Foorum
2013-07-10 21:08
Peacemaker sa vana mats... tänu lehmadele on sinu rümp veel sirge ning paugus valku...
˅ näita rohkem ˅
2013-07-10 21:15
Minul on vann, lausa mullivann. Õnneks on seal kaasaegne kork ja mingeid illustreerivaid vidinaid sinna monteerida pole võimalik
˅ näita rohkem ˅
2013-07-10 21:29
@ Kosmosetutt
Kui mina olin veel väikene mees ja üks helin helises minu rinna sees siis ma toitusin rinnapiimast.
Nüüd olen ma sirgunud suuremaks ja helin ütleb umbes nii:
Ema silma munadega mängisin ma piljardit
Mängisin kolm ööd ja päeva
Teenisin kolm miljardit
˅ näita rohkem ˅
2013-07-10 21:53
Ihapaarike, teil ju vale aadress, õige on siin: http://www.iha.ee/users/Utka
˅ näita rohkem ˅
2013-07-10 23:08
Jfjm, mitte et norida tahaks,aga su pilt meenutab ka parti tiigis. Lase periskoop välja ehk märkad uthkat kuskil.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-10 23:08
Vahepeal olid siin kenad kirjutised kõõrdsilmsest tobukesest naisest ja tema rippuva kõhuga isandast.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-10 23:13
kahtlane kuju oled sa ihapaarike. kahjuks ei jõudnud ära kopeerida seda juttu, aga räägi, miks su naine siin ei kirjuta, kas sa alandad ja peksad oma naist?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-10 23:20
Kuule miku ära lase ennast häirida, siin on pilte küll kelle peale pihku toksida. Sisse välja sisse välja jne.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-10 23:33
Mine tea ehk leiad ka endale kunagi naise, seniks aga " Mul jällegi on ainult pihud"
˅ näita rohkem ˅
2013-07-10 23:34
Su lame nali ei kõrvalda kahtlust. Neid perverte on küll, kes on oma naisest seksiorja teinud. Miks paar üldse käib netist partnereid otsimas, on see ikka mõlemalt poolt vabatahtlik?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-10 23:41
mingi fuking Jose Ignacio, kujuta ette et on olemas ka selline suhe kus ei pea midagi vägisi tegema. Aga vaevalt sa seda mõistad.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-10 23:47
Jah, kõike võib ette kujutada, sa ise ilmselt kujutad ka seda ette, ja kindlasti ongi selliseid suhteid ka olemas. Ja sa väidad et teil on selline suhe? Et sina nillid siit kellega koos oma naist panna ja siis pilte netti postitada ja naine peab vabatahtlikult sellega nõus olema?
Ja väike laks on lihtsalt meeldetuletuseks, et kõik on vabatahtlik?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 00:03
Oi miku miku, oma rikutuse astmest pole vaja teisi hinnata. Räägi parem oma perest, kus su naine on et üksi last kasvatad? Kas naine jooksis minema jättis isegi lapse maha ja põgenes vägivaldse mehe eest. See kõlab küll rohkem tõetruult.
Ise hakkasid oma elu lahkama eks räägi siis. Kuulaks huviga .
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 00:12
Sa vist ei saa üldse millestki aru,ma ei lähe su hambutu irooniaga kaasa, see et sa siin kõrvale keerutad ei vähenda muljet , et ÄKKI oled singi üks neist pervodest, kui sa mõne oma eelneva suht mageda postiga loodad mind ümber veenda, oled valel teel. Võta teine toon ja alusta otsast peale. Ja tegelikult ei pea sa isegi mind ümber veenma, nüüd on publik juba laiem. Ja kaela tõmbasid sa selle ise endale oma imala ülbitsemisega.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 00:19
Jah, tolle piiga suutis ta ehk ära hirmutada. aga need postitused olid piisavalt kaua üleval.
Kui see oleks olnud tühipaljas laim, siis oleksid need postitused alles, aga keegi tuletas kirjutajale meelde kutseeetikat.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 00:24
Miku ja jotikas kas teie ajategi eestlaste alkoholi tarbimise protsendi kõrgeks. Peksate ikka täiega segast.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 00:24
Noh, ka laim ei peaks muidugi üles jääma, aga antud juhul ta on väga rumal, mõtles, et killis tunnistaja ja jäi ise nii rahule et kukkus ülbitsema, ja edasi oleks nagu demagoogiaõpik spikriks kõrval- juhi tähelepanu probleemist kõrvale, ründa oponenti, kasuta hüüdlauseid jne. Täiskasvanud inimene võiks ära näha, et see ei tööta.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 00:30
Eks ta ole lapsepõlves pioneer olnud ja jõudis ka komsomoli agoonias osaleda.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 00:33
