Foorum
1
2
2019-02-15 09:45
MisteriKass siis on asi selge selle häkkimisega. Kes teine iha räigematele piltidele kümneid paneks kui mitte Qwerty112.
˅ näita rohkem ˅
2019-02-15 09:47
Oh sind väiksekest küll. kõik teevad liiga sulle.
˅ näita rohkem ˅
2019-03-31 20:57
Qwerty112 vaata et sulle keegi kaktusega anaali ei tee, siis tuled liigategemise üle kiunuma
˅ näita rohkem ˅
2019-04-01 21:38
taivomanil pidi see anaal taga kipitama juba kuuse pakuga persse nussimisest
˅ näita rohkem ˅
2019-04-01 22:08
Kes ütles, et qwerty loll, näe ära õppis kuidas võõralt kontolt kümneid panna ja isegi üle bloki sai pandud. Peaks talle selle ka selgeks õpetama, kuidas mitme kontoga korraga majandada
˅ näita rohkem ˅
2019-04-01 22:11
eks see õpetaja rollis oli ei keegi muu kui jfjm ise.
˅ näita rohkem ˅
2019-04-01 22:15
Oli jah hea naerda, kuidas qwerty kukalt sügas, et ma tema kontole sissehäkkinud
˅ näita rohkem ˅
2019-04-01 22:20
oli jah "sissehäkkimine" nagu taivo seda nimetas.
Räägi nüüd seda kah kuidas ma "mitme kontoga" kenasuudlusele ühtesid ladusin ja kuidas sa 100% kindlusega tead et need mulle kuuluvad.
˅ näita rohkem ˅
2019-04-01 22:30
qwerty, ma olen ju kolme sinu kontoga privas kirjutanud. Sama mees samad jutud. Aga seda ühtede ladumise juttu pole mina rääkinud. Mina tean vaid neid ühtesid, mida sa mulle oled pannud. Aga ka neid on piisavalt palju olnud.
˅ näita rohkem ˅
2019-04-01 22:38
räägi ikka neist kontodest millelt ma kenasuudlusele ühtesid ladusin ja mis sinu teadmist järgi mulle kuuluvad.
˅ näita rohkem ˅
2019-04-01 22:52
Oi olen mitmelt poolt kuulnud hulgi kontodest, mis pidavat sulle qwerty kuuluma, aga enamasti olen ma kasutanud enda õigust kahelda. Ainult siis, kui asi täiesti kindel ütlen välja. Muidu vihjan vaid võimalusele.
˅ näita rohkem ˅
2019-04-02 15:55
Jott kas sa pakud naistele Koff õlut?
˅ näita rohkem ˅
2019-04-02 16:23
Kelleks sa mind pead? Õige mees naisi enda õlle ligi ei lase. Nemad lürpigu Å¡ampanjat, kui muidu ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2019-04-02 17:35
Tean siin naist kellele ei meeldi Å¡ampanja. Pigem lürbib ta prossecot.
Et sa AlbertKolmas teaksid on õlu parem kui naised ja veel et enne oli õlu ja siis alles elu.
˅ näita rohkem ˅
2019-04-06 22:00
enne oli õlu ja siis elu... ise mõtlesid selle välja?
˅ näita rohkem ˅
2019-04-14 06:25
Kui ollakse selliseid varandusi välja käima siis on tegu kannatatamatute voi valetajatega
˅ näita rohkem ˅
2019-04-20 18:37
Tra mida vennad siin koos on. Õlu parem kui naised? Selliste seelikus joobarite pärast eesti rahvas välja surebki
˅ näita rohkem ˅
2019-04-21 22:36
no pakutakse raha või tahetakse raha, hulle või lolle on igasuguseid aga enamus käitub ainult kontode ehitamisega siin ja on nagu info ja piltide korilased. Muu tegevus on , nagu siin kirjas
väga teadlikele iha lehel, pisut tarkust :
gerontoloogias (vananemisteaduses) on oma kindel määratlus ja kas pubed määravad midagi või mitte, pole oluline , sest mõnel algab ju kohtumine - vildak on; pool tundi tuleb onada ,et kõvaks läheb ja siis veel 20 min et pauk lahti läheks; siis ei tule sealt midagi ja lõpuks on peale esimest pauku kabi valus - selline on see lihtne kokkuvõte neist kes saidil kirjutavad oma arvamust - et peale 25 aastaste on juba justkui perverdid , see et enamus raha nillib ja kerjused on , seda nad ei märka ja väljendades täna - géidega või meestega ei suhtle , paneb too kutsikas järgmisel päeval uue kuulutuse kus muutub mehega seksijaks kuni saab raha kokku , et naistuttavat tarvitama minna (kumb nüüd lits on ?, kes on prost? Järgnev vanustele viide ja lisaks pisut mõtlemist , kutsikad- elage kuni vanemaeani - siis on see juba teil saavutus ja kerjamata, varastamata
45—59a. — keskiga;
60—74a. — vanemiga (eakad);
75—89a. — raugaiga;
üle 90a. — pikaealised

Rahulikku aega ülestõustes , samas võiks kontole panna pilte, kui panete- mitte mingisuguseid udukogusid(nö.perseläinud negatiiv), käsi või näpp , pool jalga vms. , mis pole otseselt erootikaga seotud ehk siis saidi sisuga. Muidu võiks ju siia teha nagu Börsllehe oksjoni , panna kogu vana tavaari välja (põhjenduseks vanad suhted- on ka nagu tavaar?, loodusvaated - kus kedagi pole, inimene teispoolsuses nähtamatult ?jne.).
˅ näita rohkem ˅
1
2