Foorum
2010-03-29 21:20
Ksskss,ära muretse,paljud jäävad surmani poisikesteks
˅ näita rohkem ˅
2010-03-30 10:09
Poisikese iga on kõige ilusam aeg elus...tore oleks seda kuni surmani nautida Vot kuidas ka siin naised poisikesi soosivad
˅ näita rohkem ˅
2010-03-30 12:10
Aga mõtle kui hea on öelda:"Näe mina tegin sellest poisist mehe"
˅ näita rohkem ˅
2010-03-30 12:56
jfjm... tahad sa sellest rääkida??
˅ näita rohkem ˅
2010-03-30 14:00
Mul poeg kangem mees kui ma ise
˅ näita rohkem ˅
2010-03-30 17:12
Vanasti tegi ikka sõjavägi poisist mehe.
Mul näiteks ei lubatud enne suitsetamagi hakata, kui pole sjaväes käinud.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 11:57
ihii. Kui sõjaväes pole käinud siis meheke ainult unista suitsust. Sexist rääkimata. Ei no jah eks see eluke ole ikka karm mõnele.
Ja kui sõjaväkke ei võeta siis ............. mine mungaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 12:02
Ma ei õhuta ega tegele värbamisega aga sõjaväes peab iga noormees käima. See tuleb ainult kasuks! Õpib eluks vägapalju vajalikku.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 12:18
ok. ok parma. ma nii sama nokisin noh nii sõbralikult. Jään su seisukohaga nõusse.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 08:21
aike seda et ei võeta juhtub vähestega, enamus püüab kõrvale hiilida, kes hakkab paariks päevaks narkariks kes mängib niisama lolli.
meil oli sõjaväes üks poolearuline, kes arvas poole teenistuse pealt et tema kui nõrgamõistuslik ei peaks seal üldse olema ja saab koju kui kuu-kaks lolli mängib, meie olime juba 4kuud kodus olnud, kui temal ka see kadalipp läbi sai ja ta lõpuks mingi paberiga ära sai.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 20:47
Jah inimesi igasuguseid. Kuid kui teemasse jääda siis jah pole tänase päevani suutnud aru saada milleks on vaja täiskasvanud naisele mingit nolki.
Minule on 30 küll juba liig mis liig.
Kindlasti olin ka ise 30neselt sama sugune plikka. Pea tult täis ja unistused kõik alles teotumas. Tänaseks on suurimad täitunud, enese teostusega.
Olen selline kohutavalt õnnelik saatuse lemmiklaps.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 22:55
Aike-inimesed erinevad,tunded,soovid erinevad.Sina võib olla pole suutnud aru saada ja võib juhtuda,et ei saagi sellest aru kunagi,sest sinu tõekspidamised on erinevad sellest inimesest,kes tahab endale noort inimest kas elukaaslaseks või sekspartneriks.... ja väljend nolk ei ole muidugi kena öelda noore kohta keda me ei tea egas tunne.me peame aktsepteerima teisi kuigi ise võib olla ei tunnusta seda. minu sexpartner on minust 20 aastat noorem ja ma ei kujutaks end ette enda ealise või vanemaga
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 23:16
Risto: Nii, aga miks siis mitte? Nemad ( sinust hulga nooremad ) ju ometi nõustuvad mingil põhjusel sinuga ( endast tunduvalt vanemaga ) suhtlema. Millega sa nende nooruse siis kompenseerid?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 23:17
see ühtib natuke sellega, mida ma rääkisin tarkusest ja naistest (teises teemas oli see). seal ma rääkisin sellest, miks teatud suhted on sellised nagu nad on
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 00:12
Barb-ma pean veidi täpsustama,kuna olen bi-siis kindel nais partner on minust noorem 20 aastat kuid mehed on vanuses kuni 50.olen lihtsalt selline vabameelne ja õnnelik ka.kompenseerimine,,,,ei tea
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 00:12
