Foorum
2009-11-28 13:08
Barb... ja sind ei häiri,et sama mees kommib copi-pastega kòiki naisi?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-28 13:11
aga osad mehed ei julge lihtsalt komme naiste piltide alla panna ,kirjutawad meelsasti postkasti . paljudel suhted just saiti tüdrukutega ja kardawad et need tõmbawad ninad vingu kui nende kommentaare kuskil teiste piltide all silmawad . selliseid wabandusega kirju isegi postkasti tulnud
˅ näita rohkem ˅
2009-11-28 13:29
jfjm: Ei pidanud copy - pastesi silmas vaid isiklikke pöördumisi piltide all, see ju ometi arusaadav
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 11:55
Ennem läheb siga sõjaväkke, kui siit püsisuhteks naise leiab
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 13:15
võimalus sul siiski on, kasvõi 1/100
aga teatud vanuses on see jah juba raskem
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 13:40
Roll35: Täiesti vale arusaam sul. Leidub ka siin normaalseid ja mõistlikke naisi ning ülla - ülla ka mehi
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 13:47
Jaa...jaa! Siga ei lähe sõjaväkke aga normaalseid (kõik on normaalsed, kui pole patoloogilised ebanormaalsed) naisi on siin küll ja veel.
Muuseas ka mehi
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 14:45
normaalseid küll, aga kas ka sobivaid. sobivaid püsisuhteks, kes on vabad, kes on huvitatud ja kes endale sobiks, kellest ise oled huvitatud. ring muutub ahtamaks.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 18:05
On küll ja mitte vähe. Normaalsus ja ebanormaalsus on pagana suhtelised mõisted, nagu sa isegi tead. Paneks piiri kust algab üks ja lõppeb teine ja siis seletaks edasi.
Jah ega ta silma küll ei paista kui panna ta massiüritusel kuhugi seisma aga kui isiksus on vaieldamatult persoon.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-29 18:09
kes ihas on normaalne ei pruugi seda reaalses elus ometi olla
nett on nett, elu on elu. mina siia võrdusjoont ei tõmbaks.

käid inimesega reisil ära, siis saad teada kas tegu on normaalsega või mitte. kriisi olukordades selgub tõde
˅ näita rohkem ˅
2009-12-06 12:36
Jah eks ta ole, võibolla peab tõesti keegi ise munele hakkama, et omleti süüa.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-06 17:46
tushka kommentaarile 2009-11-29 14:45:53: Mina leidsin siit õige inimese. Siiani hämmastab kuidas on võimalik leida kuskilt seksiportaalist see kellest ammu unistatud. Olen täiega sees ning näib et ka minu suhtes on huvi jätkuv
˅ näita rohkem ˅
2009-12-06 18:17
selle kohta on vanasõna, onju
˅ näita rohkem ˅
2009-12-06 18:19
tushka: Milline?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-06 21:15
tibusi loetakse sügisel
˅ näita rohkem ˅
2009-12-06 23:04
Ma kaldun arvama, et nii mõnigi siga on siin juba sõjaväkke läinud Pole vahet mida või keda siit otsitakse, elu on näidanud, et üht asja otsides võid hoopis sootuks muud leida
˅ näita rohkem ˅
2009-12-06 23:42
Ja nii ongi....otsides üht, leiad teist ja see teine.... on hoopis parem
˅ näita rohkem ˅
2009-12-07 10:23
On küll kohe väga palju parem!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-07 10:44
Eks iga üks ise teab kui siia tuleb mida siit otsib , püsisuhet, aga mis see õigupoolest on see võib ju olla ka püsivalt hea sõber sõbranna, ilma et niiöelda põhisuhe selle all kannataks.
Muidugi on neid kes tulevad siia oma vaimu välja elama, aga eks neid jagub igale poole sellega peab arvestama.
Seega alati peab olema avatud uutele väljakutsetele, nende vastuvõtmine või tagasilükkamine juba iseasi
˅ näita rohkem ˅
2009-12-10 00:14
Iga püsisuhe algab mittepüsisuhtest. See, kes kohe otsast peale püsi-juttu ajab, ei jõua kuskile. Kui juba mõni sõelale jääb ja klapp tekib, siis pole ju midagi võimatut. Aga rääkida kohe algusest peale püsivärkidest... nomaeitea.
Vahest oleks mõistlikum öelda, et ollakse avatud ka pikemaks suhtlemiseks? Mõni muidugi ei saa sellest tuhkagi aru...
Mina näiteks olen avatud pikemaks suhtlemiseks, mitte väga ebaatraktiivne, kuid kindlasti pisut seksuaalsetest normidest väljas. Usun siiski, et mõne jaoks kindlasti "parim parkimiskoht"
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 09:44
Slavetodomme'l on täiesti õigus selles osas, et need kes kohe hakkavad suhtest rääkima ei saa siit midagi. Asjad juhtuvad siis kui nad peavad juhtuma, mitte siis kui meie seda tahame
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 12:04
Olen kohanud siin mitmeid püsisuhte otsijaid, kes heidavad su kohe kòrvale, kui kuulevad, et oled kirjavahetuses paljudega.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 17:41
netis on palju igatsugu õnneotsijaid ja seiklejaid. mõni ime, et inimene, kes siin paljudega suhtleb, usaldust ei ärata. iseasi, kui paljud ausalt ja avalikult tunnistavad, et suhtlevad paralleelselt mitme inimesega....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 17:44
huvitav kuidas ilma suhtlemata see üks siis välja valida
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 17:56
ega saagi. aga eks mõni saab jälle kurta, et "õigeid" mehi pole kusagilt võtta
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 18:02
Ülim naiivsus on jääda lootma mingi suvalise anonüümse tüübi lubadustele. Ainult loll usub, et ootasid vaid teda ja ei suhelnud.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 18:43
jfjm: Sul on õigus! Mehed jäävad lollilt vahele väites et pole siit kellegagi kohtunud ega suhelnud. Aja jooksul aga selgub tõsiasi, kohtutud on ja veel kuidas
˅ näita rohkem ˅
2009-12-13 22:26
hoopis loll on see kes võtab kõike endasse. valetas siis valetas, jõle asi. aga äkki oli hoopis aus
ei, parem usume negatiivset
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 10:50
nu mina otsin ka püsisuhet, tuleb ta siis siit portaalist või mujalt või reaalelust, aga ma otsin seda.."otsin" ei tähenda seda, et selle kohe leian - loomulikult võin saada petetud, ise võin petta....koosolles selgub, et ei sobi kuidagi, kooselades kaob pikapeale tõmme jne., aga seda see ju tähendabki, et otsin alles - mida siis ilkuda selle sõnapaari kallal...see tähendab siiski ju ka seda, et ei otsi ainult juhusuhet, vaid loodetakse ikka enamat - kaaslast kogu eluks....MINA OTSIN PÜSISUHET....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 12:10
Mareelia!
On elul keerukad teed
ta valib välja vaid need
kes naerda enda üle suudavad......

