Foorum
2014-05-19 18:51
loomulikult oot sirru, ma ei saa nüüd pihta miks mul akna taga soome keeles räägitakse , seda plaanisidi?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-19 18:54
Tead, ma ei oskagi veel erriti sujuvalt soome keeles rääkida..Erinevalt mõnest, kes purjus peaga nii osavalt ja hästi räägib..Kainena aga ei oska üldse
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 00:47
kõik kontod siin on minu omad välja arvatud kenasuudlus ja maiustaja.ülejäänud on minu varikad
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 09:03
Humvee ja sexman35 sama inimese poolt kuulutused, stiil sama, isegi samad vead tühiku ja koma kasutamisel.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 09:43
sherlockid
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 10:30
Leekivmusi, närvikava ahtake ? Pole lugu, arvasingi olema vaid aja küsimus, mil foorumisse võimlema tuled. Omavahel ning kõrvalisi kaasamata oleks olnud ebamugav, eks !?!? Arg oled!
Ma üritasin jõuda selgusele, mida öelduga (antud teemas) silmas peeti ning millest nii "jõulised" ettepanekud minu edaspidiste tegevuste osas, aga ei näinud vajalikuks seda foorumis lahata.
Kirjavahetus oli järgnev:

...............................................................................
Autor: Kosmosetutt
Saaja: leekivmusi
Teema: Tere
Saadeti: 2014-05-17 10:48:13
Loeti: 2014-05-17 11:06:55

leekivmusi 2014-03-21 12:55:43
"Kosmosetutt, ehk tegeled oma põhitööga, arvad nalja panemast, kehv nali nagu, kui silmanägemine ikka nii mööda.."

http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=17&post=214004&page=2

Millest selline pröök, nuumsiga? Mida Sa minu põhitöö all silmas pidasid ning millise ameti ma siin maha panema peaksin? Teiste tervise pärast muretsemise asemel võta oma tervis käsile.
Terves kehas terve vaim!

Autor: leekivmusi
Saaja: Kosmosetutt
Saadeti: 2014-05-17 11:32:40
Loeti: 2014-05-17 12:23:44
Labasused ei kaunista inimest, seega, kui sa soovid ise sellist kirja saada, saada endale, mitte ära tülita teisi.
Rohkem mõtlemist, soovin kena täiskasvanu ikka jõudmist.

Autor:Kosmosetutt
Saaja:leekivmusi
Saadeti: 2014-05-17 12:26:54
Loeti: 2014-05-17 18:00:34

Peksis südame pumperisse? Labane oleks minu poolt sulle otse foorumisse sulle suunatu postitada. Vastupidiselt sinule, otsustasin mina meie klaarimised omavahel selgeks rääkida.

Kaunist päeva jätku ja tänud mittemidagi ütleva vastuse eest.
K.

Autor: leekivmusi
Saaja: Kosmosetutt
Saadeti: 2014-05-19 09:27:55
Loeti: 2014-05-19 09:56:38

Tere,
Veelkord, minu postkasti on oodatud täiskasvanud inimeste kirjad. Tänan
............................................................................

Kuidas tuleks kasutaja Leekivmusi poole pöörduda, et oma küsimustele vastused saada? Või armastadki visata õhku mingisuguseid segaseid vihjeid ning siis pea liiva alla peita?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 11:05
To Kosmosetutt, tõlgin lugejana ise, sulle juhiti tähelepanu jutumärkides viisakate sõnade kasutamisel, et kellel siis see närvikava ja mõistmisvõime ahtaksed on on ju kaugelt aru saadav. Tõesti, arene. Üleüldiselt oled veel vales teemas ka
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 11:14
Vihane naine on kole olend.
Täna mingit järjekordset eesti filmi vaadates mõtlesin just, et eestlased ei naerata üldse filmides. Tänaval ka mitte. Kõik on endassetõmbunud ja jätavad kas vihase või melanhoolse mulje. Suvi on kätte jõudnud, kallid naised, muutuge nüüd rõõmsaks, ignoreerige ebameeldivat ja kirjutage vaid ilusast!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 12:46
Ausõna, sul kosmosetutt, midagi muud teha pole siin, kui ummistad oma lollustega nii foorumit, kui siin kaaskannatajate postkasti.
Tutvuda ka sa oma kontol märgituna kellegagi ei soovi, mida siis siin hüppad ringi, lõbustad end oma lolli juranutuga.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 13:27
Vahemärkuseks.

