Foorum
1
2
3
...
45
46
47
2023-11-29 15:02
Pets tere, misteed? Jürka! kuule ei saa hetkel rääkida......täidan abielu kohustust. mida kurat, sa pole ju abielus Pets! No ma täidan võõra abielu kohustust!
˅ näita rohkem ˅
2023-11-30 10:34
Malle , miks su jürka sedasi karjub? Ähh, tal hambad tulevad 1 Mis hambad ,ta juba ju 50 täis. Eile täis peaga neelas oma proteesid alla, nüüd punnib neid välja.
˅ näita rohkem ˅
2023-11-30 11:57
Kuulutus, mitte iha lehel - naine 40+ otsib ilusat meest kes ei joo ,ei suitseta,ei tõmba ringi. Hakkab teda raha eest näitama teistele naistele
˅ näita rohkem ˅
2023-12-05 22:15
kuule Mann , sa ikka oma Jürkat armastad ju. Muidugi armastan, nagu öõiki teisi ka .
˅ näita rohkem ˅
2023-12-11 01:11
kõige parem naine on ainult sinu jaoks ilus(?), ning seega et keda sina vaid himustad ning kes sind himustab. Kõik teised variandid tekitavad probleeme.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-11 01:20
Kuid kõige parem mees... on ikka see kellega ka hoopis kõik teised naised samuti tahavad paarituda.


Ärimees tuleb reisilt ning ta kõrval on noor naine "Kust sa ta leidsid?" küsivad kolleegid -- "ei, ta lendas ise kohale kui ma rahakoti lahti tegin".



--------------------------------------
Kommar
2023-11-30 11:57
Kuulutus, mitte iha lehel - naine 40+ otsib ilusat meest kes ei joo ,ei suitseta,ei tõmba ringi. Hakkab teda raha eest näitama teistele naistele

---------------------------------------

ei "tõmba ringi"? Mul on lõa otsas üks, keda tõmban ja ajan ringiratast teda. Praegu on see Sokk, aga võib ka panna selleks Aita-Leida.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-11 15:31
Doktor,DOKTOR. Mis ma nüüd tegema pean, mida ma tegema pean?
Mis juhtus proua?
Mu mehel on tripper!
aga miks siis meest siin pole?
Ta veel ei tea.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-11 16:06
eales ei unune mul see baar ,kus oma naist kohtasin.
kas oli siis romantiline.
ei,ei olnud,rohkem selline hirmutav. minu teada pidi ta kodus olema, lastega
˅ näita rohkem ˅
2023-12-16 15:54
Lapsed .kellel on kõige suuremad munad ? Juku: elevandil loomulikult.
Istu! Kaks. Ja jätke meelde,kõige suuremad munad on jaanalinnul !!
Juku: Ah sellepärast nad siis ei lendagi ?
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 00:08
Läbi une kuulen koputust välisuksele. vaatan kella . see näitab mõni minut üle +3 öösel. koputatakse uuesti aga nõudlikult. Lähen avan ukse ja seal seisab naabrinaine. kuule ma tulin küsima , et äkki tahad soola laenata.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-23 14:41
Naine kurdab psühhiaatrile:"Teate mu mees joob nii kummaliselt kohvi et tassi tühjaks saades sööb ka tassi ära et vaid tassi kõrv jääb järgi!"
--- "hm, tõesti kummaline juhtum! Miks su mees kõige maitsvama osa alles jätab?"

mees kurdab psühhiaatrile:"Teate, vanaisa tahab minna vanni aga võtta kaasa mängukaru!" -- "Andke talle siis see mängukaru!" --- "Aga see on minu mängukaru!"
˅ näita rohkem ˅
2023-12-26 13:39
Kas sa saad mulle raha anda!
milleks ?
Noh ,lihtsalt ...... mälestuseks.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-04 22:54
kortermaja trepikoja tahvlil teadaanne- lugupeetud 5 korruse naabrinaine, kui te tegelete seksiga siis pole vaja nii kõvasti karjuda. Proovisin ka teie abikaasaga ja ei midagi nii erillist mis võtaks sedasi kisendama.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-04 22:57
mis , sa magasid mu naisega ,miks? nu ma tahtsin ikka teada kumb parem on ,kas sinu või minu naine. No kuule sa oleks võinud seda ju minult küsida otse.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-06 18:51
jäi silma ja vast sobib sellelke lehele kah-Ma olen seksis päris hea!” kiitleb mees sõbrale.
“Kes ütles?”
“Omast käest tean!”
˅ näita rohkem ˅
2024-01-13 14:17
kendrake23
2024-01-12 23:38
Kui mees avab oma naisele autoukse, on see kas uus auto või uus naine.

