Foorum
2023-06-25 20:44
Miks kirjutada asju mida sa ei tea.Kirja põhjal saan küll aru,et sinu vitt nagu vee ämber.Muidu niisugust asja ikka ei kirjutaks.Minul on ka puhtusega kõik korras
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 20:48
Ega ei ole küll sa oled puudega vanamees,kes on sugu haige ahistab naisi surub ennast peale, kui oma tahtmist ei saa kõik naisi kohe laimab,teeb end üli targaks,tark mees ei käituks nii sa oled peast haige,sa vajad tõesti ravi sa hull psühhopaat, sa oled hull vanamees kes keeras ära,keppi ei saa suure üksitusest lõppeta see välja mõeltud jutt ära,muidu tulevad.Narva kuttid keppivad su päraka lõhki, kuni surmani hakkad mähkmed kandma, sa ei tea kelle peale satud sa värdjas,ära arva et naistel pole katus,sa värdjas sind lihtne kätte saata,sa urood haisev puudega luuser ,pihkur
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 20:55
Ma ei ole sind küll niimoodi laimanud nagu sina lased.Narvas elad nüüd,siis võid ju üle piiri minna mida siis siin veel passid.See pigem praegu sinul loll jutt.Alles elasid Koigis ja ma arvan,et elad praegu ka Paides.Ajad ainult vett sogasemaks,aga see ei päästa midagi
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 21:05
Kuule kloun tule Narva mehed ootavad sind et kasti lüüa sa arkpüks hui sa tuled, kõik naeravad sind kui loll sa oled oleks ka mille pärast lampi solvata inimesi,et saanud leppi nüüd mõtled asju välja ,sa oled ju kole kui öö haisev mul läks süda pahaks kui sind nägin mine vähemalt pesema nagu surnud rott olid,mäletan kuidas võtsid püksid maha näitasid oma mäda tilli😄😄😄omg seal polnud midagi nii väike isegi viiner suurem😄😄😄 hakkas kahju ja kuidas su rõve türa haises nagu oleks laip sul pükste vahel olnud,isegi surnud nii ei haisenud me sõbrannaga oksetasime sind täis 😄😄😄aga sa seda ei tunnista valetades ainult vana krõffa
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 21:07
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 21:08
Manjakk psühholoogiline haiges sul jämejalg😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 21:08
Kauboke mine arene 🤣🤣🤣
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 21:17
Sa oled tõesti loll eit. Mind pole küll vaja nendega hirmutada.Ainuke kes siin midagi välja mõtleb oled sina.Püüa aru saada ma ei ole Martin.Pole vaja mind kellegagi segamini ajada.See mis Martiniga tegite või ei teinud pole minu asi.Ma pigem arvan kui Martinist nii väga puudust tunned,siis käisid vist ikka viinerist väiksemad tilli lutsutamas.Ainuke kellel siin huvitav on siis neil kes seda lugemas käivad ja minul ka muidugi
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 21:20
No vot õige tegu panid vähemalt kuulutuse vene keeles.Kui üle piiri veel läheksid oleks veel parem.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 21:25
Rassist tüüpiline Estlane haige inimene täitsa pervo,kellel türa asemel ,koera saba😄
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 21:30
Õige mees ei loe midagi kui kedagi tahab, siis ka saan sa loll vanasurm ,kes nutab taga oma kopikat sina vana kole mees saa aru sa peksad segast puudega inimene, kes sind jämejalast lahti lasi väärakas ,sul nii väike till et ise lakkuda oma vorsti,keegi kirjutas mulle ütles et sa keppisid enda ema et oled vanapoiss ära keeranud,öeldi ära tee välja ,et sul puue sul sada kontod sul nii igav kodus ema ka sulle keppi ei anna,käid aja viitele tilli otsimas aga asjatult keegi sulle ei anna kuna oled jube peletis haisev rott
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 21:38
Kus sa tead ,et koera saba.Äkki nagu elevandil lont ei teagi millest võisid ilma jääda.Rassist ma ka pole mul igast rahvusest tuttavaid.Ära kirjuta asju mida ei tea.Miks seda ei tunnista,et kerjus oled siin lehel,siis oleks teistel ka lihtsam.Ma suhtlen muidu vene keeles väga palju.Kerjad siin lehel oma katusele raha või
