Foorum
1
2
2011-03-28 10:23
Elmar,ega need naised ju ennast kainelt ka kätte ei annaks
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 10:35
Eks omalajal mindi naistesse pudeliga ja olen ühtteist naistepoolset käitumist näinud Ka meeldivalt vindine mees meeldib naistele vägagi.Muidugi tasulise naise juurde keegi maitsva joogiga arvatavasti ei lähe ja see raha eest saamine ongi tänapäeval teinud teised arusaamad
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 10:53
Eks unusta mehedki vindise peaga rahalugemise
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 12:39
Kui see shvips on nagu liiga tugev siis võib neidis endale voodis kasvõi vindi peale keerata aga ...
Mida ei tule seda ei tule
Siit järeldus...purjus peaga bordumaija minna on raha raiskamine
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 13:45
Nüüd ollakse ju lausa ööpäeva ringselt arvutis ja saagi teada,milline see kergelt joogine mees välja näeb Tutvutakse küll aga reaalis ei osata midagi rääkida ega ka teisele meeldivust pakkuda.Pealegi veel see weebika värk,mis kõik ilusa ära rikub
˅ näita rohkem ˅
2011-03-28 14:02
Utha,juba palju aastaid ei tarbi kangemat peaaegu üldse aga varasem elu näitas küll,et väike drink tuli ainult kasuks nii enne naisega kohtumist või ka pärast kohtumist.Ei pea ennast lolliks jooma seepärast,et naistes käia.Ma võisin ka terve pudeli kangemat hinge alla panna aga oskasin samaks jääda kui täitsa kainelt.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-29 12:28
Perfomance tahab tasuta,aga ei saa
˅ näita rohkem ˅
2011-03-29 12:30
Kui sa foorumit loed, siis saad aru, et ta ei saa raha eest ka
˅ näita rohkem ˅
2011-03-30 15:31
performance 2011-03-30 13:10:30


Soovin tutvuda sobivas vanuses ja volüümis paariga Tallinna piirkonnas, kes võtaks mind kolmandaks. Võiks olla kooliharidust natuke, et päris lambajuttu ei aja. Vajadusel nõus toetama.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-03 09:44
sellepeale ütles et ELU ON VÄRVILINE NAGU PEDERASTIDE LIPP,arge tundke ennast puudutatuna,Leian et pole vahet mida inimene teeb,kuidas leiva lauale toob.Inimesed kes seda tööd teinud pole leian et neil oleks parem hoida suu kinni.See töö on nii vaimselt kui ka füüsiliselt raske naisele kes seda teeb ja müts maha selle naise eest kes samal ajal peab olema psüholoog,armastaja,arusaaja,erapooletu.selline inimene kuuleb palju kui palju jääb meestel puudu oma naistest,kuid see et mees endale naise valinud on ja temaga pere loonud ei ole selle naise süü,Kallid mehed ärge kiruge naisi,kui pahad nad on,vaadake ka oma kapsaaeda.Inimesel endal on võimalus valida kellega elab ja pere loob,kui vale valiku teinud oled ja peres midagi korras pole siis ei ole,sellise töö tegija küll selles süüdi ärge sõimake neid inimesi,see näitab vaid teie enda labasust,te ei austa ennast veel vähem suudate austada teisi..
˅ näita rohkem ˅
2011-08-03 11:01
Tubli malle30.
Tegelikult nii ongi. Proste kasutavad kolme sorti inimesed. Lihtsalt mehed, kes käivad neil külas ja naudivad enda teenindamist. Üldjuhul ei virise. Siis need, kellel on erisoovid, mille väljundit on kõige lihtsam just tasu eest saada. Ka üldjuhul ei virise. Mehed, kes kodus kuivale jäätud (kuna nad ei ole piisavalt ahvatlevad), siis maksavad, kui tasuta enam kuidagi ei saa. Need virisevadki, kiruvad ja vannuvad.
Huvitav, kui mees läheb poodi, ostab mingi 9 eurtsi eest mingid odavad teksad, kas siis ka kirub, et tasuta ei antud? Vist küll. Üks liik inimesi kirub alati, ükskõik mille eest ta siis maksma ka ei tea. Mul oli kunagi üks "huvitav kohting".
ilmus netis mingi tegelane mul välja. Kuna ma kohe olin lõunale minemas, siis ütlesin, et kle, ma lähen sinna ja sinna. Tule läbi. Näen inimese ära, asi kohe selge.
OK. Tuli siis teine kohale. Esimene asi (ilma teretamata) oli, et siin on jube kallis kohvi. See oli see aeg, kus popimates kohtades oli kohvi 25 eeku, seal oli 12-15, täpselt ei meenu. Nii me siis seal istusime, mina sõin oma pastat. Mille kohta ta ka muide ütles, et ta ei saa aru, mille eest siin raha küsitakse. Makaronid ei maksa midagi. ca 20 minutit siis rääkis kuidas kõik nöörivad. Kusjuures jõudis ka proste kiruda, kes mitte millegi eest raha küsivad. Aga põhiline oli hoopis see, et tööandjad ei taha üldse palka vääriliselt maksta.
Nii, et on üks liik inimesi, kes alati vinguvad hindade üle ja anna talle ette või küpsetatud faasan, ikka on mõttetult kallis ja ei vääri oma hinda.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-03 11:37
Mulle on ka jäänud mulje, et on osa mehi kes kohe kogu aeg tasuliste naiste otsa sattuvad, sest ilma rahata seksi keegi neile ei anna ja siis mehed, kellel pole seksi saamisega probleemi!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-03 12:19
Kas abielus mees üldse peaks "kõrvalt"seksi saama?Ja veel tasuta....keelatud vili on magus ja magusad viljad maksavad....
Kes ei taha maksta saab ju võtta endale naise aga siis saab vist hoopis peksa,mitte seksi..ja raha võetakse viimseni ära
Bordellis küsitakse ainult mingi konkreetne summa ja üle ka jääb-naine imeb tühjaks rahast,verest,elujõust-seepärast surevadki mehed kiiremini.Ja isegi pärast surma toovad kasu...
Nii,et tüdrukud!Palju kasulikum on abielluda
˅ näita rohkem ˅
2011-08-03 12:31
Kahjuks ei saa suurem osa naistest selle imemisega hakkama.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-03 12:33
Nii tulebki meestel viia oma ülejäänud raha bordelli ja armukesele.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-03 12:49
Või teineteist imeda
˅ näita rohkem ˅
2011-08-03 18:05
Vähemalt üks tõde selgunud-abielus/suhtes mees ei väärigi tasuta abielu/suhtevälist seksi.
Kepi oma naist või maksa....las vabad inimesed teevad tasuta ja naudivad...
See kehtib muidugi meeste kohta...naised võivad kõike teha
˅ näita rohkem ˅
1
2