--------------------------------------

jah. ju siis ma kohtlen oma autot alati nagu uut.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-18 14:35
Tähelepanekuid elust enesest. Peale seksimist on tuju alati hea . Järeldus saab olla vaid üks, hea tuju antakse edasi sugulisel teel.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-30 01:01
Ameeriklane läheb jahile Afganistani, ei leia midagi püssi ette, kuid siis selja tagant keegi koputab. Pöörab ringi -- suur karu! "Kas söön su ära või püksid maha ja keeran taha?". Ameeriklane oli nõutu ja laskis püksid alla.
Peale seda oli jänki veelgi vihasem ja läks Afganistani tagasi juba kuulipilduja ning rakettidega, hakkab maatasa tulistama kõike mis ette jääb kui siis äkitselt keegi koputab talle selja peale. JÄLLE seesama karu -- "Kas söön su ära või jälle keeran taha?". Jälle siis jänki laseb püksid alla.
TUleb kolmandat korda tüki aja pärast jänki juba autotäie kuulipildujate ja raketiheitjatega, kivitolm ja rahe lendab, kui siis JÄLLE keegi koputab selja peale. Ameeriklane pöörab ringi -- jälle seesama karu, ning küsib ""#&¤%/$ ei saa aru, kas sa oled jahimees või lihtsalt lits?"
˅ näita rohkem ˅
2024-01-31 06:07
Smith läheb ujuma, äkki tunneb et miski käsi võtab munandid pihku ja kõlab hääl -- "Kas kaks või mitte midagi?" . Smith mõtleb ja vastab "kaks!"
Tuleb välja veest ja avastab et tal on 4 munandit. Kõhkleb viivu ja läheb vette tagasi. Kõlab jälle sama hääl ja küsib -- "Kas neli või mitte midagi?"
˅ näita rohkem ˅
2024-02-02 21:13
reedene anekdutakas siis

Oli üks loom nagu kassjänes. Mõtles, et miks ta kassi moodi välja näeb ja küsis emalt. Ema ütles, et kohtus tema kunagi kassiga ja siis neil oli armastus ja tema on selle armastuse vili.
Kõndis siis kassjänes mööda teed ja tuli vastu üks loom. Küsis: kes sina oled. Loom vastas, et sipelgakaru. Kassjänes mõtles, et on ikka elu imelik. Kõndis edasi tuli teine loom vastu. Küsis siis, et mis loom sa oled. Loom vastas põdrakärbes. Kassjänes mõtles et elu on ikka imelik. Tuli siis vastu üks kahejalgne loom. kassjänes küsis -- kes sina oled? "Loom" vastu, et kindralleitnant. On ikka elu imelik!! mõtles kassjänes ja kõndis edasi. Tuli siis üks neljajalgne loom vastu ja kassjänes küsima, kes sina siis oled. Loom ütles, et politseikoer. Kassjänes teadis et mis see on.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-16 12:23
Räägitakse, et pärast seksi tuleb naine võtta kõvasti kaissu ja kallistada.
Kui siis kogu õhk on välja läinud, võib ta kokku rullida ja voodi alla või kappi tagasi panna.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-22 16:59
mees läinud metsa kusele. karu tulnud vasta ja mees siis kakand veidi kah.
loo moraal - sõltumata plaanidest, ära arva et pole suuteline enamaks kui esialgu plaanisid
˅ näita rohkem ˅
2024-04-24 18:39
Mees läheb ujuma. Samal ajal varastatakse tal riided ära. Eemal märkab beebivankrit ja haarab sealt kaks pudipõlle. Ühe seob ette ja teise taha. Ette oli kirjutatud "Kasva memme rõõmuks", taha oli kirjutatud "Söögi ajal ära pirise".
˅ näita rohkem ˅
2024-05-03 01:20
kogenud ema ütles ikka tütrele: "kui mõistust ei ole siis tuleb näidata tissi ja tussi"
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
45
46
47