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 21:47
Kuule zort. Õppi lugema ma ei taha kellegil raha sa tont,otsisin sõpra kellega möllata voodis ja nii sama olla,mul nahhui raha vaja tööl käin ise,siis oleksin kirjutanud otsin spontsor on see keelatud vä,igaüks ise teab kes mida otsib iga mees ise teab kas annab raha või mitte keegi kedagi ei sunni,sina oled see kerjab tasuta nikku keegi sulle ei anna zort unista edasi midagi ei tea umbes räägib,tahad mu vittu saata sure niikunii ei saa sa vana värdjas😄 kes tahab pede kes keppi mehi Tarmoke🤣
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 21:50
Sa ei oska venekeeles sa Google tratsa kasutad puudega ahv ,sa oskad ainult pihku tasuta ja enda koeraga keppi teha haige rüvetaja manjakk
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 21:58
Sa ei usu ise ka seda juttu mida kirjutasid.Voodis ju veel parem rahakottis hullata,kui teine magab.Ei ole ma sinule mingi Tarmoke,järelikult oled veel tarmo üle lasknud.Martinil lutsutasid tilli.Varsti saab romaani valmis kirjutada soojast eidest
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 22:01
Kuule sitta kott ära mõtle asju välja,mind ei huvita au arvamus lakku mu varbaid peletis kole jube vanamees, idi nahhui hull mees poole peaga tont
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 22:07
Kerjuse mutt oled sina ja võibolla haised ka. Mina sind tean,aga sina mind ei tea.Kui ei tea kes kirjutab,siis igat sitta ei kirjutaks küll.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 22:16
Hui sa mind tead hoopis mina tean sind jäi rahast ilma hahaa nuta
edasi pede,paras sulle siga paks
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 22:16
Keppi ka ei saanud vana kuivik🤣🤣🤣
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 22:25
Asi pole keppis vaid,et ei laseks siin teisi samamoodi üle.Nagu Martini narko uimas tilli lutsutamine ja veel mingi Tarmo ka veel sellest meie ei tea eriti palju mis temaga tegid.Võiksid meid ka sellel teemal valgustada mis toimus
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 22:39
säga ja Martin on sind persse keppinud nemad ütlesid et oled türapea,kes pole keppi kunagi saanud et sul käib suur vittu viha,et oled puudega laste ja naiste ahistaja,manjakk väikse tilli lausa tagad minna suuretada, aga raha pole üritad kellegi vanamutti läbi keppida et tema raha endale saata,🤣🤣🤣🤣ja veel teeb siin ingliks kuule kukk jahtu maha urood
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 22:42
Kuule Lilla jahtu maha,mine maga end kaineks parm,tean et sul luulud käivad narkomaan ikkagi ju mõistan sind,ära muretse varsti sured süstla taga,aja küsimus siis saab su haua peal kusta ja tantsu lüüa puudega pervo🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 22:43
Ise enne kirjutasid Martinist mis temaga tegid ,et käisid viinerist väiksemad tilli lutsutamas,aga Tarmost ei rääkinud eriti mis temaga tegid.Teised lugejad tahaksid ka teada kui asjad käivad
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 22:50
Tarmoga keppisid sina ju sina oled pervo imesid munni neelasid sperma alla fuu rõve mees oled ,Eesti rahvas haige tõesti loodan.Putin laseb teid kõiki õhku😄😄😄😄😄😄
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 22:50
Tarmoga keppisid sina ju sina oled pervo imesid munni neelasid sperma alla fuu rõve mees oled ,Eesti rahvas haige tõesti loodan.Putin laseb teid kõiki õhku😄😄😄😄😄😄
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 22:54
Tegemist on 3 lapse ja joodikust mehe
ammu ammu siin laamendanud ja räuskanud PAIDE MUSTLASEGA !!!