Barb-ma pean veidi täpsustama,kuna olen bi-siis kindel nais partner on minust noorem 20 aastat kuid mehed on vanuses kuni 50.olen lihtsalt selline vabameelne ja õnnelik ka.kompenseerimine,,,,ei tea
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 00:30
Risto: Ju siis oled selline sümpaatsemat sorti inimtüüp kes lihtsalt paljudele meeldib
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 00:39
Barb-ma ei saa siin pikemalt endast rääkida kuna teades kui paljud foorumis loevad kõike aga olen õnnelik ja meeldivate inimestega olen puutunud kokku
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 01:00
Ega jah, isegi kuulnud et siin näpuga järge aetakse
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 01:16
Barb-nii ta paraku on millest muidugi end häirida pole mõtet lasta.kuid tagasi vanema teema juurde milles Aike oma arvamuse avaldas.kas suur vanuse vahe on imelik-minu meelest ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-11 20:16
mul naabrinaine elab juba aastaid koos oma poja klassivennaga ja õnnelikult , pole veel kuulnud , et neil probleeme oleks
kooselu üheks aluseks on ju sex järelikult see klapib ja muud polegi vaja , elad koos ju inimesega mitte kalendriga
sama kehtib ka sexi kohta
˅ näita rohkem ˅
2010-08-11 20:43
muzikiisu- nõus sinuga
˅ näita rohkem ˅
2010-08-12 09:24
Minu kogemus ütleb, et ainult seksist küll ei piisa!!! Kui puuduvad ühised väärtushinnangud ja pole teineteisega millestki rääkida, siis ongi lihtsalt seks, mitte kooselu!
˅ näita rohkem ˅
2010-08-12 09:51
ei see vanuse vahe määra midagi- kui on kaks inimest teineteisega rahul siis ok sex,vaated elule,huvid,vaimne tasakaal....
˅ näita rohkem ˅
2010-08-12 11:24
Vanus nüüd küll asi pole mis peaks määrama suhte...eh kui hästi tunnevad omavahel, on millest suhelda ja kui seks maitseb iga päev nagu uus kogemus, siis olgu minu poolest kas või miljard aastat vahet
˅ näita rohkem ˅
2010-08-12 13:23
Minu tutvusringkonnas on suhe kus naine üle 30ne ja elukaaslane alla 25. Aastaid koos olnud. Mina tean et meespool petab naist, tal on ka siin konto. Naine mehes kinni ning äsja said ka ühise lapse. Eks ta kipub sellistes vanusevahega suhetes olema et naine jääb mehele kindlaks, mees mitte.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-12 20:02
ma näiteks ei tunne endast vanemate meeste seltsis ennast mugavalt , kuidagi liiga vanad on minu jaoks -vabandan ette juba vanemate härrasmeeste ees- aga paraku nii see on , eelistan nooremaid kuna nad on avalamad ja ei põe
˅ näita rohkem ˅
2010-08-12 20:20
Aga kes rohkem põeb,kas vanem härra või sina?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 07:04
jfjm
ma ei põe
˅ näita rohkem ˅
2010-08-13 20:55
muzikiisu- see ongi asja juures olulisem,mitte põdeda tubli oled põdemiseks peab ikka olema põhjus.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 20:12
Loomulikult ei tunne ükski naine ennast halvasti kui ta kõrval on kas või 25aastat vanem mees. Hea on ju olla inimese kõrval kellel võid rautselt loota ja tead et, ta teab Sinust rohkem ja oskab ja tahab olla Sinule toeks kui sa seda vajad. No ja kui veel sex kah sobib siis palju õnne.
Teema aga oli vastupidine. Ma ei kujuta ette kuidas saaks olla koos noormees endast 25 aastat vanema naisega. Positsioonid on vahetused. Normalne on ju see kui mees juhib ja majandab kui aga naine peab elu enda õlgadele võtma on asi kiivas. Sex võib sobida aga ellu suhtumine ja arusaamad on ikka väga erinevad.
