Foorum
2010-10-05 23:36
mulle meenus see lastelaul, mida ivo linna kunagi laulis, mäng on väikese inimese töö, vägavögaväga murelik töö, ja siis tekkis kujutluspilt, matroon desirest, krunn peas hoolikalt oma sube täis kusemas ja samal ajal manitsemas, et mis te lapsed teete nalja tõsise asjaga hästi täiskasvanuliku hääletooniga
või siis pahakspanevalt pead vangutades: lapsikud inimesed, mh, ei tea kusemisest midagi
˅ näita rohkem ˅
2010-10-06 08:58
mikhan- mis sa lällad? kui arvad, et naljakas-
˅ näita rohkem ˅
2010-10-06 09:24
sinul, neeger, ei peagi naljakas olema sa kuidagi pole ise naljakas ja pole ka vahet, kas sul on naljakas.
Tegelikult lahkan enda jaoks seda kuldse vihma teemat selle bdsmi osana. Millest mina nalja leidsin, olid desire reaktsioonid, funny part selles on järgmine, ta soovib, või õigemin nõuab, teatavate käitumismallide ja respekti ülesnäitamist endaga suhtlemisel, aga annab oma väärikuse kergelt käest, kui seda mitte teha, edasi vaadates, ta annab selle vabatahtlikult antud juhul minu kätte, nüüd ma kas suuremeelselt ei kasuta seda ära, kui seda teen, ei oska ta seda hinnata, kui ei, ei oska jälle väärikalt tagasi võtta, mulle tundub domina, kes ei suuda kontrolli käes hoida, kui mäng ei käi tema reeglite järgi naljakana Naljakas on positiivne tegelikult, niiet see jutt ei olnud mõeldud desire halvustamisena, aga see on teine mäng, mis avaks ka sellele pissimängule uue tasandi, et tahaks tegelikult teada pissijatelt, kas see on alati selline domineerimismängu osa, st nagu mahasurumine, teise märgistamine vms, või mängite seda ka nagu näiteks laste lõbusat pissisõda või midagi taolist, st kus pearõhk pole mitte domina subi suhtel, vaid peaosas ongi piss kui mänguvahend?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-06 19:19
Mikhan sa tõesti arvad, et nii käitudes oled hullult lahe kutt? Kellele sa üritad praegu muljet avaldada? Arvad, et nüüd naised su nõmedate naljade peale tormi jooksevad? Grow up!
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 02:29
desire. ilmselt sinu mõtteviisiga inimesele ei jõuagi kohale, et kõigil ei ole vaja iga hinna eest lahe kutt olla ega kellegile muljet avaldada, aga omamoodi sa oled lahe sellisena, et ära never grow up
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 07:40
Noniii läbustame siis selle tema ka ära. Mis seal ikka. Nagunii on algus juba tehtud. Sa oled selles eriti andekas. Tahtsin ainult küsida kas su arst teab, et sul haigus on jälle süvenenud? Äkki oleks mõistlik jälle mõnda aega ühiskonnast isoleeritult olla?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 09:29
Ma just otsustasin, et ei läbusta, pead üksi läbustama, kui tahad
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 18:24
Tänan Mul oligi sellest kõrini juba. Mikhan sul puudub piiritunne. Ja kasvatus on sul vist tänavalt saadud. Siin valimatult neegriks ja jumal teab veel mis sõnadega poosetada...no on labane, tee mis tahad.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 19:18
Desire, miks sa mikhani suhtes nii vaenulik oled? no ja mis sellesse neegrisse puutub, siis tegemist peaks olema laenatud fraasiga Kreisi Raadiost. need, kes seda ei tea, siis jah, ma ei tea, kas nemad said sellest aru
˅ näita rohkem ˅
2010-10-07 20:10
Tean, olen Kreisiraadiot näinud. Mul on kogu nende staff suisa dvd-del olemas. Sain ka aru tema "naljast" aga on suur vahe millal või kellele selliseid nalju teha. Viisakas ja inteligentne inimene ei ilgu võõraste inimestega. See pole ainult minu arvamus. Nüüdseks oleme sel teemal temaga vestelnud ja ma loodan, et ta on nüüd aru saanud mis millal või kellega sobib. Vaenulikusest on asi kaugel aga kui mind avalikult solvatakse annan vastulöögi. Neeger polnud küll minu aadressile mõeldud aga tuletasin lihtsalt meelde talle, et teatud naljad igale poole ei sobi. Aga nüüdseks on teema ammendunud. Probleemid lahendatud ja case closed.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-08 20:44
Toetan Desire777-t, kuigi saan aru tema püüdluse läbikukkuimisest, sest asjatundmatu pildil olla tahtev pööbel ei saa aru, et väsimatu sõnavõtt teemadel, mis nende pisikesest maailmast üle käib on kohatu ja mõtetu lalin. Miks peaks üks intelligentne inimene iga postituse kohta taas enda seisukohta seletama vastasuses või mittepooldamises sellest see seltskond aru ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-12 02:11
100 olen sama meelt!
ja Desire777 5+
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 11:26
jube erutav on seda teha eriti kui naisel püksid jalas
˅ näita rohkem ˅
2010-12-30 12:43
sul on ässad tissid
samal ajal nende peale ma pissin
˅ näita rohkem ˅
2011-01-06 22:35
Vaatasin teemaalgataja kontot. Vähemalt on kirjas, et mees ja tisse ka näha polnud. jan28 palju sa enne selle kommentaari kirjutamist ära jõid?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-07 11:18
Desire, luuletaja on ka inimene. ma arvan, et see tissidega luuletus siia vahele ei tee kellelegi halba. jätaks jan-i praegu ellu?
ja võib-olla olid selles luuletuses oleval tegelasel nt valetissid? me ei tea seda
isegi teemaalgatajat ennast ei ole siin enam. ei tea kuhu „vihma“ alla see jäi
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 10:18
Einooh mida luulet. Huuh, no miks ma veel imestan? Ma juba peaksin ju ometi teadma mis kaader siin "ringi töllerdab".
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 10:58
aga mis siin imestada on erutav teema/naine võib teinekord ka kõige tõsisemast mehest luuletaja teha
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 12:50
Kui raske on mõnel aru saada,et kõik inimesed ei ole ühesugused...Siia ei julgegi keegi enam varsti midagi kirjutada sest vastu tuleb ainult sõimu. Mõnda nagu erutaks see kui saab teist maha teha ja teise kallal ilkuda.