Minu ainus solvang oli Leekivmusi võrdlus nuumseaga. Üldiselt ma sellist tooni ei kasuta, seekord otsustasin aga torkele vastata torkega. (sedagi otse ja privaatselt).

Väljendeid, mis trükimusta ei kannataks, ma kasutanud ei ole.

Solvangutest veel niipalju, et Ei ole vahet kas solvang punutakse lillede vahele, või öeldakse see välja otse, solvang jääb solvanguks ja neil ei ole vahet, sest eesmärk mida nad endas kätkevad, jääb ju samaks.

Ennast arendadaa võiksime me kõik, kummaline, et see ainult minule ja nii toorelt ülalt-alla suhtumisega oli.. Kas Sinu enda arenemisvõimel on juba lagi, Leevi ?

Olgu, vibutage oma rusikaid palju aga jaksate, mina jään!

˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 13:49
tore, kosmo, et sa jääd väike virgutav tuulehoog siin
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 17:49
Oh Uhta, iga inimene elab oma elu teatris, oma fantaasias, nii ka sina...miks muidu siin pidevalt eksiteerid ja teiste möttemaailma puurid....Sa ju nooor naine, kepi mehega, tee lapsi ja ole terve.......selleasemel, et siin teisi arvustada ja möistada, vöiksid oma söbraga keppi teha ehk siis intiimselt suhelda ja sellest on palju rohkem eesti riigil kasu, kui siin targuatada....
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:06
kae aga, mida siin teatakse. mis on ühel 50ndaid aastaid käival mehel sellega asja, kellega mina kepin või mida ma teen? mis tal lõua värisema paneb?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:06
Ja nüüd kõik kes sauna, kes järve äärde vette, kes seksitantsu tegema Mu 5 -aastane lapselaps oli oma emalt küsinud, et kas sa tegid seksitantsu, et me sünniks!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:12
tuulepoiss, mis totter tekst? eks iga konn vaatab maailma oma mätta otsast kui sa ise sihitult ringi kepid siis ei tasu arvata, et k6ik teised samuti. teise inimese saadad lapsi tegema - tee ise ja kasvata
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:15
Ega polegi, tee mis tahad, lihtsalt utlesin oma arvamuse....ja minu arvamus on selline, et ela mönusat elu, ära trugi teiste inimeste ajudesse ja ära puua neist aru saada, sest inimesed on nii erinevad....ja see teebki elu väga huvitavaks
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:19
Minul lapsed suured ja nuud vöin teha mis tahan...... Mul lapsed väga edukad ja olen oma kasvatusega väga rahul......Miks ma siia foorumisse tulin...lihtsalt tahan teada, mis inimesed siin on, mis nad mötlevad, mida nad tegelikult tahavad....
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:20
tuulepoiss, utha on meestevihkaja ja seepärast pole tal ka meest ega lapsi. ja noor pole ta juba ammu
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:23
Aga sellest ma ei ole kunagi aru saanud, miks visatakse naistele ette , kui neil lapsi ei ole? Kas PEAB kindlasti olema?? mõni ei tahagi lapsi, mõni ei saa lapsi..See ei peaks küll teiste pureda olema! minu 30-aastane tütar ka ei taha lapsi..Ja mina ei ole ka iial pinda käinud ega küsinud--miks!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:28
Olen Uhta nöttevälgatusi lugenud ja mul tekkis siis oma arvamus, mis mitte kuidagi tema möttega ei uhti...igatahes väga kummaline naine...aga seda selleks. Sirruke, iga inimene teab, mis teeb, kas sunnitab vöi mitte, aga kui me tahame seda eestimaad hoida, siis peab lapsi olema.....teisiti ei saa kuidagi olema. Sa oled ju vanaema ja naudid oma tööd, aga kas sinu lapsed ja lapselapsed ei taha seda nautida...
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:33
Hahaaa--sünnitame selleks et eestimaad hoida?? Mida veel! Mul on pooled lastest kodumaa tolmu jalgelt jäädavalt pühkinud ja mis siis??
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:41
Mis siis, sa kusid......vaata vanema, sitt lugu on siis....siis sina paned oma hambad varna ja kogu lugu, aga mida teevasd siis sinu lapselapsed...kas hakkavad sinu halba haisu nuusutama vöi....Mina vanamee tahan kull, et minu lapsed ja lapselapsed ja lapselapselapsed käivad mul kulas ja teavad, mida ma olen teinud ja mitte teinud....see ongi elu
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:43
Huvitav--mida mu lapsed ja lapselapsed nautida ei taha? Neil on kõigil töö olemas ja nad on rahul..Kui sa aga mõtled, et vanaemaks olemist nautida ei taha--siis tea, et 45-selt vanaemaks saades pole just palju aeg lapselastele..Ma pean ju ise tööl käima..
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:46
Sina ära põksi siin minu lapselaste pärast..Ma käin ise neil külas, kui mul aega on..Ausalt--armas jumal on mind hoidnud, et mu lapselastel sellise sita suuvärgiga vanaisa ei ole! Ja nüüd kindlasti maini ära, et sa oled äkki ka veel kõrgharidusega juhuslikult?? Mitme lamba eest?? Ja kindel see, et ka psühholoogiat õppinud!!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:50
Vaata, iga laps ja lapselaps tahab, et tal on vanemate juured kusagil, kellelel häda korras toetuda ja kui vaja, siis abi paluda....juured on need, mis teevad inimesest inimese. Kui sul juuri pole, siis kes sa oled....
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:53
