Foorum
1
2
2020-10-12 12:56
tundub pisut masohhistlik tegelane
˅ näita rohkem ˅
2020-10-23 23:58
Mitte nii masohhistlik, et ennast iha portaalis müüks
˅ näita rohkem ˅
2021-01-18 22:58
Hmm.. Fantaasia... Ootan naist, kes oskaks mind rahuldada samal ajal kui mu mees mulle tagantpoolt rütminakt mõnu annab 😋. Samas oleks naisel endal minu poolt kogu mõnu karanteerirud 😉
˅ näita rohkem ˅
2021-01-19 12:16
"Kasutatakse neid väljendeid, mis iseenda kohta kuulduna kõige rohkem solvavad. Sõimus peituvad iseenda hirmud."
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

jfjm,
ilmselt on sul õigus. huvitav, kas orja kõige suurem hirm seisneb selles, et keegi talle peale naudingut kingituse teeb? tunneks end siis müüdava orjaniruna
˅ näita rohkem ˅
2021-01-19 13:01
"Sõimus peituvad iseenda hirmud"

Jott, vähem kindlat kõneviisi!

c, minu kingitustest oleme juba rääkinud (vist pesu osas). Klammerdumata almuste külge on neil asjadel veidi teine olemus.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-19 13:14
jajah, püksikute külge klammerdujatele on siin piisavalt pesumüüjate pakkumisi nagu näha.....aga õnneks neid pole slave vist veel ahneteks tembeldanud
igaühel on sõnavabadus arvamuse avaldamiseks ning kõneviisi valib ta ise, mitte ei hakka "tsensori" käest luba küsima
˅ näita rohkem ˅
2021-01-21 12:03
millest Capri unistab.?
˅ näita rohkem ˅
2021-01-21 19:58
pets, täitsa tavalistest asjadest unistan. et tuleks kevad ja saaks seemne mulda pista, et koroonavaktsiin päästaks mitte ainult maailma vaid raviks ka kadedad/õelad/patoloogilised vingukotid terveks, et saaks ka sellel aastal nõrkemiseni soojas merevees liguneda, et amfiibautod jõuaksid eesti turule, et saaks juba uusi avatud stringe kanda, et vibraatori aku ei saaks valel hetkel tühjaks, et kassid räägiksid inimkeeles, et loodaks eesti seksipartei, mis ei koosnekski korrumpeerunud pässidest jne jne. unistusi on palju, paljud juba täitunud ka.
tglt, kui sellel aastal täituks näiteks kaks suurt unistust, võiks rahul olla
˅ näita rohkem ˅
2021-01-22 06:42
Aga muidugi, sõnavabadus. Ja ma ütlengi täiesti vabalt, mida joti kindlas kõneviisis esitatud mõttelendude kohta arvan.

pets, sa küsi veel, muidu ei saa ta piisavalt iseendast kirjutada foorumisse
˅ näita rohkem ˅
2021-01-22 12:22
jfjfm võib su kindlast kõneviisist täiesti vabalt arvata, et see on bullshit, slave
aga mõtlesingi sinust eeskuju võtta ja iseenda masturbeerimisest ning muudest tähtsatest toimetustest spetsiaalse teema teha. et kõik ikka teaksid
˅ näita rohkem ˅
1
2