Teeks ka mingi nimekirja aga ei oska
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 00:36
Tuluke, sul peaks ju küll postkastis materjali piisavalt olema
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 00:41
Pole mingit tähtsust, oli ta pioneer või ei, see kaldub samasugusele vastase isiku ründamisele, mida ta ise kasutab. Oluline küsimus,millele ta eelistab mitte vastata, on see, kas see jutt, mis siin üleval oli, vastab tõele, kui vastab, siis kas kõigest saadi ikka õigesti aru, ja kas see ongi selline viis suhelda, mida nimetatakse mitte vägisi tegemiseks. Hetkel pole ta mitte millegiga seda ümber lükanud, ja räuskab siin ka ainult üks pool.
Teine asi on muidugi see, et kui ta ongi pervert, ja ahistaja, siis mida selle teadmisega peale hakata, eetiline oleks ilmselt kogu see jutt eemaldada, kuna alguse postid on niikuinii kustutatud. Aga nüüd on ta ise liinilt lahkunud.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 00:43
Tuluke püüab olla eetiline ja püüab mitte oma postkastisisu hetkel nimekirja laduda , kuigi vahest kiusu pärast tahaks ... ihhhhiiiiii
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 00:55
Mõtlemine, tundub, ei ole just nende tugevam külg.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 10:20
ega sinagi sellega hiilga
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 11:40
aga tegelikult on Utha hoopis arvuti...
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 13:39
Miku kui täna silm vähe selgem ehk seletad siis kus su naine jooksis. Võite koos jotikaga "pead" kokku panna ja midagi veenvat luuletada.
Probleemi ma näen hoopis teie uulitsal.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 13:41
Tere utha,
Kas täna vähe parem tuju?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 14:04
Tuleb proovida katsetus-eksitus meetodiga. Kas tuled meile kolmandaks?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 14:07
Sa oled täna sama loll kui eile, ma näen. Aga mis seal ikka, sa võid edasi nõmetseda, kuna sa midagi selget vastata ei suutnud, läheb lukku see, et ilmselt sa üks vägistaja ja pervert oled, ma usun see piiga rääkis tõtt. Su selline ilane suhtlemisviis ja kogu olemus viitab millegile sellisele juba algusest peale. Vastik ja jäle muidugi, aga mis teha, kuskilt sellised tekivad ja vaevalt siin ihaski sa ainus oled
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 14:21
Utha ega sa seda lobisemist siin foorumis ometigi tõsiselt võta.
Sa ju tead et selle anonüümse kardina taga julgevad kõik hulga kaugemale minna kui reaalses elus.
Näiteks vaata mikut nii julge poiss, aga tegelikkuses istuks juba ammu lambid loojas.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 14:33
ehk siis millises tegelikkuses? Ma ütleks, et see, kes siin kaugemale läheb, kui reaalses elus, oled pigem sina, keri oma poste tagasi, ja siis mine püüa mõni nii nilbe lause kuskil reaalselt kellegile esitada, kaua sul oleks lambid selged, julge poiss. Su demagoogia on lihtsalt nõme ja ei vii sind kuskilt edasi, isegi seda sa loll ei näe, et oma nõmedusi minu peale suunates teed ainult ennast järjest lollimaks, mis on lubatud jupiterile, pole lubatud härjale.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 15:59
ausaltöeldes on täiskasvanud kainete inimeste puhul kuidagi imelik lugeda loojaslamplusest. ju siis pole kas täiskasvanud või kaine...
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 16:29
ihapaarike, kaua sul läheb tavaliselt et omale keegi ohver leida? Ära hakka palun tõestama, et sa tegelikult oletegi paar... pliiz! Sa oled üksik, võrgukuduja ämblik, puhas pervert lonely mees, kel pole ei paarilist ega elu.
Blink once if I'm right, blink twice if wrong...
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 17:35
Miks te Ihapaarikese kallal võtate? Olen millegist vist ilma jäänud
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 17:43
Miks mitte?
Meil pole ka elu... suur suvi on väljas ja istume arvuti taga ihas - nolife u know
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 17:48
Ehh, mina ikka hommikuse rannatiiru tegin ära, kuniks pilve tõmbas...
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 18:24
Utha on väga tähtis naine. Kõik tahavad teda. Aga tema ei taha kedagi, sest ta on väga tähtis.

