Foorum
1
2
2017-07-12 15:13
Tagasi teemasse tulles: kui ikka silma pritsib, siis pole midagi enam nii lahe. Mõned kasutavad lausa ujumisprille.
˅ näita rohkem ˅
2017-07-12 17:57
kuule aga kasuta snorklit ja lehtrit lased snorkli otsast sisse sorinal ja kaotsi ei lähe miskit
˅ näita rohkem ˅
2020-07-26 11:48
kunagi endise temakesega korduvalt koos pissil käidud,nii põõsa taga kui pubi wc kui rannas,imelikku polnud midagi.Lõpuks saavutas temake sellise osavuse, et peale seksi kükitas ilusti näo kohale,lasi minu poolt sisse pursatud kraami tagasi välja ja pissis ka ja nii osavalt, et saime seda voodis teha,ilma et tilkagi mööda oleks läinud.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-26 12:43
miks jälle uue teema tegid ? on ju siin ,mõni teema allpool - Kuldne vihm ,
˅ näita rohkem ˅
2020-07-26 13:50
.... pole ju mõtet korrata , kuupäevad pole olulised - see on sinupoolne märge. Tähtsam on see, et tekitatud teema ja samal päeval on juba teema algataja kadunud , lõpetas tegevuse. siin tuleks vaadata, mõttetust ja kontode hulka sellel möllajal....
˅ näita rohkem ˅
2020-07-28 08:51
Mõnus tegevus aga nattuke ebareaalne sest erutuna ei tule see välja
˅ näita rohkem ˅
2020-07-28 09:47
On küll mõnus ja see väljatulemine on päris individuaalne.
Seda ei oska öelda, et kas harjutamine aitaks
˅ näita rohkem ˅
2020-07-28 10:45
erutununa võivad lihased krampi tõmbuda küll. seega oleks soovitav esialgu vähemerutava mehega katsetada
˅ näita rohkem ˅
2020-07-31 19:24
Krampis või mitte aga kui raha on makstud, siis tuleb seda teha!
˅ näita rohkem ˅
2020-08-02 12:38
korduvalt proovitud,ei ütleks et miskit erilist oleks,aga mis te ikka sellest kusest niristate,tõmmake kohe kopsikuga stromka peldikust,selline virtsasegune kusi on hoopis kõrgem level
˅ näita rohkem ˅
2020-08-07 11:55
slave on ilmselt proovinud raha eest urineerida, et nii täpselt teab rääkida. tore kui nii palju kogemusi..............mees nagu orkester, võiks lausa öelda
˅ näita rohkem ˅
2020-08-10 08:06
c on ilmselt proovinud raha eest urineerida, et nii täpselt teab rääkida. tore kui nii palju kogemusi.........naine nagu orkester, võiks lausa öelda
˅ näita rohkem ˅
2020-08-10 15:26
Vabandust... ma püüan rohkem mitte teha
˅ näita rohkem ˅
2020-08-10 22:25
ilmselt PROOVINUD, slave? naljamees........kas sa nagu ei teadnud, et tõelisel ärinaisel ei lähe ükski tilk väärtuslikku kaupa kaduma. kõik müügiks!

trixy, tore, et sul on tore. aga füüsilise füüsika puudumisel ajab ekraanil pulbitsev "keemia" ka asja ära, nagu näha
˅ näita rohkem ˅
2020-08-11 23:40
Pannes paar teemat kokku, tekib mõistmine. Tilkagi ei lahe kaduma, sest esiteeskleja pole lihtsalt erutunud ja laseb vabalt. Ärge enne pissimist kupüüri näidake, sest see võib mõjuda ja viimati läheb veel põis lõhki....
˅ näita rohkem ˅
2020-08-19 11:25
esipihkuril näib olevat huumorisoon täitsa ummistunud. goonerdamise järjekordne kõrvalmõju?

