Foorum
1
2
2010-07-10 10:08
defineerides kuulutustes olevat vanemat naist siis on see poisist küll vanem aga igaljuhul alla 45, kuid kas selles vanuses naised enam lapsi ei saà? noorel mehel peaks just tegutsemisvõimeline sugurakk olema , ehk need naised kes sel libedal teel loodavad siiski veel seda viimast võimalust kasutada
˅ näita rohkem ˅
2010-07-10 12:04
Saavad ikka lapsi ... nad on lihtsalt ettevaatlikud ja laste saamisest mittehuvitatud ... elavad endale, oskavad seksi väärtustada ... kas jätkan (loetelu)?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-10 13:08
ei ole siin absoluutseid standardeid, kindlasti eksisteerib ka teine pool, naised kes tunnevad et nende bioloogiline kell on lõppu tiksunud, kelle hinges puudub rahu et järeltulev põlv on soetatud ja on viimasel meeleheitlikul katsel veel pääsata mis saab...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-10 15:55
jan28: Aga vahet ju pole, las nad siis kasutavad seda n. ö. viimast võimalust. Kas noorel mehel on miskit kaotada? Enamik juhtudest jäävad sellised naised last üksi kasvatama ning saavad sellega suurepäraselt hakkama.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-10 16:12
loomuliklut pole seal vahet kas püsti, pikali ... anneli. peaasi et ise rahul on ,

siit tekib juba järgmine küsimus mis nende peas toimub kui nad oma ema vanuses naisi otsivad, kas siis lapsepõlves jäi miskit puudu või oli emaga nagu nii äge et tahaks seda veel pikendada.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-12 16:29
Eks nende noorte peas toimub sama, mis nende naiste peas, kes selliste noortega tahavad seksida. Mu isiklik arvamus
on, et tegu võib olla jah unistusega "ema" panna, mingi emakompleksiga ja vastupidi naiste peas toimub unistus "poega"
panna. Muide, pange tähele, naistel, kellele meeldivad noored mehed, on endal umbes samavanused pojad tavaliselt.
Isiklikult arvan, et neil meestel võis olla ka võimukas ema, kes on neisse jätnud mingi tugeva emakompleksi.
Teine varjant, et loodavad lihtsalt ära kasutada, arvates, et kuskohast see vanamutt ikka saab mujalt.
Aga nad vaesed ei tunne elu, ma arvan, et küps mees teeb paremini, aga nemad vist arvavad, et nii vanad mehed ei seksi enam.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-12 17:31
Arm3,siin on veel kolmas põhjus,millest ei taha kumbki pool rääkida.
See põhjus,kust vanamutt saab-peab paika,sest vanemaid mehi on arvuliselt juba vähemuses.Paljud vanemad naised peavadki seksita läbi ajama,ka sellepärast veel,et vanakesed kribavad nooremaid naisi ning paljudel juba tervisehädad kaelas,et küla peale minna.Seksitakse igas vanuses
˅ näita rohkem ˅
2010-09-12 17:47
Sul võib õigus olla. Kui ikka hakata reaalselt otsima, siis võibolla polegi tegelikult kedagi võtta, sest kirjutada ju võivad küll,
aga kas nad ka reaalselt kohtuks tegelikult? Mul on olnud juhuseid minevikust, et kui mina ei taha, siis kõik tahavad mind,
aga kui ma tahan koledasti, siis kostab vaid "naer" piltlikult väljendudes, sest umbes nii sa end just tunned, et näriks või
seina murega, aga kedagi pole võtta. Vist ei tasugi üritada.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-12 19:50
üritada tasub alati.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 07:33
Tegelikult on võõrastav vaadata suure vanusevahega paare. Ja ühtmoodi kummaline on vaadata nii vanemat meest noorema naisega kui ka vanemat naist mingi poisikesega.
Hea nali oli kus üks mu tuttav vanem mees oli oma noore pruudiga väljas ja kui laua juurde tuli kraapsu tegema üks kutt ja küsis: "Kas ma võin teie tütre tantsule paluda."
Niipalju võin öelda, et see paar on nüüdseks lahus ja kannatajaks pooleks jäi see vanem mees (vanusevahe oli neil 22 aastat). Noor neiuke lihtsalt tüdines oma vanamehest ära ja vahetas ta tunduvalt noorema aastakäigu vastu.
Vot nii. Aga nooh, kui huvi on siis laske käia. Aga kes pärast patja nutta ei viitsi see pigem hoidub sellistest "suhetest".
