põhjusel suur osa neist seksiotsijatest ei usu, et jõuab sihile ilma otsese rahalise panuseta. Vähemalt pooled neist seksiotsijatest on lisaks veel täiesti ebakompetentsed naiste võrgutamises.

Pole ime, et eesti rahvast nii vähe on.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 09:12
Kas pöördumine jfjm-le ei peaks olema talle postkasti? Sest kui see on avalik, siis on Utha ise mitte kümneid, vaid sadu kordi võtnud endale õiguse mõelda teiste eest.

Muhhahhaaa, rsk
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 09:21
poejärjekorrad elu ostmiseks võivad muutuda väga pikkadeks.
brillamento, ega sa keela inimestel avaldada neid häirinud arusaamu ja enda eest seista?
muidugi ei ole see päevateema ja seda polnuks siia vaja, aga ma näen siin ka seda kohta, et on väiksemaid teemasid, mis kasvavad päevateemast põhjendatult välja ja tekitavad arutelusid. üks kõrvalteemadest. nüüd on asjad selgeks vaieldud, häiriv taandunud ja võib päevateemaga edasi minna.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 09:30
Jah, muidugi on arvamuse avaldamine ja hariv vaidlus väga hea ja kasulik asi. Näiteks meil Kilowatiga oli kunagi põnev keskustelu palga- ja maksupoliitika teemal. Aga mitte iga arvamus ei ole vajalik ega kuulu avalikus foorumis väljapaiskamisele, nii et selle "põhjendatud teema" osas olen ma eriarvamusel. Sulle meeldib väga sõna võtta, Utha, samuti meeldib seda teha jfjm'ile. Paratamatult mingitel hetkedel miski teie sõnavõttudes põrkub. Sellistest kergetest müksudest mingi vaidluse väljakerimine ei ole põhjendatud ja selgeks vaielda ei ole seal ka midagi. See on tavaline sõnasõda, mis tekitab negatiivseid emotsioone ega vii kuhugi.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 09:50
ole siis eriarvamusel, ma jään ka sinu vahelekiremiste suhtes eriarvamusele.
ma kommenteerisin sinu emotsionaalset vastust eksistentsi teemal, mitte ei jaganud siin sulle välja põhendusi oma tegude kohta. seda ma tõesti põhjendatuks ei pea.
andsin su kommentaarile oma arvamuse. ma pole siin üldse mingit teemat alustanud. haugu seal, kus haukuda vaja. vale puu sul.
kui sa leiad, et miski ei ole põhjendatud, siis oleks minu arust õigustatud suunata see teave ka luukera, yandexi, ylikylma, sheeba, sirrukese, vabakuulaja jne isikuteni, kes pidasid oluliseks varikateemal kirjutada. eksju? milleks rääkida ainult minust või jf-ist, kes me viimastena siin vaidlesime.
iga inimene otsustab avaldatu vajalikkuse üle. sina brillamento tahad ka kohtumõistja olla, aga ole siis seda kõigiga võrdselt. olgu see siis öeldud eestkosteks nendele, keda siin miski häiris.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 09:57
sama jutt teisele härra Mina tean paremini´ile.
krdi kindel tunne, kui on alati keegi, kes kõrvalt õiget nõu teab anda. eksole, kilowatt?
sinu üritused kohati isiklikuks minna ei tule mulle uudisena, aga ehk sa võtad ka siit kuuldud nõu omale teadmiseks ja võtad oma elu elamiseks järjekorda?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 10:00
kui kellelgi on veel irisemist, siis soovitan järgida juba varem yandexi poolt välja käidud mõtet - helistage või kirjutage mulle ja kõik saab palju selgemaks! ma ei viitsi ka üle päeva foorumis asju üle seletamas käia. tänan tähelepanu eest!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 10:10
Päris valulik reageering, kui ta teise kasutajaga nalja teeb ja sinust kui kellestki kolmandast rääkides sulle natuke paranoiku varju viskab.
Tema poolt muidugi päris hea tähelepanek. Kes sind ikka paremini teaks