Minul on väga ühtehoidev pere..Me oleme kogu aeg üksteisele toeks...Nii et pole sinu asi..Mis annavad need juured kuskil kodukülas, kui mõned varandust jagades oma sugulased kaotavad..Ja paras neile! Mina ei kalle varanduse pärast ja nii ka jääb..Koduküla talu seisab tühjana ja minust ta nii ka jääb!!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:56
Kiskus põnevaks.. aga kui juur ei olegi (läbi lõigatud(?) nagu lastekodu lastel) siis nagu ei olegi inimene või?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:56
Siinsamas talus soomes, kus ma töötan on see talu juba aastaid põlvest põlve edasi pärandatud!! Ja kus on need juured?? Mitte keegi sugulastest siin ei käi.. Ja vaid 2 inimest rabelevad varahommikust hilisõhtuni..Ei mingei sünnipäevi ei peeta, ei jõule..Minul on need kõik olemas--kujuta ette..Ja seda ilma juurteta!! Hoolimisega, armastusega oma pere vastu!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 18:59
juured juurteks, aga abi paluda? mind on kasvatatud, ja mina annan selle ka oma lapsele edasi, et esmajoones peab inimene ise end aitama. ei õpitud abitusele! et kohe kui midagigi juhtub, silmad peos ja abi paluma. mis muidugi ei tähenda, et ma oma last aitamast keelduks, ei- kui vaja, aitan. aga ka ise peab vaeva nägema, mõtlema, kuidas toime tulla. ja mida varem seda harjutama hakkab, seda parem tulevikus talle endale.
kui juurtest siiber, tuleb võtta ruutjuur.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 19:00
Oh hissand, kui loll vöib uks naine olla...... Ma ei kirjutanud ju sinust....mind ei huvita,kus ja kellega käid ja mida oma lastelastrega teed ja jne..... Minu möte oli selles, et austa ennast ja oma lapsi ja anna julgust oma tutardele vöi miniale lapsi sunnitada...seda on väga vaja, kui me tahame siin elada ja eesti lippu teatud päevadel ules tösta......
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 19:02
lapsi ei tehta riigi jaoks. lapsed tulevad lihtsalt nii sama, kui aeg on käes. vaevalt keegi kukub riigile ja lipule lapsi tehes mõtlema. ja seda ütleb põhimõtteline nats, kes keeldub olemast lapsevabrik.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 19:05
Miniale on luba antud! Tal 2 last..4 päeva tagasi sain just oma 4-nda lapselapse oma minialt! Aga sinu kurvastuseks ei ela nad Eestis ja ei tule ka Eesti elama! Ja loomulikult ma ei hakka ühelegi lapsele ette heitma, et miks mõni veel lapsi pole tahtnud! Ju siis on vaja luua enne korralik majanduslik põhi alla...Ja see on ainult positiivne! Ilus laupäeva õhtu--mine parem seksi oma naisega..Mida sa kaagutad siin! Või vaata oma ülikooli diplom üle, mis ala oled õppinud!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 19:06
aeee, tulge m6istusele, mis kampaania siin äkki lahti läks, et maa tuleb täita lastega? ostke saar omale ja täitke kui soovite
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 19:10
No mingi kepist ilma jäänud taat hüppab siia ja kohe uthat materdama..Kusjuures selles teemas utha vaid on 1 postituse teinud..Tema hakkas vihjama, et utha tehku lapsi..küll ta teeb, kui selleks õige aeg on..Ju siis pole veel õige aeg..Ja minu tütred teavad ise, kas teevad lapsi, kui palju teevad ja millal teevad!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 19:17
Masendav üldistamine ja sildistamine jälle: kõrgharidusega siis mats, sõjaväelane siis kommeteta siga, maakas siis nii püha loom, et ei või pealegi vaadata.... mis veel...
Kas inimese loomuse teeb diplom? Kui korra elu viib kokku ühe jopskiga siis sildistame teisi ka selle järgi.
Kui munder on seljas siis käituda ei osata- ehk tutvuks mundrikandjatega ja suhtleks ka nendega pisut. Ma ise tunnen päris mitut sel alal teeninut. Sõjaväeline distsipliin on neisse süstinud vägagi suure austuse teiste inimeste vastu ning käitumiselt on nad alati vägagi korrektsed.
Ise olen ka tugevalt maaeluga seotud aga ei tunne, et peaks sel teemal ülitundlik olema. Pigem hüüan end hetkel pisukese irooniaga linnavurleks.
Meil kõigil on mõne kindla ala esindajatega seoses kindlasti halbu kogemusi. Neid ei saa teistele üle ju kanda.
Ma ise ei nimeta näiteks arste ajudeta idiootideks vaid sel põjusel, et kunagi üks jopski mul luuhaiguse neerupuudulikuseks tembeldas ja uuringuteta haiglasse pistis....
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 19:27
ano.saad valesti aru..ma ei nimeta kõrgharitud mehi kõiki matsideks..aga mul oli alles sellisega kokkupuude ja tean, millest räägin..kahjuks on selliseid.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 19:39
Teema oli varikatelt sõimlemine, aga nagu näha pole varikaid vajagi
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 19:40
Ah, mul läksid varikad sassi, lasen oma põhikontolt edasi
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 19:42
Peaks ka mõne varika tegema..Siis laseks mõistatada, kes ma küll olen
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 20:18
Tehke oma varikaga mis tahate Kui mees ei saauda oma kallimat rahuldada ja naine ei suuda ima meest rahuldada, siis milleks see kooselu...kas ainult majanduslikel pähjustel vä.... Kui teinetist tahetakse, siis eksitakse igal pool, kasvöi tankis vöi puu otsas....
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 20:18
Nüüd läheb teemast mööda mis müriseb, aga mulle tuli meelde lause '' Just close your eyes and think of England''.