On muidugi naisi kes käivad ja kilkavad et, issver kui tore ja kui noorena nad ennast tunnevad, noore mehe kõrval. Minu pärast lasku käia. Kui ägu noormehed arvaku et, naised kes neid nooreks peavad on kibestunud ja kiimas vanamutid.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 21:51
Aike- võta endale 25 aastat noorem mees ja jutt oleks teine proovi ära ja oled õnnelik sa oled selleks võimeline kibestuda võivad ka noored, selleks ei pea olema vana
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 18:43
Mul on ka üks kunagine töökaaslane abielus endast 17 aastat vanema naisega. Temale meeldis see, et naine teeb süüa, toimetab, hoolitseb kodu eest jne. See oli selle noormehe argument kunagi kui neil suhe algas. Talle need omavanused 20 aastased tibid ei meeldinud.
Miks see naine teda tahtis. Vot ei oska öelda. Noormees oli ikka üsna lapsik kohati. Aga äkki see talle meeldiski.
Kunagi nõukaajal oli üks lahe raamat „Eesti näkiliste välimääraja”. Seal muide on üsna selged vastused nendele vanuse jne küsimustele olemas. Mis sorti naised endale mis sorti mehed valivad. Mina endast liiga palju vanemat ja liiga palju nooremat ei taha. Nagu enne märkinud olen, natuke võiks mõistust olla juba ja samas ei tohi veel n.ö issiks muutunud olla. Selline vahepealne natuke küpsetatud ja samas elu poolt rikkumatu on OK
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 18:58
Enn Vetemaa oli jah selle teema põhjalikult läbiuurinud
Aga palju on neid emasid,kes üritavad enda täiskasvand laste elusid korraldada?Mõned võibolla lihtsalt selleks,et oma lapsi sellest emalikust armastusest säästa,otsib endale uue.Ja kui siis veel korralikult seksi ka saab,on ju topelt kasulik
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 20:32
Täpselt. Kindlasti on neid, kellele meeldib n.ö 100% koduperenaine olla ja pidevalt kellegi eest hoolitseda. Samuti on neid kes naudivad, et kõik nende eest ära tehakse. Siin kehtib see nõudmise ja pakkumise tasakaal. Üks vajab hoolt ja teine pakub seda. Nii nad kokku saidki. .
˅ näita rohkem ˅
2010-08-16 01:49
minu puhul oleneks suhe vaimsest tasemest. nt 5 a nooremaga ma suhtleksin, kuid 5+5a ja 5+5+5a minust nooremad oleksid midagi muud – nendel teised huvid vs ei olegi nendel muid peale s-tähega huvide. seksuaalseid suhted ja suhet nendega mul ei tekiks. kui neil ka tahtmine oleks (neilt need pakkumised peamiselt tulevadki), siis minul see puudub. kui mul oleksid pedofiilsed huvid, siis ma defineeriksin suhteid teisiti ja tahaksin suhelda ka nendega, kellel vanust 10-15a. nende vanemad ja vanavanemad suhtuksid minusse muidugi huviga ja süüdistaksid mind ahistamises.
pobleem oleks ka see, kui teine oleks muidu minust 10 a vanem (ja nt väliselt tunduks vanemana), kuid suhtlemisel näiks minust vaimselt nt 10 a nooremana. see oleks dead end. ei taha teisele n-ö emmeks muutuda ja ei taha mina ka teist emmema hakata.
ma tahan tasakaalustatud suhet
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 13:05
meil on naisega 11 aastat vanuse vahet,ise olen 36 ja naine 47.ise oleme rahul sest kõik sujub hästi, nii seksi kui muul tasandil.
neile,kellele meie vanuse vahe ei meeldi,ei oska ma muud öelda,kui et teie endi probleem(eriti ühe oma sõbra naisele,kes ei suuda aru saada,kuidas ma olen õnnelik endast nii palju vanema naisega) kui ei meeldi!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 01:23
Paljudel juhtudel on olnud nooruses ema või isa kohaloleku puudus ja siis otsitakse endale vanemat kaaslast. Ühest tõde ei ole olemas. Vanemad naised näiteks tahavad ennast noorena tunda, romantika, seiklused! Soov näidata oma vallutust ja olla seltskonnas silmapaistev, paar kellest räägitakse.
