Foorum
1
2
2010-06-20 12:51
kui tegu oli ikka lapsega,siis minu meelest peab ikka kisama küll terve foorumi ees,sest sellised lapsed on ju ohtlikud,tahavad elada varakult suurte inimeste moodi ja kui äkki vanemad teada saavad jne.võivad süüdistada vägistamises.lapsed mängigu ikka omasugustega.või on siin kari pedofiile kellele nad huvi pakuvad? see oli ekstreemne olukord et hoiatada nimeliselt.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 14:41
Pigem tundub et noormees polnud kohtutud neiu väljanägemisega rahul.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 17:13
ta polnudki rahul.noormees ju kirjutaski et pidi olema 18,aga sõbranna oli nagu 13-14,ju see teine ka.ta ju ei öelnud,et kole vaid liiga noor.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 17:22
Poiss ju ise ka alaealine.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-20 17:51
Teemaalgataja ju mainib et piltide peal tundus ilus, kohaletulles aga hoopis teistsugune. Inimene polnud rahul reaalselt nähtuga.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 21:12
Hullult tuttav nimi oli, aga konto oli blokeeritud kui näha tahtsin Ex kontoomanik, näita pilti
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 13:25
Mis jutt pedofiiliast? Eesti Vabariigi seaduse järgi on seksimine lubatud 14st eluaastast, seega kui seksida 14 aastasega(mitte, et ma oleks seda kunagi teinud) ei kvalifitseeru see kuidagi pedofiilia alla.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 14:02
Splade! Seadused ja moraal ei käi alati käsikäes. Kui ikka minusugune "vana peer" astuks vahekorda 14 aastase plikaga, siis on see pedofiilia ja ei loe siin seadused, sest ühiskonna silmis, on see hukkamõistetav tegu.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 21:07
aikon sa "vana peer". Mina ei mõista sind hukka. Plaksutan ja saad sooja käepigisutse ka veel.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 00:37
siin ma olen täitsa nõus eelneva väitega,seadused ja moraalitunnetus ei ole alati käsikäes kuid parma vibra painab mind ikka veel.....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 01:36
No mis sa piinad ennast. Käi poes ära ja muudkui müra aga selle vidinaga.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 09:10
ei parma-see jääb küll proovimata.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 12:45
Proovi proovi, sa saad sellega hakkama. Ära anna alla nii kergesti.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 15:23
alla ma ei anna midagi nii kergesti kuid ma prooviks midagi muud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 00:16
Ma siin mõtlen..-olen kah kohtunud,aga kui ikka esimene kord inimene sümpaatne pole,siis ma ei soovikski sellest teistele kuulutada,las jääb asi sinnapaika,mida rutem unustada seda parem
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 01:00
loomulikult parem ebameeldiv unustada,kui esimesel kohtumisel mingeid tundeid ei teki siis mõtetu loota ja tahta..... sümpaatse inimese tunnetab koheselt ju ära
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 01:13
Esmakohtumistel võivad enamus sümpaatsena tunduda, negatiivsed iseloomujooned jne selguvad aja jooksul.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 07:37
kõik negatiivsed iseloomujooned võivad selguda ka aastakümnete jooksul.kui sedagi aga see on kohe ikka tunda kas on mõtet inimesega mingit teemat üldse aretada esimene kohtumine ikka paneb edasise paljuski paika
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 11:04
Ei pruugi panna. Minul olnud mõned kohtumised kus on saadud ka teistkordseltki kokku ning alles siis tõdetud et miskit ei pruugiks välja tulla. Alati pole ju välimus määravaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 11:49
Nojah,seda teemat võibki arutama jääda,kõik me erinevad
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 19:40
on kindlasti määravaks välimusele muud inimlikud omadused,käitumine,mõttemaailm jne... palju omadusi.. kuid ikka sisetunne ka midagi ütleb ja paljude agade,kõhkluste juures ei ole end mõtet end piinata mina olen küll siit leidnud meeldivaid inimesi kellega suhtlen ja loodan ka jääda suhtlema. ainuke viga vast võib olla,et kohtumisel on paljud liialt kinnised ja sõnu suust ei tule nn.tummade klubi.kuid see läheb kiirelt ka üle,sest eestlane on oma loomult kinnisem juba.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 11:02
Kui võtta seda lehte kui meelelahutust ja mitte mingit tõsist suhet siit otsida, siis ei ole võimalik ka pettuda. Kui on ebameeldiv inimene esmakohtumisel, siis on ju alati võimalik ära kõndida. Ja mingit tõsist suhet siit lehelt üldse ei maksaks otsida.....jätab kuidagi meeleheitliku mulje
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 12:30
inimene elab pisikeses maakohas, väljas ei käi.. ja ei julge ka minna. muidugi on meeleheitel ja sellised aitab iha.ee hädast välja.