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 09:21
Minu arust seksida paar aastakest noore naisega kui piinelda elu lõpuni mingi endast vanema mutikese kaisus
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 09:27
elmar- no siin ma olen sinuga küll täielikult ühel meelel. vanem naine ei soojenda ka enam õieti, võrreldes noorema naisega.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 10:15
Kahju, et te ei näinud selle mehe nuttu ja hala kui ta maha jäeti. Ja mis kõige iroonilisem. Ta jättis oma naise (kes oli ka temast noorem) maha aga tahtis teda pärast tagasi. Oi kuidas ta nuttis ja kahetses. Ära lausa tüütas see hala. Naine aga nabiti ära ja on siiani väga õnnelikus kooselus. Minu hinnangul sai naine märksa parema partii Mees aga on siiani üksik. Iga aastaga läheb järjest kibestunumaks vanameheks. Nii, et laske aga käia
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 13:21
Normaalne vanusevahe on selleks, et oleks ühine klapp nii hinges kui voodis. Mees võiks olla veidi vanem naisest, et ta oleks tõesti mees ja et tal
oleks mehe koht, ta on vanem ja küpsem, kui naine ja suudab olla mehe eest, vanusevahe on tähtis ju ka voodis, et te oleks umbes samal lainel, sama
palju elanud, sama palju seksinud ja samade võimetega. Ei ole ju väga vana mehega midagi teha, ta ei suuda, aga väga noor ei ole jälle vaimselt
tasemel, tal vaja veel kasvada ja elu näha.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 13:36
sestap olekski õigem selline käekäik - kooselu vanema mehega, armukesena kõrval noor adonis
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 16:33
Desiree777,see 22-aastat vanuse vahe ei ole mingi probleem.Mõtlen siin mehest nooremat.Mul need vahed veel suuremad olnud ja pole probleemi olnud.Kui too naine oli teadlik,et meest temast palju vanem,miks ta siis üldse nõustus temaga suhet looma.Mees muidugi armus temassse ja pärast pidi silmad peast ära nutma kui naine uue ja noorema leidis.Sellisel juhul siga mängis naine,mitte mees.Selle naisel oli juba veres,kellegi perse mõne aja pärast lohku tõmmata ja küllap ta tegutseb nõnda edasi.
Riskid on ja jäävad kui endale palju noorema leiad aga nendega tuleb arvastada sel puhul.Noor naine teeb ikka mehe meeled erksaks ja ei lase tal nõnda kiirelt vananeda kui see on tavaliselt....
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 17:54
Arm3- pole noortel meestel häda midagi minu teele küll pole juhtunud saamatuid, igati asjalikud tüübid.
emaTheresa- reaalses elus vägagi edukalt toimiv. mida naine peaks tegema kui kodus volüümikas mees, kellest asja pole?
elmar- no ,kellele ei meedi noor? ikka meeldib.mina kiidan alati noori. nii mehi kui naisi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 20:28
Paljud naised kasutavad selliseid lolliks läinud vanamehi ära. Mõni teeb seda kohe meelega. Keerutab seni oma seelikut mehe ees kuni "kala konksu otsas". Ka see tüdruk tegi seda teadlikult. Ta sai materiaalse kindlustatuse ja lasi ennast koolitada jne. Kui kõik saavutatu käes oli aeg meeldivam mees otsida.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 21:10
Mind teeks tigedaks kui mõni vanamutt mind ära kasutaks Ka selliseid asju juhtub aegajalt.Noore naise puhul nähakse vahel kolli,kes ainult mehe raha igatseb.Alati ei pruugi see nii olla.Lihtsalt on üks osa naisi,kes lausa vanemaid mehi armastab
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 21:58
elmar59- olen sinu vastusega nõus.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 08:40
Milleks mulle mingit vanameest? Lihtsalt, et majanduslikult kergem oleks? No tänan ei. Nii müüdav ma pole. Teenin ise piisavalt hästi, ostan mis tahan ja mida tahan. Ja valin (on juba valitud) omale sellise mehe kes on minu jaoks seksuaalselt ka atraktiivne. Ma ei pea iga päev voodis mõtlema, et huuh jälle tuleb see kohustuslik õhtune sex kus pean näitlema, et see papike mind hullult hästi rahuldada suudab.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 09:24
Tõsi,eks 30mne aastane naine ju mõtlebki,et sex on elus peamine ja see üsna loomulik selles vanuses.