Küll naeratab see õnn ka Sulle!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 15:45
Meiekaks kohtusime siin saidil...kas me püsisuhet otsisime või ei aga nii see läks seega need kes väidavad, et see pole võimalik...on küll. Ja ma soovin edu kõikidele neile kes seda leida soovivad...kuigi siin on palju 'rämpsu' on siin ka väga palju toredaid ja meeldivaid inimesi
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 15:48
Võib olla nii ongi, et tuled siia niisama uudishimust ja nalja pärast, aga leiad midagi tõelist ja ilusat! Mina küll leidsin!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 16:09
mina julgen naerda nii enda, kui teiste üle, ma ei karda elusolevat kuradit kah
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 16:19
mina otsin küll püsisuhet kuna juba kaua aega tagasi läxin oma lapse emast lahku
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 16:25
Ära Sa nüüd kuradiga küll, suhteid loo Mareelia!

Oh ärge jätke mind üksi
kui oleme joonud shampanjat
Shampanja on kirgede paradiis
patusel maaaaal.....

Oh ärge jätke mind üksi
kui oleme joonud shampanjat
Ei lahku saa minna
kui kokku on löödud pokaal
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 16:43
ma pärast ehk vastan, pean minema süüa tegema - eks tuleb küllaDDD
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 18:56
Parem aus kurat kui kahekeelne mees kõrval kes isegi ei tea mida tahab. Kurat vähemalt ütleb otse mida vajab.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 19:15
tulles tagasi selle teema esimese postituse juurde...... atraktiivsus, ilu, tarkus, kompetentsus jnejnejne on vaataja silmades. mõni inimene pole iial millegagi rahul. ja loomulikult on siis kõik teised süüdi. kusjuures tihtipeale on nende endi väärtuseks vaid pilkupüüdev välimus. kui sedagi..... ja sellistel "vaesekestel" on tihti ka kombeks kõva häälega oma "rasket" saatust kurta.....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 21:48
mul ka see jama, et pole rahul, sest kõik on võõrad...DDD....ei loe välimus, kui on tekkinud hingeline side - keegi pole nii inetu va. mõned alaarenenud.....
to aikon, ära karda, ma ikka püüan vähemalt praegu veel kahe jalaga maapeal püsida.....ei aita kurat, ega jumal, kui ise ennast ei aita ja ei paita.
aga see on küll tõsi, et no nii umbes minuealisi vabu mehi on vähe ja kui on, siis nad on joodikud või miski muu viga küljes ja ärge hakake jälle vastu vaidlema, sest tean isegi, et on erandeid......ja veel, minuealised mehed tahavad ju noort naist.....nokk kinni, saba lahti.... aga küll saatus kõik kätte mängib ja on enne mindki üksi vananetud - pole hullu.....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 22:14
väidate küll, aga mina loen välja parajat pretensioonikust. nii ei sobi, naa ei sobi