aga naisel polegi muide kohustust või vajadust iga onanisti peale erutuda. ja nendega, kellega peaks teesklema, lihtsalt ei viitsita kohtuda
˅ näita rohkem ˅
2020-08-22 14:53
esiteesklejal näib olevat huumorisoon täitsa ummistunud. Raha eest konveieritöö järjekordne kõrvalmõju?

aga mehel polegi muide kohustust või vajadust iga teeskleja peale erutuda. ja nendega, kellele peaks maksma, lihtsalt ei viitsita kohtuda
˅ näita rohkem ˅
2020-08-22 14:55
Sorry, trixy...
˅ näita rohkem ˅
2020-08-22 15:04
slave, sa vist pole veel taibanud, et konveieri puhul oleks suht ükskõik, keda vastu võtta......ja oleksid sinagi lõdva randmega löögile pääsenud paraku päris nii siiski pole- nagu ka ise kogesid.

muidugi polnud kohustust erutuda.....mis üldiselt ei takistanud regulaarselt minu piltide peale onaneerimist, onju
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 07:43
Kui muud pole öelda, siis tuleb jälle mingit kohtumise plära ajada? Praegu pole sinul ei lõdva ega jäiga randmega võimalust

Üldiselt oli mõnus sinu piltide peale onaneerida, kuni su olemus rohkem välja tuli. Nüüd eelistan isegi onamiseks teisi.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 15:08
Kokkuvõtvalt:
M-il on N-i suhtes õigus.
N-il on M-i suhes osaliselt õigus.
N on solvunud, et M teda ei taha.
M on solvunud, et N on nii pealiskaudne ega märka M-i häid omadusi.
M ei taha N-i panna ja ka N ei taha M-i panna.
Samas mõlemad tilguvad erutusest ja publikul on põnev.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-24 23:01
miks mulle tundub, et hoopis keegi flegmaatik tilkus erutusest seda analüütilist postitust kirja pannes

slave, kui muud pole öelda, tuleb "raha eest konveieri" plära ajada? konveieri tegijad peaks nagu valimatult kõik vastu võtma ju?
mina seda ei tee- nagu sa väga hästi tead. nii et oma konveieriga võid kassi saba alla siirduda, viisakalt väljendudes

oma olemust pole kunagi varjanud, vastupidi.
aga ka sinu olemusest selgus ühtteist.....siis kui olin juba peaaegu nõus kohtuma
˅ näita rohkem ˅
2020-08-25 08:54
See sinu kohtumise jutt on ajuvaba juba sellepärast, et ma ei kohtu raha eest. Mõistad?
Ja ära häma sellest kohtumisest. See pole ammu juba teema. Ma ei ole huvitatud kohtumisest!!
Su juttudes on nii palju vastuolu, et selle võiks isegi tähelepanuta jätta lõpuks. Aega pole, konveierit pole, iha on, müüki pole, meelad jutukesed on...
Reaalselt täiesti mõttetu ja tüütu!

Kui sa minu teemadesse järgi ei jookseks "nalja" viskama, oleks see jauramine ilmselt ammu maas.
Lõbutsema peab, aga ära imesta siis kui midagi vastu kirjutatakse, mis sulle ei meeldi.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-25 09:13
To capichosa.
Sry, N, ära erutu, Sa ei meeldi mulle!
M-iga ma pole olnud alati ühel meelel ja tal on omad vead, aga kui peaks luurele minema, läheksin pigem M-iga.
Minu poolt teema maas, pange omavahel edasi!
˅ näita rohkem ˅
2020-08-26 11:11
flegmaatik, nüüd valmistasid küll sügava pettumuse sina mulle igatahes tohutult meeldid....nagu kõik teisedki piltideta anonüümikud-kriitikud, kes iga natukese aja tagant uusi kontosid vorbivad.
aga luurele iga suva tuutuga ei läheks. selleks otstarbeks on oma M ammu olemas, nii et pole vaja muret tunda
erutusid sa loomulikult omaenda analüütilise postituse ja natuke ka esiorja peale....seda pidasin silmas
˅ näita rohkem ˅
2020-08-26 11:24
slave, pead end siin suureks tsensoriks ja nüüd juba ka kõiki teemasid "enda omadeks"? mingi suurusehullustuse erivorm?
samal ajal lagastad suvalisi teemasid oma müügi ja turunduse üle virisemisega. ning paned mulle pühendatud teemasid püsti? et kes kellele siin järgi jookseb