Mina isiklikult pole selle "vihmaga" kokku puutunud ja kui aus olla siis ei ole sellest eriti vaimustuses ka aga see ei tähanda,et hakkaks siin maha tegema inimesi kellele see meeldib.

Elus tuleb kõik ära proovida ja eks proovin ka kunagi selle "vihma" ära.Kõige jaoks tuleb leida lihtsalt sobiv aeg ja koht...
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 13:14
Siin foorumis tehakse seda kuldset vihma ju pidevalt,aga vahest leidub ka kuldseid sõnu
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 13:36
Paraku upuvad need sõnad selle vihma sisse ära
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 15:03
Katz. Räägi sellest sobivast ajast ja kohast. Mis on need eeldused, et sellist asja teha?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 16:13
Kui aus olla siis ei kujuta ette seda olukorda hetkel aga võin kindlalt väita,et proovin selle kunagi järgi.
Ja seda inimesega kellega teame ja usaldame teineteist 100%.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 22:50
Katz. Milles see 100% usaldust väljendub?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 11:44
Tubli parma! See sul vist ongi veel ainult proovimata
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 11:49
Usaldus on proovimata!!
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 11:55
Sa oled ka üks neist kes teiste kallal norib v?
100% usaldust on minu jaoks see kui ma tean,et võin tema peale alati kindel olla.
Ja ma ei rääkinud ainult usaldusest vaid ka teineteise tundmisest.
mul on hetkel partner kes on just selline,keda usaldan,tunnen ja tean.
Tean mis moodi ta käitub,tean isegi mida ta mu küsimustele vastab.
Võime lõpetada teineteise lauseid.
see on inimene kellega olen nõus proovima ära ka minujaoks kõige jubedamad asjad
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 11:58
See jääb sul proovimata, sest just sellise inimesega muideks ei tehta igasugu asju. Ma ei tea miks see nii on aga igasugu "jubedusi" tehakse just suht võõrastega. Vbla on see seotud mingi häbitundega või ma ei teagi millega. Kogemused näitavad, et nii see on. Väidad vastupidist?