tõsi ta on. vanemaks saades väljavaated ahenevad. pole ka seda nooruse uljust hüpata tundmatus kohas vette.
üksindus on siis kole kui sa mõtled sellele pidevalt. kui on aeg tegemisi täis, pole sugugi üksi enam
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 23:09
loll jutt, tushka, suhu tagasi - mu päev võib olla tegemisi täis, aga kui hinges tyhjus, siis oled ikka üksi.....aga eks ära tuleb muidugi harjuda -inimene harjub kõigega....
nu mina küll pretensioonikas ei ole, aga paadialusega ma ka ei suhtle ju, kui suhtleks, siis mõnest võiks ehk hea mehegi saada....aga selleks pean ju pärnu või tallinna turuväravate vahele passima minema.. joodiku kannataks veel välja, aga liiderlik mees ajab küll öökima - muudkui vahib ringi, silmad vesised peas ja noku märg...., selle kohapealt olen jah pretensioonikas, sest tahan ikka isast ja väga mehist meest, sest nõuab ju mehisust olla ainult ühega, sest mina seda seksipuuduse juttu ei usu - omal miski viga külges....
mu jutt juba kogu aeg,,mina,, vormis - piinlik hakkas....aga ega teiste eest ei teagi rääkida....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 23:29
me saamegi rääkida igaüks ainult enda eest. kes arvab teisiti, ka temal on õigus. jumal tänatud, et on erinevaid inimesi, elu peab huvitav olema. kui igav oleks, kui kõik oleks sarnased. mareeliaga igati nõus. lootus kaob viimasena. kui ennast ei hinda, siis ei hinda sind ka teised. peabki olema selge, keda otsin. noorena võib uskuda muinasjutte, hiljem on need ainult ilusad kuulata. petmist ei pea keegi kannatama. põhjendada, et laste pärast, see on kõige suurem viga mida tehakse. täiskasvanud ei mõista, et lapsed saavad aru, näevad teid läbi. kui peres pole kõik korras, pole seal kellegil, eriti lastel, hea elada.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-14 23:56
aga isased peavad põrutama kõike mis liigub, mis isane ta muidu on. memmekat on sulle hoopis vaja, see hoiab kodupoole
˅ näita rohkem ˅
2009-12-15 00:10
to tushka, ma pidasin silmas tõelist isast ja mehist meest - just äraheelitatud memmekad on liiderlikud, sest nad peavad kõike saama, mida tahavad....memmekas võib kodupoole hoida, aga mehisust tal ei jätku, et seda mitte rüvetada....me oleme küll üks loomariik siin maakera peal, aga üks väike erinevus siiski looma ja inimese vahel on - nimelt inimesele on antud vähekene mõistust ka....
kelle jaoks te mehed siis olemas olete - ikka naiste jaoks ju, aga võin vastutustundega õelda, et mitteühelegi naisele ei meeldi liiderlikud mehed - väitku nad siin või vastupidist....nii et mõtle natuke, äkki muudad oma mõttelaadi....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-15 00:21
no mina ei teagi milline see mehine mees on. raamatukangelane äkki.
inimesed on nii keerulised, petmine ka kuidagi kõige väiksem mure kui samma patta panna alkoholism, kasiinosõltuvus, töötus, imelikud eluviisid. vanemad mehed kipuvad liialt torisejad olema, kas pole nii?

see mis naistele meeldib, ei tea naised ise kah
mees peaks olema mees, sõltumata mida naine tahab
selline mees meeldibki naistele

liidrelikusest, kas tõesti terve elu keerleb selle vahelejäämise ümber? kas ei võiks hoopis nii elada et on ükskõik. kasvõi filosoofilises mõttes. sina saad oma ja lõpp asi kui keegi veel näpuotsaga saab, sinu juurde tullakse siiski koju.
nii negatiivselt mõeldes võib end kiirelt ruineerida, kas pole?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-15 10:55
ei viitsi lõputult vaielda, mis tegelikult see üldse minu asi on, mida keegi mõtleb ja kuidas elab...
˅ näita rohkem ˅
2009-12-15 11:03
Jah...kogu maailma muresid ja ka rõõme, ei jõua keegi endale kanda võtta. Ja ega see polekski vajalik, sest oht läbikõrbeda ja muutuda vaimseks laibaks on sel juhul kindlustatud.
Nii palju, kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi ja see on tegelikult vägagi hea, sest muidu muutuks elu, ühetooniliseks ja igavaks.
Aga see polnud üldsegi teemasse. Sry
˅ näita rohkem ˅
2009-12-15 19:57
Tòsi, meestel on looduslik eelsoodumus liiderlikkusele, aga kas see ka liiderlikkuseks areneb ei sòltu see sellest mida naine arvab, vaid kuidas mees naisesse suhtub.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-15 20:14
Mitte ei mõika kas siis siin on selliseid mehi või ei ole. Targutavad aga ei vasta konkreetselt.
Ma küll ei usu, et siin keegi püsisuhet loodaks. See rohkem loteri. Kui oled saatuse lemmik siis saad ilma lillegi liigutamata kui ei ole siis sebi või segi ikka ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-15 20:40
Aikd on küll ja mitte vähe. Lihtsalt paljud ei taha seda kòigile kuulutada.
˅ näita rohkem ˅