Samas osa noori mehi otsivad vanemaid naisi ebakindlusest. Ehtne mängukann vanemale naisele, kes mõjutab/kasvatab meest oma tahtmiste järgi.
Vanuse vahe ei ole oluline vaid vanus. Nooremas eas rahuldatakse oma fantaasiat, olla endast tunduvalt vanemaga. Ühel tuttaval on selline sekssuhe olnud. Noormees seda eriti kellegile ei rääkinud, naine aga soovis kõigile näidata. Noormehele oli see lihtsalt sümpaatia naise vastu ja lihtne koht kus oma tegemisi teha!
Ise ausalt ei kujuta ette, mis saab sellisest kooselust siis, kui naine on 70 ja mees 55-60.

Kunagi sai sõbraga kesklinnas "hängitud" Möödus ema koos tütrega, kellel võis vast vanust 16 olla. Sai siis öeldud valjul häälel sõbrale, et võta saa ema ma võtan tütre. Sellepeale naisterahvad peatusid ja ema ütles türele, " näed ma ei ole midagi nii vana veel, mind ikka tahetakse veel" Elu on lill
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 20:01
Jah,eks see on tegelikult mõtleva panev teema - mis siis tõesti saab kui naine on 70 ja mees 55.Ausalt ise ma ei ole sellele mõelnud,alatedlikult olen seda mõtet maha surunud ja muudkui edasi lükanud...
Musta huumoriga võttes ja meeste eluiga arvestades,ütleks et mina oma naise 70 aastaseks saamist küll ei näe - enne kärvan maha...oleksin siis ju 59 aastane.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 20:33
11 aastat vanusevahet tegelikult väga hull ei olegi aga sealt edasi... Mida suurem vanusevahe, seda raskemaks see mõtlemine läheb.

Üks asi mida veel ei tasu unustada. Ütleme nii, et võtame endale naise vanuses 40-45, kellel on lapsed juba, oma elamine jne.
Kui nüüd mehel oma elamist ei ole veel ja see kooselu toimima hakkab, siis mis saab aastaid hiljem. Kellele teeb naine testamendi, kelle viskavad lapsed tulevikus esimesena välja Ja isegi kui abielluda, siis enne abielu soetatud vara ei kuulu jagamisele. Seega selliste asjade puhul on millele mõelda.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 10:42
Võtame endale naise vanuses 40-45, kellel on lapsed juba, oma elamine Sellistel tingimustel võtab ikka naine omale puruvaese noore mehe!!!
Siin tekkibki küsimus, et kelleks milleks ta selle mehe siis võtab? Kas ainult seksiks ja kodutööde tegemiseks või on mees ikka ise ka tegija ja võrdne partner naisele!
Kui sa suhte alguses mõtled juba muti majale käpa peale panna, siis ......!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 11:26
Õnneks mul sellist probleemi ei ole...Naisel lapsed on,3 last,täiskasvanud.2 elavad omaette ja 1 koos meiega."Oma" korterit meil ei ole,elame üüri korteris.Mul küll oli,aga jätsin selle eks naisele.Nii et muti majale käppa peale panna ei saa .
Ja kumb meist keda võttis - ei tea...me võtsime teineteist...armastus vallutas me südamed!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-05 00:56
Vot vot hakkab tulema, naised eelkõige vaatavad mehe rahakotti
Mina mõtlen üldiselt ja siis halvim mis sellise asja puhul võib juhtuda.
Kaotab naine oma armastuse aastais 35 ja otsib ja otsib tulutult seda! Ükshetk vaatab passi ja aastaid juba 45! Kes ikka otsib ja loodab, kes võtab lihtsalt. kedagi on lihtsalt vaja appi, kes rahaliselt aitaks kasvõi kommunaalkulusi maksta, et siis kogutud raha eest reisida. Kes oleks seltsiks, kes kutsuks kiirabi kui tervisehädad tulevad.
Noorem mees, midagi hingele, midagi mis paneb naist noorema ja ihaldusväärsemana tundma. Keda oleks kontrollida ja kamandada. Või ütleme siis oma elujooksul kogunenud kavalust kasutada.