Ah jaa Desire. Valetan ka natsa. Korra usaldasin oma elu (sõna otseses mõttes, siis kui ma veel rahu valvasin) 23a blondi tüdruku kätte. Elan siiani. Mulle blondid meeldivad.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 12:05
Vaidlen sulle selle koha pealt vastu jah kuna oleme temaga juba proovinud asju mille peale varem ei julgenud mõeldagi ja olen suht kindel,et proovime ka edaspidi uusi asju.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 12:07
Katz ja kui see proovimine nihu läehb? Kas siis mingit pettumust ei teki?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 12:09
Mis seal viltu minna saab???
Kuseme teineteisest mööda v?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 12:11
Et pärast temake arvab et pervert oled või natsa imelik, et sellised soovid. Võõraga on hea. Saadad uksest välja ja kõik on tore saad üksi peegliees punastada ja muiata.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 12:16
Ma pole kunagi kellegile öelnud,et ma normaalne olen
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 13:11
No ma usun, et sulle parma blondid meeldivad. Ja siis veel punapead ja brünetid ka Õnneks ei meeldi sulle kõik blondid.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 15:56
võib-olla need, kes võõrast omale igas olukorras eelistavad, ongi problemi ees. ja probleem on vastastikuse usalduse ja aususe puudumises nt. parma, sa tahad vist olla selleks võõraks, kellega seda tehakse. kas sul on ka häbitunne kellegi ees?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 19:21
Ei ole häbitunnet.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 07:52
arendaks seda teemat natuke edasi ja uuriks teiste eelistusi sellistes olukordades.
nagu ma aru saanud olen, siis mõni häbeneb oma, mõni võõrast.
arvati, et võõraga võiks olla hea, kuna temaga saab teha seda, mida omaga ei teeks (tuntakse teise ees häbi vm) ja olla selline, nagu sa enne ei ole olnud jne. oma teeb aga heaks see, et ta on tuntud ja enamasti on ka usaldus temaga olemas.

arusaadav, et mingit valikud tuleb teha. seda enam tahaks teada, mida tehakse siis, kui oma ei tundu nt vihma tegemise vastu huvi tundvat või seda tahtvat (vahel neilt seda isegi ei uurita, kuna teada saamine ise võib olla kellelegi häbiks) ning võõraga ei saa, kuna siis ei ole tegevus teise arvates enam see.
kas surutakse see tahe seda tunnetada ja huvi sellega tegeleda endas alla ning elatakse oma elu samamoodi edasi nagu ennegi või otsitakse võimalusi selle teostamiseks edasi?
millised oleksid siis teised võimalused sellega tegelemiseks? kas valitakse selleks teine (kas enda või kellegi teise)tuttav, kellega võiksid olla samad huvid ja tehakse, aga nii, et omad teada ei saaks (või tehakse isegi tema teadmisel)?
või ongi teiseks võimalikuks variandiks see, et otsitakse endale võõras (enne saadakse teda muidugi natuke tundma), kellega teatakse, et ei ole sama usaldust, mis oleks olnud tuttavaga, aga kuna tegu tahab tegemist, siis valiku ei ole.
või arvatakse, et suudetakse omasid veel veenda ja neis huvi tekitada?