mõni päev tagasi oli tal iha pealehel elektrooniline kuulutus jooksis.

Alustab juttu väga leebelt, madalam kui muru, otsib " suhet"
Et ta üksik ja korralik ja siis kui raha ei saa, siis hakkab putsid ja noad lendama
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 22:59
Suht hästi paned motomees24. Mina teda nii hästi ei tunne ,aga tuule võib talle alla panna ja korralikult ikka
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 23:07
3 last on ikka valelik sitta kott. Ajad mind sassi Moonika verbitskaja või Moonika posti hahaa mul pole lapsi haiget lollakad 🤣🤣🤣🤣🤣edu teile lollid pange aga mööda Narvast on saanud Paide täitsa putsis kus välja mõtlevad juttu,asjalik kirjutad teiste eest puudega tont
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 23:16
Kuule mõrd ära aja siin pada.Ma ei käinud sinuga narvas ikka kohtumas.Sinu jutt on praegu ka samasugune kui kohtusime,või on sinul Paides kloonitud teisik.Räägid ju siin lehel samu asju mis tookord rääkisid.Seda ma ei tea palju küll lapsi on aga neid ma pole asjasse seganud ,et ema loll on
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 23:25
Kuule piiter mida sa tont ajad saame kokku siis värdjas vaatame kas julged ,ahv,mida sa siin mölised jäid keppisega ilma nüüd karjud siin haisev siga,mind ei kotti su välja mõeltud jutt,järgmine kord kui kohtama läheks pekki näoga siga,ära ole nargo mõju all korja oma süstla ka ülesse kurati küürakas vanasurm oksele ajad,su auto haises nagu sina sitta järgi,terve auto oli nargo kes sellisega üldse suhelda tahab piiter
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 23:36
Ei ole siin mingid välja mõeldud asja, siis ma siin ei kirjutaks ka.See ei ole minu teema,et peaks kedagi laimama.Ma ei ole siin lehel kusagil ühtegi kommentaari andud.Ise olen teinud ka kõik mis on kokku leppitud ja pole ka kellelgi minu kohta midagi öelda.
Pole ka ühtegi kontod kinni pannud et keegi oleks seda mustanud.Ma tean kellega olen kohtunud ja teistel pole ka midagi öelda, sest pole kedagi solvanud.Viisakus peab ka ikka olema.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 23:44
Ma olen sale mitte mingi pekki nägu.Ära aja mind koguaeg kellegagi sassi see pole ilus.Ma ei tarvita ka mingeid narkotse unusta sellised asjad.See mida kirjutad,siis see ei sobi minu eluga kokku.Pole vaja mingid häma enda kaitseks välja kirjutada.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 23:56
Ära valeta pekki nägu sa mõtled asju välja kuna oled vanapoiss sul väga igav ole sa neetud rõve vanamees🤣
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 23:58
Kui sa oleks viisakas jätaksid järgi aga oled ju itioot hull peast viljandi jämejalas välja jooksnud nuusuta mu persse ahv
˅ näita rohkem ˅
2023-06-25 23:59
Väga haige fantaasia sinul.Ei ole ka vanapoiss
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 00:47
kuuule sina asjalik07. mitme konto taga oled seal ja loen ja naeran ja see pole loogiline mida sa kirjutad
sul on vitu viha ei saanud keppi , et vajad abi ja mõtled lugusi välja , mina olen kokku saanud ja ta jumala norm mimm ja tema ei küsinud raha ja andsin ise vaba tahtlikult , sest ta on ilus ja mine pensile ja võta narkootikumid ka kaasa . ja jäta ta rahule ja mine ravile vanamees
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 08:46
Mehhiko23 kui ei tea sellest midagi,siis vast pole mõetet kirjutada.Kui oled vaene,siis ole ka aus neiu.Kas antsid temale sandi kopikaid või natuke raha.Seda sa pole ka siit välja lugenud.Narkotsi tarbid vast ise.ja pole mõtet kirjutada sama lolle asju.Tibu mind ei tea ,aga kirjutab kõike mida sülg suhu toobTibu oleks võinud tookord aus olla ja mitte valetada,oleks ka lihtsam olnud.