absoluutselt pole vahet, kas sa hetkel sooviks kohtuda või mitte....kui sinuga kohtumisest ei oldud huvitatud. nii et tõesti võiks selle nämmutamise ära lõpetada.
ja konveierijutu samuti.
konveieri pakkujad eriti ei vali külalisi, eks. kuna mina valin, siis slave ja paljud teised on valikust välja jäänud.
iha ja aeg on ainult huvipakkuvate härrade jaoks, mis siin keerulist?

aga lõpetaks nüüd siin selle müügi- ja rahajutu ära, mida sa igasse teemasse sisse topid, slave.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-26 13:51
Mind ei kõigutaks see, et sa ennast müüd, kui sa seda mõttemaailma peale ei suruks ja ei ärpleks sellega, et mehed sulle raha viskavad.
Näiteks püüad vägisi sõnale "härrasmees" teistsugust tähendust anda omaenda maailmast lähtuvalt... Pluss halvasti varjatud ja vahel ka varjamatu irooniaga üleolev suhtumine neisse, kes asjadest teisiti arvavad.
Sa hädaldad, et kleebitakse silte ja nimetatakse sind litsiks, aga meeleldi nimetad mind orjaniruks ja seenetoksijaks. Sa oled kahepalgeline uhkeldades oma masturbeerimisega ja samas püüdes teisi selle eest mõnitada.
Peale bimbonduse propageerimise, oled ka lihtsalt õel oma sõnavõttudes. Miks peaks sinust hirmsasti lugu pidama või sinu libedate kirjutiste suhtes vaikides sussi sahistama?! Ei, tõesti ei loeks neid, kui sa enda müümiseks igale poole neid ei topiks, ise mitte ühtegi teemat algatamata ning samas igasugu müüki eitades.
Lapsikult hakkad tõmblema, kui kedagi teist peale sinu Jumalannaks nimetatakse. Neelasid "pärli" alla?
Sinu isikliku elu ja suhete kohta teatakse ka ühte-teist, mida sulle siiski foorumis eriti nina alla ei hõõruta.

Ja siis imestad, et miks sa sõimu ja kriitikat saad...
˅ näita rohkem ˅
2020-08-26 23:09
slave, ütle päris ausalt, kui suudad........kas sul tekitas minu vastuvõtule tulemise himu minu suvaline foorumipostitus või pigem siiski pildid (+eelnev isiklik kogemus)?
üle 3 aasta ei lausunud siin pmts sõnagi ja isegi ei viitsinud foorumisse vaadata. kas sinu arust siis külalisi ei käinudki või? püha lihtsameelsus sel juhul vbl mõni üksik külaline satub vahel haruharva siia neid heietusi lugema ja vaevalt, et teenindajaid mingi foorumiloba põhjal valib.
jah, sinu arust toimub igasugune vestlus, olgu ilmast või armumisest või kuldsest vihmast, ikka mingi müstilise turunduse nimel.......aga see ON jabur arvamus ju tglt pigem vastupidi, kui ei viitsi/ei jaksa külalistega kirjavahetust pidada, on hea foorumis aju puhata- nagu paljud teisedki seda teevad.

ja kuidas igasugune minu postitus on uhkeldamine? esiori teeb terve teema oma pihuhobist.......ja kui ma juhtun paar korda samal teemal sõna võtma, siis süüdistatakse kohe "reklaamis" ja eneseupitamises. no ära siis ennast ka upita, slave.
on sul nagu ainuõigus oma kogemusi või fantaasiaid jagada??

