Foorum
1
2
2011-02-03 14:51
no näita seda vabavestluse ruumi. muidugi sa ei tõesta midagi, kuna petised enne midagi tõestanud on.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 14:56
vahet pole , haige inimene oled saan aru, las ma olen siis sinu jaoks petis inimene keda ma ei tunnegi ja pole petnud kunagi
se näitabki sinu sügavat puuet
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 14:58
http://www.iha.ee/users/webquradike
http://www.iha.ee/index.php?mode=member&ap=1&id=89620
http://www.iha.ee/index.php?mode=member&id=96124&addasfriend

miks sul 3 kontot on kui sa petis pole?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 14:58
kõik kontod on erinevate vanustega jne. sul fake pildid
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 15:01
irw, tule ja vaata siis mind kas siis kui näed mind olen ka fake, ma kardan et sa ise võid pettur olla su konto järgi vaadates on se varikonto, ja sul võib siin neid palju olla lihtsalt eemaldad konkurente kes ausalt teevad
on nii jah
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 15:04
andsin modedele teada sinu kontode rägastikust, eks nemad otsustavad. aga see midagi ei muuda sest sa oled kohe uuesti 3 uue kontoga tagasi pettuseid organiseerima. enne ei kõpeta kui kinni kukud
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 15:04
olgu targem sind ignoreerida , niikuinii kedagi ei huvita su arvamus siin las oleme sinu jaoks lespid litsid petturid ja pahad, sa oled korralik inimene pisike korralik ja kompleksis
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 15:06
kõik saavad sinu juttu lugeda ja selle kõrvataha panna. mida rohkem asjast räägitakse seda teadlikumaks kõik saavad. see on väga positiivne!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 15:12
teised ei ole nagu sina kes isnimestes halba ainult näevad aga meie jutt ei viigi kuskile sa ei ole maailm ja sinu sõnad ei ole seadus nii et räägi enda eest sinu jaoks olen pettur, las ma olen, meil pole sinuga olnud kirja vahetust , sa ei ole soovind minu Å¡oud, sa ei ole minuga ennem vestlendki aga olen pettur, nii et sellest me järeldamegi kõik kuidas sa inimesi süüdi mõistad lihtsalt oma tigedal sisemisel arvamusel
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 15:15
miks nad ei näe halba kui saavad sinult petta. sa ju ainult petmise eesmärgil oledki siin.
kuule aus inimene ei tee 3 kontot kus on kõik erinevad andmed ja võimalik et ka erinevad pildid olnud, seda saab mode vaadata.
kui nii on siis aus inimene ei käitu nii. SIEsse peaks ka teada andma, äkki saabki eesti elu natuke puhtamaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 15:22
papi sa oled soe näed hunti igal pool kaba siis tarbia kaitsesse , kuna ma ei võta isiklikult kellegilt raha ega keegi kanna ka isiklikult mulle raha aga ennem ära laima kui tõestust pole, see on kiuslik ja lapsik , nii et tõesta siis laima
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 15:25
sa pole ju juriidiline isik, sa oled niisama kelm. tarbijakaitse tegutseb reg. ettevõtetega.

no tule siis jutukasse praegu, pane cam käima ja näita kas oled sama nägu mis piltidel. kahjuks sa ei saa seda teha, tead isegi ju miks.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 17:05
.....niimoodi rääkisid siis üks kord kurt ja tumm
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 17:41
päris põnev
viskasin siis kah pilgu peale...
ongi 3+ erinevat kontot.ok kaalu annab nihutada,arusaadav.aga pikkus kõigub kah ca 10cm.ja silmade värv on kõigil kolme kontol erinev.suure tõenäosusega feik...sry
˅ näita rohkem ˅
2011-02-05 10:47
papi sa sitta ei viitsi süüa vä? lampi nussib mingile eidele ligi nah ja jumala mööda ka veel sa oled nii lillaks joonud ennast et ei tea enam ise ka kes on kes lambapea. kes mina olen?
miks su konto vahepeal blokis oli ja kus sinu pildid nüüd on? pede ? sa oled ise niipalju lüpsta saanud lihtsalt ja nüüd siin võitled nende teiste pervide eest. alles jooksis meedias läbi pedofiilia mehekese lugu, kes lapsporri hoidis arvutis, ma ei imesta kui sa papi temaga mestis oled, kuna selliseid inimesi kiivalt oma tiivaall hoiad. lambaid ja perverte tulebki kottida, paras neile. mingid pihkurid kes maksavad selle eest mida neits tasuta lõpmatuseni saadaval. hahahaaaa lammas. sure ära kuradi harakas ja jookse kohe hooga pollerisse et sind, papit (loe pedekat) on raskelt solvatud ja sõimatud. ja uuri natuke seadusi, igasugune isikuandmete avaldamine ilma inimese nõusolekuta süüdistavas kontekstis on karistatav aga lihtsalt kõik ei jookse kaebama kohe, nagu sina seda teed. superagent papi, alias lampjalg..
vallatutupsu, sa ära üldse pane seda pasaharakat tähele, ta on ennast nii üle tõmmanud et ei tea enam ise ka kes on petis ja kes mitte. nüüd vahepeal sittus püksi ja blokkis konto, kuna tuli välja tema tegelik orientatsioon. pedeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-05 12:34
rosinasai ma ei panegi tähele haigeid ja kompleksis inimesi ta on ise enda karistus ja peab ise endaga hakkama saama irw karm saatus
˅ näita rohkem ˅
2011-02-05 12:42
täpselt nii, vaadates tema postituste stiili ja mõtet, siis on selgesti näha, et tema eesmärk siin ihas ongi oma joru ajada ja oma saamatust anonüümselt välja elada. naist tal kindlasti ei ole, see on fakt, lisaks paistab et ainukesed kogemused naistega on olnud sellised, kus papi on saanud lihtsalt vastu pükse, mistõttu ka see suur poolehoid ja paranaoiad petta saanud pervikute suhtes. ta näeb juba igas teenusepakkujas petturit, lisaks sellele et poogib kõigile külge mingit nime, mille on kas ise välja mõelnud, või ongi see hoopis tema pärisnimi.
igatahes tema jutt ja häma siin ei oma mingit kaalu, seni kuni see pole piisavalt argumenteeritud. näitena siis teema siin samas alafoorumis papi kohta, täpselt samasugune ja sama tõsiselt võetav jutt.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-05 12:46
ja juba jõudiski ka mulle selle nime külge kleepida mis sullegi
˅ näita rohkem ˅
2011-02-05 13:06
irw ma arvan et se inimene on talle tünga teinud ja nüüd ajab ta teda ihas taga järsku lasi ta naisega jalga
˅ näita rohkem ˅
2023-04-08 12:36
Peded
˅ näita rohkem ˅
1
2