Kardad, et libiseb ära?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 10:14
jube raske on mind ignoreerida, onju? aga võta jõud kokku. sa saad sellega hakkama.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 10:41
Teemast: ylikylm poolt tähelepanuväärne kirjutis. korralik statistika, ise läksin kergema vastupanu teed ja eirates postkasti suundusin harivasse foorumisse. Hiljem oli lihtne lihtsalt postkast tühendada.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 10:48
Aga mul on hoopis üks huvitav küsimus.
Miks hakatakse kohe kellegi kohta midagi välja uurima, et kes ta küll olla võib, miks ta on, kes ta enne oli jne jne jne?
Me kõik teeme seda, aga miks me teeme?
Selline filosoofiline küsimus.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 11:04
Eks meil k6igil on peale veebielu ja päriselu milles oma s6brad-tuttavad, negatiivsed ja posittivsed isikud jne. Osad soovivad ehl leida m6nda tuttavat, tabada teolt sellises portaalis nagu iha. M6ni pelgab oma eksi ja tema uut kaasat, variante on palju. Parim kaitse on rünnak ja miks uurida privad isiku kohta temalt endalt kui saab foorumis suure kisa korraldada? Lihtne ju.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 11:33
Utha, ma olen seda korra juba kusagil kirjutanud, aga kordan - teisi mõista püüdva inimese kohta tekitad Sa üllatavalt palju konfliktseid olukordi. See on väga ebatavaline empaatiavõimelise inimese kohta.
Kui Sa küsid midagi või algatad mingi teema ja Sulle vastatakse Sind ennast puudutava näitega, siis Sa liigitad selle automaatselt rünnakuks Su isiku vastu ja alustad vasturünnakut. Millest selline tundlikkus?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 11:43
kulla kaasfoorumlane brilla, miks sa jätkuvalt ründavas olekus oled? l6dvestu ometi
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 12:09
Mul küsimus teemaalgatajale: kuidas on ennast saidil regamine ja peale seda kirjade saamine eksperiment?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 12:18
Eksperiment on see põhjusel, et mul pole siin vähemalt praegu seltsiotsimiseesmärki (ei ole kirjaviga).
Ma ei ole kellelegi vastanud, see hoiatus on ka konto esilehel kirjas. Üks erand välja arvatud (jätame selle omavahele, eks? )
Miks ma konto tegin on minu asi , aga mis statistikasse puutub, siis olen ilmselt kontrollifriik.
Huvitav oli.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 12:19
Küsin ka teealgatajalt, et kuidas õnnestus spartaliku ankeediga, mis ei torka otsinguga silma, ilma piltideta, ilma kuulutustes või foorumis figureerimata, ilma ise mehi vaatamata, hindamata, kommenteerimata - saada sadu kirju?


Järgmine kord võiks ikka veidi reaalsema pastakast imetud eksperimendi luua
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 12:24
Nature, aga oled sa proovinud ise üht spartaklikku naisanleeti luua? ma kinnitan, et isegi minu postkast uputas pea koheselt peale konto loomist. &nn, et ma neid lugema ei hakanud kuna m6neaastatagune kogemus antud saidist oli juba sellest keskkonnast teadmised andnud. Siin tegutseks justkui salk/polk valvepihkureid kes varitsevad äsja loodud kontosi. Mis nipiga, see on nende varitsejate saladuseks jäänud
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 12:25
Loe algust uuesti, Natureboy - ma tegin selle teema siis, kui oli täis sada kirja, mitte sadu kirju!
Ma isegi ei jätnud teistel kontodel käies sinna jälgi ja sellest hoolimata olin nagu libedaks läinud vorst päikese käes kärbeste silma all.

Peale esimest paari päeva hoog vaibus kiiresti.
hetkeseis:
"Kirju selles kaustas 129"

See kui mind valetamises kahtlustad on sinu probleem.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 12:30
Kullakesed, ma olen siin juba väga palju eksperimente, nii avalikke kui ka vähem avalikke, teinud, ning juba ammu enne teie sündi
Ning tean täpselt mis reaalne ja mis "kellegi" fantaasiast tingitud tähelepanuvajadus

Lugege ka minu esimest postitust sellele teemale. Juba siis märkisin antud teema ulme valdkonda kuuluvaks
˅ näita rohkem ˅
2014-05-08 12:32
Meeskasutajad ei saagi seda m6ista kuna nende kontodele ei lenda parvena peale päevinäinud emaste hordid.
˅ näita rohkem ˅