Mul oli kunagi selline töö baaris,kus sageli käisid noored mehed oma muresid kurtmas.Paljud 30-mnesed olid mures juba seksi pärast,et nox ei taha seista hästi ja üle 40-mnestel oli see juba tavaline jutt.Aga huvitav,et vanad mehed seda küll ei kurtnud
Nii,et Desire,vanus ei näita alati mehe võimekust.Noor naine võib vanema mehega imet teha ja olen kohanud ka selliseid naisi,kes vist paneks oma temperamendiga"surnul" ka seisma
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 10:06
Elmar,mulle jälle on jäänud mulje,et kolmekümnene ei mõtle enam,et seks on elus peamine.Nad võivad küll mõelda,et meest ongi vaja vaid seksiks ja siis hakatakse otsima juba kvaliteeti
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 10:29
No mul oli üks endast vanem mees. Sexima ei saanud hakatagi, sest tal läks juba püksis lahti. Ja seda ei juhtunud mitte üks kord. Kuigi muidu polnud tal väga vigagi. Tagumik oli täisa prink veel, õllekõhtu ka ei rippunud üle püksivärvli, juuksed olid peas, hambad suus.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 10:34
peamiste asjade peale elus ei mõeldagi, ja ei paigutata neid prioriteetide edetabelis üldse rop kümnessegi, tegelikult on nendeks hingamine ja söömine
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 10:46
No Desire,on sulle ikka mehed sattunud,kes kohe püksi lasevad Mul vastupidi...kõht läheb enne tühjaks kuni seksi jõuan lõpetada.See nagu kellavärk...tahan,millal lahti läheb
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 11:04
Aga milleks mulle veel meest vaja? Ma teenin ise piisavalt hästi. Enamike meestetöödega saan ise hakkama. Trelliga aukude puurimine on nii "käpas", et teeks vist enamus meestele silmad ette. Mis veel üle jääb? Ja kui mees minuga voodis ka "sammu pidada" ei jõua siis milleks teda veel vaja peaks minema?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 11:20
Elmar59, nii ma ka ei tahaks. Ma pole frigiidne, et mind tundide viisi saagima peaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 12:05
ära seleta. naised ei oska trelliga auke puurida, puurivad viltu ja valesse kohta ja vale suurusega ja murravad puuri ära ja väntsutavad trelli juhtme katki ja kaotavad padruni võtme ära. nad sobivad hästi puurimise puru kokku pühkima
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 12:29
Loll jutt suhu tagasi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 12:44
Muide sama juhm oli see meesmüüja kui läksin kaheksast ja neljast puidupuuri küsima. Mind vaadati nagu tulnukat. Naised ju justnagu ei tohiks selliseid asju teada Seda enam kui leti ette tipib mingi geelküüntega blondiin
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 12:54
no kui keegi tahab puidu sisse neljast auku teha, siis profülaktika mõttes ikka võib korra sellise pilguga üle vaadata
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 13:08
Mul oli vaja teha. Tellisin ühe kapi, sahtlitega. Aga kuna seal pakuti nii nõmedaid käepidemeid siis loobusin nendest. Leidsin ise sobivad ja tegin ise ka augud nende jaoks (tõesõna mulle meeldivad sellised tööd). Kuna mul kodus oli ainult pabediitpuurid siis pidingi sammud poe poole seadma.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 13:32
No neljane on juba siuke mõõt,kus puidu- ja rauapuuril suurt vahet polegi.Küllap polnud müüja kindel,kas seda ongi
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 13:36
Puidupuuril on hea "naasklikene" otsas. Märgid koha ära. Ja siis pole muud kui puurima Sahtlitel läks kahte suurust vaja, kuna käepidemed poleks muidu ulatanud. Sahtlil seestpoolt kaheksasega.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 13:44
Ma tean küll milline on puidupuur,aga mina pole leidnud vajaliku olevat neljast puidupuuri osta.Metalli puuriga olen saanud asjad aetud
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 13:50
Tegelikult mul on ikka väga koomilisi situatsioone olnud. Mul oli vaja peegli kõrvale elektrikontakti. Parajasti puurisin selle jaoks auke seina kui telefon helises ja mu tollane peika vastu võttis, et kle musi lõpeta nüüd korraks ära, sulle on telefon. Pärast seleta tükk aega miks ma trelliga puurin ja mees telekat toas vaatab No see oli suht vana lugu. Aga hiljuti sai mul ühel hetkel kõrini, et riided kappi ära ei mahu. läksin poodi, ostsin kaks torukandurit ja ühe toru ning tekitasin omale riidekappi pool ruumi juurde. Pluusid, jakid on üleval pool. Seelikud, püksid alumisel. Ma ei hakka ju ometi ootama millal mul mees lõpuks koju jõuab ja seda teeb. Ma saan ise hakkama. Kuigi jahh ta vist kahtleb küll vahepeal ega mul mõnda remondimehest armukest pole
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 13:59
Ma tean ühte ehitajat,kellel naine kodus maja ehitab.Mees võidab,et talle piisab sellest,kui ta ehitamisega elatist teenib.Kodus tahab ta sellest jamast puhata.Aga naine on ka tasemel ja üldse ei pahanda,kui mees teleka ees õlut joob
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 19:40
˅ näita rohkem ˅
2010-10-13 16:18
mul täpselt sama fantaasia, sex vanema naisega... ehk siis kusagil 40-45 võiks olla see naisterahvas ja ikka loomulikult enda eest hoolitsev, mitte mingi räpakas tahaksin olla aeg-ajalt tema käsutuses kui tahab, siis limpsida, kui tahab siis rautada, kui tahab siis õrnutseda jne. see oleks täitsa vinge värk
ja eriti lahe oleks kui see naine oleks kergelt pontsakas, igaljuhul mitte 50kg kaaluv pigem 65-75
˅ näita rohkem ˅
1
2