seega kuidas selliste eriliste olukordadega hakkama saate?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 08:42
Lihtsalt on inimesed, kellele see meeldib ja tekitab neis seksuaalse erutuse ja inimesed kelles see tekitab tülgastust!
Ja kui inimene ei saa oma fantaasiaid ellu viia ühe inimesega, siis mingi aja pärast ta leiab kellegi, kellega saab! Loodus ei salli tühja kohta
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 09:09
selge see, et kui tahe on olemas, siis võib seda kellegi teisega teha, aga mõte oli selles, et kas siis tahetakse (võimalusel) seda, mis on tuntud ja oma või eelistatakse olla võõraga.
teine võibki sellest ainult mõelda, aga tegema ei hakka nt. see, kas ja kuidas keegi selle teostab, oleneb inimesest.
arvatavasti on neid ka, kes ei tahagi sellega tegelema hakata, vaid võtavad selle teha huvist. et saada teine kogemus.

apelsin, kui sul ei oleks endal partnerit praegu, kas sa oleksid võimeline tegema seda veel kellegiga? on sulle oluline partnerit tunda?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 09:14
Oleksin küll! Olen suht vabameelne ja kui partneriga klapp, kasvõi siis üheks õhtuks-ööks, siis why not proovida mida iganes!
Olen siit saidiltki kohtunud toredate pereisadega, kes armastavad oma naist, aga nii ütlevadki, et ta ei tee seda või teist, aga mina tahan! Mingil juhul ei taheta oma armastatud naisest lahku minna, ja kui mõlemad pooled võtavad seda kui fun`i, siis on minuarust kõik OK!
Aga see on ainult minu arvamus, ja kindlasti kõigile ei sobi!
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 12:43
Apelsini viimane arvamusavaldus on täiesti õige ja kehtib tegelikult nii meestee kui naiste kohta. Igal ühel omad tabud nii meestel kui naistel ja kui teine pool soovib midagi muud kas siis proovida või pidevalt siis leitaksegi keegi kellega seda koos teha.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 13:51
apelsin - mehed ise teatasid sulle ,et nende naine ei taha? ega sa ei tea, kas nad olid sel teemal oma naisega enne suhelnud või arvasid, et naine ei taha?
st mind huvitabki rohkem see, kui paljud suudevad oma tegelikult partneri ees neid huvisid tunnistada ja kui paljud lihtsalt teevad ja kunagi isegi ei vihja teisele,et nad võiksid olla huvitatud. siin oli enne temaks häbi nt.
kas te ise tunnistaksite oma partnerile? või eelsitaksite talle mitte rääkida?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 14:16
No ütleme nüüd ausalt, et mis naine see omale sellist meest tahab, kes tahab et ta peale kustakse??? See on ju jube!!!
Mul on pea igasuguseid fantaasiaid täis ja kindlasti ei räägi ma kõigest neist kellelegi! Mitte et häbi oleks, aga las need ollagi ainult minu omad! Ja vahel on nii et unistad millestki väga ja kui oled 1x ära teinud, siis polegi enam huvitav!
˅ näita rohkem ˅
2011-01-21 22:23
apelsin -ma arvan,et neid tahtjaid naisi on ka kindlasti. kusagil ikka on.
miks jube?
kas sa ise mitte ei ole ka sellega tegelenud? või on sellega nii, et teisele mehele võib peale kusta, aga omale sellist meheks ei taha?

kui ma peaksin praeguste vastuste pealt järeldusi tegema hakkama, siis mulle on jäänud mulje, et ega eriti vist partneriga oma soovidest ei räägita. kui tekib tahtmine, siis suheldakse võõraga ja samaga tehakse ka see asi teoks. kas ongi nii?..
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 10:03
Võibolla on tõesti mõne naise jaoks parem kui ta ei saa iial teada mis ta mees kuskil tegemas käib
˅ näita rohkem ˅
2011-01-29 09:32
ja mida teeb see naine siis, kui ta oma mehe tegudest teada saab? kas võtab ta omaks.. või mõtlebki, et on kogu see aeg hoidnud perverdi poole ja peab lahutama hakkama
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 12:27
Eks igaüks teab ise mis ta siis teeb. Ühest vastust pole.
˅ näita rohkem ˅
2012-11-18 22:58
mulle väga meeldib selili lamada limpsida naist ja saada mehekäest taha
˅ näita rohkem ˅