Laste tegemisega seoses
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 20:21
Mina näiteks olen seksinud oma kallimaga ka talvel metsas..köik on vöimalik
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 20:24
Aitäh, et jagasid..ja mida me selle teadmisega nüüd peale hakkame?
Või said ise mingi laksu kätte?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 20:28
Me saime mölemad laksu kätte....lihtsalt peab oskama seda teha, et naisel ei oleks kulm ja ka endal....ma ei hakka uksikasjadesse laskuma, aga jah, esmalt kui naine märg, saba ules ja saab hakkama....ja muuseas väga mönus oli....Tehke jäerele......
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 20:30
jajah, ikka ei saa pidama, omalaadne liputamine seegi.

“Kodus ei saa üldse enam rahulikult elada, mees kogu aeg tahab ja tahab ning ainult seljatagant. Andke palun abi ning ühtlasi vabandage hüpleva käekirja pärast.”
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 21:38
Aga siis utle oma mehele, et tahad ka eestpoolt, tahad kallistusi ja suudlusi, keha silitamist.....kull ta siis aru saab Ja ka tagant poolt saab naine rahulduse, kui mees seda oskab....
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 22:18
Kui ma olin laps, oli meil pargis liputaja.. pärast sai ta teiste minuvanuste tüdrukute isadelt peksa ja liputas ilmselt hiljem mõnes teises pargis.
Sa oled oma seksiõpetustega nagu sama liputaja - kuidagi ei jõua pärale, et keegi pole küsinud ja see on eemaletõukav..?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:10
Yli! Aga meestel on ju vaja kelkida, kus, kellega, mis poosis ja mitu korda! Kummaline, et abielumees, kel tore naine, keda armastab ja edukad lapsed tehtud--ikka siin ihas ringi siiberdab??
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:38
aga ikkagi aru ma ei taipa. miks ma peaks kellegiga talvel külmas metsas seksima, kui ma võiks minna sooja koju ja seda soojas toas naudinguga teha ....
˅ näita rohkem ˅
2014-05-24 23:55
Linnuke kirja
˅ näita rohkem ˅