mis selles meeleheites siis nii halba on. kas seda peab häbenema v?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 12:34
Ei häbeneda pole vaja aga isiklikult minu jaoks on see eemaletõukav natukene
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 12:52
kuni see pealetükkivuseks ei muutu, seni kellegi nn meeleheide mind ei häiri. eemaletõukavaks muutuvad minu jaoks inimesed hoopis teistel põhjustel ja üheks neist on eelarvamused
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 19:16
Et kui sinulon eelarvamus teise suhtes, siis tõukab see teda sinust eemale või vastupidi?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 19:54
parmaleikin - ja muudkui tõukume? teised minust ja mina nendest jne. kui tõugata ennast millegi vastu, peaks jah mingi tõukumine tekkima, aga ma rääkisin millestki muust. ma rääkisin eelarvamuslikkusest, eelarvamustest kui sellistest. ületamatust jäikusest teatud suhtumistes, võimetusest kohaneda muude (ebamugavamate) olukordadega ja muutustega, suutmatus teha mingeid järeleandmisi jne. teatud eelarvamuslikkus segab nende omajat rohkem kui mind ja tõukab neid teistest eemale. jah, teatud eelarvamused mõjuvad minule eemaletõukavalt
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 09:44
Kahes viimases lauses said alles pihta mida mõtlesin.
Kui nüüd nii võtta, siis sellist tõukumist ei saagi juhtuda. Kui näiteks mul on juba mingi eelarvamus ja see tõukab mind teistest eemale, siis sa ei jõuagi niikaugele, et saaksid minust tõukuda. Selleks, et sina saakdis minust tõukuda, pean ma oma eelarvamustest enne vabanema ja siis saad sina alles oma eelarvamusega lagedale tulla ja tõukuda.
Läheb keeruliseks?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 11:01
miks sind see eelarvamuste teema nii huvitama hakanud on? ja nüüd sa püüad hakata mulle tõestama, et tegelikult mingit tõukumist vms ei saagi olla? minu vs teise eelarvamus (kas minu vs millegi muu suhtes) ei ole veel eelduseks, et hakkab toimuma mingi tõukumine ja eemaldumine, seda ei pruugi juhtuda. see võimalus suureneb selle võrra, mille võrra teine suudab näha eelarvamustest vabanemises enda jaoks võimalust - ehk siis kas ta on suuteline mingitest eelarvamustest vabanema vs mitte. kui ei ole, tõmbume/tõukume ilmselt eemale. minul ei pruugigi mingeid eelarvamusi teise suhtes olla (olen avatud teistele nägemustele jne), kuid ainuüksi teise tugevamate eelarvamuste olemasolu võib takistada edasist suhtlemist.. teha selle võimatuks jne. pingestab suhteid st.
nii keeruliseks ei lähe, et ma sellest aru ei saaks, kuid sa ajad selle tarbetult keeruliseks küll. ära keskendu ainult ühele - sõnale, süvene mõttesse endasse
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 11:37
Ajaks veel keerulisemaks aga siis jääb suhtlus ainult meie kahe vahele ja muutuks teistele igavaks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 19:39
See on juba igavaks muutunud. Ausalt.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 19:42
No samas peab jällegi olema ka mingi igav teema.
Aga sinna keegi ei kirjuta kuna on igav teema
Nagu pohhuistide kokkutulek, keegi ei tule sest kõigil on pohhui.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 19:52
Ma kirjutasin AINULT igavuse peletamiseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 09:47
parma-kas sina tunned ka vahel igavust
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 11:40
Ikka tunnen. Aga ainult vahest.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 19:44
paistab jah, et vahel on. näide sellest on olemas
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 04:09
parma-ei tohi tunda igavust see on hea,et ainult vahel,,,, vaata siin lisett tunneb meeletult igavust
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 15:39
Risto, ehk peaksid sina ka sellest lisetist puhkama? sa nagu ei suuda üle saada sellest, mida lisett ütleb ja on jne. sa ei tunnegi seda naist ja ei tea temast midagi, kuid juba on ta suutnud panna sind temast rääkima
˅ näita rohkem ˅
1
2