Ravile võid ise minna
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 11:49
Lastes silmadega põgusalt üle nendest Asjaliku ja Koletüdruku dialoogidest, tekkis minus väike kadeduseuss - kuradi põnev (paraku küll mitte kuigi vaheldusrikas) tundub väikeste ja rumalate inimeste maailm.
Siin vist on Iha portaal oma madalpunkti ka saavutanud, sest isegi Ellips ja Kellips ei vaevu teemasse sekkuma? Kmoon, olge ikka ja öelge ka sõna sekka, muidu hääbub see pask siin jäädavalt!
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 13:49
Ega minul pole selle tibule midagi rohkemad öelda,aga olen tema nimed siin ees otsas hoidnud.Mind tema siin ära ei tunne.Järelikult neid huiamisi väga palju.Kui keegi soovib siis võib ju temale kohe püsi korralduse teha,pool palgast iga kuu või midagi taolist.Siis on kõik korras ja tibu suhtleb ka teiega viisakalt ja kui vahele jätate,siis muutute ka kohe Martiniks.Seda Martini lugu rääkis ,siis kui korra kokku saime ja nüüd olen ka Martin Viisakusest siin temaga mingit juttu pole kõik on kohe narkomaanid ja tilli mehed.Kui tibu mingid lollust kirjutab siis võin ju ikka vastata ja vaadata kuhu ta oma juttuga välja jõuab.Tarmost on temal veel jutt kirjutamata mis temaga tegi.Eelmised kontod läksid kirjuks,siis lihtsam uued teha ja selle blokeeris ka alguses ja tegi uue
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 14:04
Haige pede ulu edasi väikse tilliga pervo,sa ei tunnista ei sind tõmmati tilli häbi pole ennast alantada et jäid kuivale väärakas 🤣🤣🤣ma ei viitsi puudega tontiga räägida,las toetavad sind su vari kontod edasi krõffa vanamees
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 15:24
Olles siin foorumi aastate vanuste postitustega tutvunud meelt lahutades,on nagu jururaamat lugemiseks siis miskit siin maailmas ei muutu, minul on kuri kahtlus ja päris karvane tunne et siin on tegemist selle juba pikka aega tegutsenud mustlaspreiliga.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 15:27
Oh teid lolle mis see rahvus siis muutub lollid Eesti rahvas labased pervod,kahjuks olen venelane nii et näksige muru ahvid pervod siin ihas pole normaalselt toetavad ainult pervod ülsteist kes üksteist persse keppivad
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 15:36
No nii seda oligi tarvis tõestada,arvan et ma ei pannud väga mööda oma arvamusega.
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 15:38
Panid küll kole vanamees pane pauk nii sitta hunnik hui sa midagi tead,läbi ekraani näed kes on kes,väikse tilliga pervo
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 15:38
Nagu putin ütleb Eesti rahvas on maha jäätud rahvas hauguvad kui koerad, pärast söövad oma sitta tagasi 🤣🤣🤣
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 15:52
hii-hoo hii hoo käib töö ja vile koos,mustlaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 15:55
Jaaa surm elagu piiteeer puudega vanamees ,pigem mustlame olla tahaks kui sinusugune rassist väärakas Estlane tont
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 16:05
Jõudu ukrainka aka moonika verbitskaja
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 16:07
🤣🤣🤣🤣🤣tubli oled lakku mu vittu
˅ näita rohkem ˅
2023-06-26 16:10
läbi neti ei saa endiselt seda teha
˅ näita rohkem ˅