Foorum
1
2
2017-01-30 19:31
ansver--ära minu sekselu pärast muretse..Mina võin isegi ära osta ja nii, et ei taha isegi seksi, aga ma ei tule ka siia kurtma, et kuramus--sain petta Mine sadamasse või bussijaama ja siis näed, kui palju noori mehi sealt õhtuti koju ei saa, kuna raha kadunud Ja ma ausalt olen neile paar euri visanud ja päris ausalt--ILMA SEKSI KÜSIMATA
˅ näita rohkem ˅
2017-01-30 19:44
Aga eks ma toon ta siis koju, kui ma 2 nädala pärast Soomest tagasi tulen
˅ näita rohkem ˅
2017-01-30 20:15
no aga oleks võinud ju küsida noored mehed ikka vänt seisab kui aiapost kus sa ikka sellist saad
˅ näita rohkem ˅
2017-01-30 20:20
Ah, answer..Hakka neid noori poisse veel piinama Pole söögirahagi teistel ja vaesekesed hilisõhtul linnas Vaevalt et seal enam aiapostina midagi seisab..Näljast ja külmast nõrkenud teised
˅ näita rohkem ˅
2017-01-30 20:30
no selles valguses võib isegi sul õigus olla aga no paned riidesse söödad vatsa täis ja siis hea võtta mees missugune
˅ näita rohkem ˅
2017-02-12 13:54
Autor:
JuiCyy
Saaja:
Gravitless
Saadeti: 2017-02-12 12:41:35
Loeti: 2017-02-12 12:44:39
kustuta kiri
Tsaukiii.
Nimelt olen helsingis hetkel ja tulin siia tööle sõbranna kutsus mind aga juba ülekuu aja siin lihtsalt istunud tööst ka midagi ei tea tahaks koju ära saada aga laevapileti raha ei ole sa ei saaks aitada ? vastutasuks seks
˅ näita rohkem ˅
2017-02-17 11:47
Tundub, et neiu teeb aga ikka uusi ja uusi kasutajaid. Ehk oleks võimalik adminidel IP blokk peale panna ?

Autor:
KsT1v
Saaja:
Gravitless
Saadeti: 2017-02-17 11:45:06
Loeti: lugemata
kustuta kiri
Tsaukii
nimelt olen helsingis hetkel ja tulin siia tööle sõbranna kutsus mind aga juba ülekuu aja siin lihtsalt istunud tööst ka midagi ei tea tahaks koju ära saada aga laevapileti raha ei ole sa ei saaks aitada ? vastutasuks seks
˅ näita rohkem ˅
2017-02-17 18:38
Autor:
DaamStt
Saaja:
Lizard666
Saadeti: 2017-02-17 18:32:51
Loeti: 2017-02-17 18:33:40

kustuta kiri
Saukiii.
nimelt olen helsingis hetkel ja tulin siia tööle sõbranna kutsus mind aga juba ülekuu aja siin lihtsalt istunud tööst ka midagi ei tea tahaks koju ära saada aga laevapileti raha ei ole sa ei saaks mind aidata ? heastaksin selle sulle seksiga.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-18 09:58
Ma kas hilisõhtul või homme vara tulen..Võiks ta lausa kaasa võtta...Ilma seksita muidugi..
˅ näita rohkem ˅
2017-02-18 22:52
oi seda põtkimist ja seakisa, kui sirruke ta kuskilt kätte saaks ja kaasa püüaks vedada