Kõik on ilus, isegi kui sul on oma vara oma korter.
Vanaduses kui naise lapsed on sinuga enam vähem ühes eas, kas nad sind tegelikult kunagi üldse sallinud on. Võibolla ainult tänu selle, et teed nende ema rõõmsaks. Vananedes muutuad inimesed veel seniilsemaks. Ja üks hetk, kui peaks naine lahkuma sinu kõrvalt, kes siis mehele tegelikult jääb... Kas naise esimese mehe lapsed hoiaad lähedale ja hoolitsevad sinu eest kui vaja...

Mul endal ema vaidleb vahepeal omaealiste sõbrannadega. Täiesti mõttetud vaidlused, kõige hullemad kuidas keegi peaks oma lapsi kasvatama. Sellises vanuses naised suudavad isegi puhtalt tapeedi valiku üle otsustades tülli minna, olenemata sellest, et mõlemad elavad oma korterites. Ja siis kukutakse üksteist mustama
˅ näita rohkem ˅
2011-02-05 15:16
Üksiku näite varal ei saa üldistusi küll teha. Inimesed on erinevad ja nende elud samuti. Kui inimestevahelised suhted on normaalsed ei suhtu lapsed ema elukaaslasesse halvasti ka siis kui ema on surnud. On ta siis noorem või vanem, vahet pole. Arvata, et naised mehi ainult rahakoti järgi valivad pole sugugi 100 %tõde. Tänapäeval juba naised haritumad kui mehed ja paljud teenivad ise piisavalt. Mis, tõsi küll, meeste egole negatiivselt mõjub!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-05 16:41
jaanus234 - selles on sul õigus,et vanem naine tunneb end noorema mehe kõrval ka ise nooremana ja ihaldusväärsemana...mu enda oma tunnistab seda,et tahab minu jaoks alati parem välja näha,ka kodus kõrvuti teleka ees istudes.
Rahakott,mehed ja naised - jah on selliseid naisi,kes otsivad meeste näol omale materjaalset kindlustatust,aga ma olen 100% kindel et minuga see nii ei ole.Ja kas tema lapsed minu eest kunagi hoolt hakkavad kandma - ei tea...ei mõtle nii kaugele tulevikku ette,peaasi et meil praegust läbisaamine OK on.
jaanus234 - mul sulle huvist ka 1 küsimus.On sul endal kogemusi vanema naisega kooselust või räägid ainult kuuldud,loetud argumentide põhjal?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-05 23:41
Voodisuhet kooseluks ei nimetaks Arvamus on tekkinud elukogemustest, seda mida olen vestlustest ammutanud ja samas ka vähesel määral tundnud, läbi voodielu Vanemate naistega on tore vestelda, eriti kui sa nende usalduse oled võitnud. Targad, arukad, kuid samas pead alati tundma kuidas igas nende teos võib mingi tagamõtte või kavalus olla!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-06 10:55
jaanus234 - ole ettevaatlik,igas vanuses naisterahval on oma tegudele mingi tagamõte!Kavalust ehk mitte alati
˅ näita rohkem ˅
2011-02-06 16:12
Mind ikka keegi nii lihtsalt üle ei mängi, selleks peab ikka väga hästi tundma mind ja seegi on raske
Tagamõte naistel peitub selles, et panna meest midagi tegema, ilma mõjutusi tundmata. Teha see naise soov mehe sooviks!

Ma eelistan siiski omaelalisi ja nooremaid naisi. Vanemad naised, nendega on hea suhelda ja kui midagi väga väga huvitavat on siis tuleb edasi mõelda
˅ näita rohkem ˅
2011-02-28 10:59
to jaanus : sinu eelistus on jama,sest sa pole midagi väga head elus(voodis)üldse tundnudki ja mis naisi-parem tegele ühe ja kindlaga . . .
˅ näita rohkem ˅
2011-03-04 22:03
san aru, et sa pakud ennast siis
˅ näita rohkem ˅