härrasmees on viisakas, galantne mees, kes iga kingituse eest kohe seksi või mingit teenet tingimata ei oota...ning sentide saagimine jah härrasmehelikkusega eriti ei seostu. see on minu arvamus ja ükski tsensor pole veel keelanud seda väljendada.
aga mu kerget sarkasmi misiganes teemas ei tasu südamesse võtta, eksole
kui see minu demoniseerimine (nagu michan kuskil ütles) igal pool tonte sunnib nägema, võiks tõesti mu postitused lugemata jätta.
isegi süütu straponinalja peale kukud hambaid krigistama, slave........sul ajus on ilmselt tõsine nihe toimunud

jumalannaks võid minupärast kasvõi vana karvamütsi nimetada aga pole mõtet lapsikult uskuda, et erapooletud ja ähmastumata mõttetegevusega isikud seda karvamütsi samamoodi pimedas usus kummardaksid
ja minu isiklik elu puutub kohe kindlasti igasse teemasse, eks.......laimavate turumuttide jaoks kindlasti.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-27 07:44
Mu hambad on liga head, et neid sinu pärast krigistada.
Kokkuvõtvalt: mõttetu jutt taaskord.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-27 10:39
slave, ega ei oodanudki, et suudaksid otsekohesele küsimusele ausalt vastata.
aga milleks oma hambaid upitad ja reklaamid? kuidas see teemaga seostuma peaks
˅ näita rohkem ˅
2020-08-27 13:48
Slave, sa kujuta ennast nüüd olukorda, et kohtud naisterahvaga, kes piltide peal oli täitsa ok ja ega reaalseltki midagi viga polnud, aga inimesena täiesti vastuvõetamatu. See naine võttis pähe, et tahab sinuga abielluda. Kohtumisel sa ei raatsinud talle kindlat ei öelda, vaid ajasid sellist ümargust juttu. Naine luges sellest välja võimalust ja abiellumine muutus talle kinnisideeks. Ta hakkas sind pommitama kirjadega, kuni asi sind äratüütas ja sa ta pikalt saatsid. Siis asus ta vihaga sind foorumis jälitama irvitades sinu seksuaalse suundumuse üle. Umbes nii, et sa oled 24/7 maskiga ja rihma otsas ning isegi kui näiteks saaksid kutse presidendi vastuvõtule, ei teeks erandit ja paneks päkse jalga. Kätlemise asemel lakuksid presidendi kingad üle ning kui teised tantsivad, istuksid keset saali ja goonerdaksid. Ja ta teeks seda alati, kui sa julged midagi foorumisse postitada.
Kas see meeldiks sulle? Kui ei, siis mida teeksid?
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 15:29
Jott, mida sa üritad?
Täiesti vigu täis peegeldus! Ja suuri vigu...
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 16:18
ei ole vigu, detailid pole tähtsad, point on, et suhted olid head, siis läksid halvaks, küsimus on empaatiast, mida teeksid kui oleksid vastaspoole sussides. Valetada ei tohi
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 17:57
Mis peegeldus? Ma ju lihtsalt küsisin sinu käest, et kuidas sa ennast selles olukorras tunneksid.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 18:28
sa jott räägi parem oma kogemusest kui sind täis kuseti.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 18:31
Millal sa qwerty juba seda jõudsid? Ma ei pannud nagu tähelegi.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 18:34
Mina ei ole sind täis kusinud, nii et sa ei märkaks. Juhul kui nii oli, siis pidid ikka väga vägijooke manustanud olema.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 18:54
Siis pidi see päris ammu olema, sest kahest õllest nii täis ei jää
˅ näita rohkem ˅
2020-08-28 19:08
2x1,5 liitrit bokki peaks sinule piisav kogus olema, et täis olla
˅ näita rohkem ˅
2020-10-11 13:51
michan, konkreetsele küsimusele keerutamata vastamine nõuab siirust ja rohkem julgust kui mõnel orjal seda on...
----------------------------------------------------------------------------------------------

"küsimus on empaatiast, mida teeksid kui oleksid vastaspoole sussides. Valetada ei tohi "
˅ näita rohkem ˅
2020-10-24 00:01
Konkreetne küsimus: millal me kohtusime?
˅ näita rohkem ˅
1
2