laevapiletite hinnad on ka vabalanguses: teema esilehelt jäi jfjm-i öeldud 19€ silma, eckerö pakub praegu päevakruiise hinnaga 6€/reisija
˅ näita rohkem ˅
2017-02-19 11:46
"Tööst ei tea ka midagi" - no oma sadula saaksid Veljo ju sadamas enampakkumisele panna. Ma olen päris kindel, et mõni kohalik Pekka teeks sulle lisaks piletile veel paar õlut ka välja.
Muuseas, nagu ma kusagilt lugesin, siis Veljo pidi samasuguse tekstiga esinema Soome täiskasvanute tutvuslehel. Alastonsuomi.com, mis on täpselt sama sisuline nagu iha.ee. Seal muidugi on tekst kenasti soome keelseks vorbitud ja jutt selline, et tüdruk ei saa kuidagi Soome tagasi tööle, kuna piletiraha olevat kadunud. Raha küsitakse skrill.com e-rahakoti kontole.
Vaene "tüdruk" peab terve päev edasi-tagasi üle lahe parvetama. Kahju lausa tast.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-19 18:31
Mina ei leidnud sadamast mitte ühtegi nutvat tüdrukut..Nali naljaks--aga aus olla, siis mina isiklikult ei tutvu ühelgi Soome saidil ega ka iha saidil Soomes töötavate ehitajatega..kui mees laudas töötaks--siis tuleks veel kõne alla, et temaga tutvuda..Ehitajate mark on nii maas, et neid ei taha küll keegi..Aga korjaku pudeleid--nendest peaks see 5 eur laevapileti raha kokku saama
˅ näita rohkem ˅
2017-02-19 18:55
Siin ihas mehed närvitsevad, kui keegi neid nn."üle laseb"..Mingi 5 euri pärast nuttu maa ja taevani..Ma reaalmaailmas pean aga võitlema tervete , noorte meestega, kelle arust ma bussi oodates olen jube rikkur..Enne Tallinna bussijaamas,,nüüd juba Helsingis ka kerjused--noored, terved mehed leiavad mu üles, et kerjata 2 eurot Tööle kuradid minna ei viitsi..Surgu nälga--mul jumala savi neist
˅ näita rohkem ˅
2017-02-19 22:46
Kui pakkusin varianti võtta ta ise peale, kuna liigun ka Soomest just ise Tallinnasse, tuli vastuseks, et ta on seal oma autoga ning ikkagi piletiraha vaja.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-20 07:55
Mul tasuta piletid ära anda. Kui kellegi huvi võtke ühendust. Minul jäävad need iga aasta kasutamata. kehtivad märtsi lõpuni. hilisemad õhtusöögid pole enam tasuta....
˅ näita rohkem ˅
2017-02-20 16:08
Ju siis peab tegelane uue ettekäände välja mõtlema et vaeseke Eesti saaks.Auto isegi olemas..polegi nii hullult vaene ju.. Tõesti--seksturistil õigus--saab ka tasuta pileteid, kui hästi tahta.. Minu arust on selgelt näha, et selle konto taga on meesterahvas, kes end naisena esitleba ja loodab raha kerjata..Kõik ei viitsi vist õhtuti bussijamades kerjata..Nii et MEHED!! Minu arust vaadake endasse--mehed kordi suuremad kerjused kui naised
˅ näita rohkem ˅
2017-02-20 16:56
Muideks, sirruke. tahtsin kunagi isegi sinule appi tulla ja mingit tasu ei soovinud, sinule jäi see arusaamatuks ja ma sain korraliku sõimu omanikuks vähemalt. Siiani on arusaamatu, miks naised vahel ära keeravad?
jutt on sellest ajast, kui soovisid soomest eesti tagasi kolida. Leppisin sinuga juba peaaegu kokku, oleksin ostnud enda kuludega laevapiletid ja kütuse, aga siis keeras sul järsku ära. Hakkasid arvama, et ma tahan ainult keppi saada. See pole minu kasutajanimega absolutseltt seotud. Siin leidub vähemalt 50 neiut kes minuga suhtlevad ja tõestavad, et seksturisti konto taga on inimene, kelle jaoks seks pole mitte kuidagi esimesel kohal.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-21 02:14
seksturist, sinu kasutajanimi võib juba teatud eelarvamusi tekitada ja tugevama püksikummiga naised eemale peletada. Minu neutraalne arvamus lihtsalt.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-23 19:52
Nüüd kasutajanimega: LineTs

abivalmis meest ? tasumatta ei jää !
Facebook : Sv Muska
˅ näita rohkem ˅
2017-02-23 20:01
No kui pea kahe aastaga soomest koju ei saa siis las ta jäädagi sinna.
˅ näita rohkem ˅
2017-02-23 21:44
Tundub, et ei olegi siis nii halb olukord, kui on kaks aastat hakkama saanud seal Eks sõbranna, kes tööl käib, ikka aitab teda
˅ näita rohkem ˅
2017-04-15 16:21
Jälle mässab. Ei saa koju. Vaja 30 krontsa talle. Reelika Õkva.
˅ näita rohkem ˅
2017-04-15 16:26
Kas on tõesti lolle kes kannavadki raha.
˅ näita rohkem ˅
1
2