Aga tal on siin ihas konto, sest ta ei taha mitte kedagi. Enamusel, kes kedagi ei otsi on tähtsad ja kedagi ei taha, on siin konto.

Ja issand kuidas kõik Uthat tahavad .... on ikka imeline naise see Utha. Kõik mehed ja naised käivad ennast talle pakkumas, aga tema põlgab kõik ära. Loogiline ju ka, ta ju tähtis ja teda kõik tahavad.

Mina aga kohtun ainult ufodega. Utha, sa ei ole ufo seega pead leppima sellega, et senikaua kuni sa ei ole ufo, saame jääda vaid virtuaalseteks sõpradeks.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 19:43
Kosmos, ei saa minagi aru millest jutt käib. Mikul on mingid luulud ja kuna lollus on sitke ja kiire paljunema, siis leidub ka teisi kes tahaks oma rumalust valjuhäälselt kuulutada.
Sellega tekkis uus nimekiri kaasakraaksujad
Miku antud olukorra pealik
Jotka konnakulles tiigis
Vabakuulaja kes sätib ennst alati mugavale poolele
Unistaja kes oskab välismaa keelt, seega tegija

˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 20:12
Vabakuulaja ei säti end kunagi kuhugi poolele. vabakuulaja on enda pool, aegajalt teiste pool võib sellega ühtida.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 20:26
Tahks kah midagi öelda...
Mul oli kunagi koer ...krants...ema oli Kolly
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 20:28
Sina ka "Süvahavva" austaja
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 20:37
Tegelikult on Utha vaigutaja ...
kõik on kuulnud aga keegi pole näinud
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 21:02
kes on „vaigutaja“, Peacemaker? sa püüad vist soome keelde seda panna, aga mõtle korra veel.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 21:38
vaigutaja oli (kuri) tegelane Syvahavvast.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 21:51
et siis sedapidi tuleb seda mõista siis on minu viga. kahjuks ei ole ma teleka vaatamises vedu võtnud, aga ma võtan selle omale kavva oma suguvendi ja -õdesid peab tundma
˅ näita rohkem ˅
2013-07-11 23:44
Utha, mis värk selle ilapaarikesega on? Miks ta vasara all on?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-12 00:22
tahad kirjalikku aruandlust? sebime natuke postkastis, siis saad teada
˅ näita rohkem ˅
2013-07-12 00:32
oi uthake, ikka võitled tuuleveskitega
pakkusin sulle et tule joome parem rummi, aga ju sulle meeldib selline tegevus rohkem
˅ näita rohkem ˅
2013-07-12 00:47
Ma ei saa välistada muidugi võimalust, et see, mis mul on, ongi luul, aga sa ise toidad seda luulu, tunnistan, et peaasjalikult subjektiivselt, lihtsalt ebameeldiva käitumisega, samas, ok, annan endale aru, et iga ebameeldiv inimene pole veel sarimõrvar. Seega, jätan su rahule, eksisteerib võimalus, et tegin sulle liiga. Kui tahad, kustutan oma selleteemalised postid ära.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-12 00:47
mis mehi, ma pakkusin vaid rummi

aga tuleb välja vist ikka see tõsiasi et kui sa utha end lesbiks ei tunnista siis oled ikkagi mees naisekonto taga
˅ näita rohkem ˅