Foorum
1
2
2016-05-26 20:54
Sinu elu keerleb jah ainult ümber selle perseaugu. Krissukese aanuse oled ka juba nii välja venitanud, et võid sinna koos oma haige emaga varsti sisse kolida.
˅ näita rohkem ˅
2016-05-26 22:34
kas sirrukesel ja blondooinl omal paha ei hakka kedagi pederastiks sõimata. Kas olete näinud kui bean pederastiaga tegeleb et teate nii täpselt. peab vist teie sõimamiste kohta ka kaebuse tegema või kuidas.
˅ näita rohkem ˅
2016-05-27 08:36
Krissu, see sinu Bean on ju vana-tuntud dogma/tiiduke, kes oma pederasti staatust ka avalikult kinnitanud. Ja sõimamine paistab talle enesele väga meeldivat.
˅ näita rohkem ˅
2016-05-27 19:32
Sa vaata palju sa ise oled siin sõimanud,laimanud ja muud paska ajanud.Prost raibe mind söö oma emaga sitta edasi kloaagis.
˅ näita rohkem ˅
2016-05-27 22:49
oh juhmel..kui r6vedat te olete
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 12:56
Kaua sellel friigil lastakse kuulutada rubriigis naine-meest?
Kui inimene on vaimselt ikka haige ja arvab,et on naine,siis ei tähenda,et tal võib lasta solkida kuulutusi.
Las kuulutab õiges rubriigis!!
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 13:17
max82, ma tänan Teid diagnoosi eest
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 15:27
Käisin selle max82 kontol. No tule taevas appi, kui mees on siin olnud neli aastat, siis 46+1 vaatamist on ikka uskumatult niru tulemus. Ei tea mis haigus teda vaevab, et tema vastu huvi puudub. Soovin ainult edu ja õnne RedLightile!
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 18:11
Mida ma siis nüüd nii valesti ütlesin? Mul on õigus oma arvamusele ja selleks ongi see,et see inimine on vaimselt haige friik,kes kujutab endale ette et on naine-fui fui.
Ja see,et mul mingi x arv vaatamisi on,et mida see siis nüüd näitama peab?? Kõigi jaoks pole see iha.ee elu,et konto punane peaks olema koguaeg ja kui vaja,saab siin ka ilma kontota asjad aetud.
Aga eks värdjad(sobilikum sõna kui friik) elavad ikka värdjatele kaasa
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 18:58
max82, asi pole mitte valesti ütlemises ja loomulikult on sul õigus enda isiklikule arvamusele, aga kõik sõltub sellest, mis eesmärgiga sa siin lehel oled. Kui sa oled siin vaid enda madalate tunnete maandamiseks, siis lase aga käia, kui su südametunnistus seda nõuab. Kui aga tahad ka mõne naisega lähemalt tutvust sobitada, siis on soovitav oma negatiivsed arvamused endateada hoida. Iga naine, kes kuuleb, kuidas sa mõne teise naise kohta halvasti ütled, mõtleb, et homme võid sa sama teksti juba tema kohta kasutada ja targem on sinuga mitte tegemist teha.
See kehtib ka reaalses elus - "tõekuulutajatest" hoitakse eemale.
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 19:08
No kui üks kiidab mingi hullu olekut heaks,kus see arvab end naine olevat,siis on minuarust küllaltki õige sõna võtta. Ta võib endal selle vorsti maha lõigata või mis iganes veel teha,kuid naiseks ta kunagi saama ei hakka,vähemalt minu silmis ja õnneks on samamoodi arvajaid veel ja veel.
Ning naise kui naise kohta pole ma kunagi selliseid sõnu kasutanud v.a siis nüüd kui siin teda kaitsma tullakse!!
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 19:46
to max82, tead mind jätab jumala külmaks see mida sa minust arvad või kirjutad. Sinu sõnavõtt on väga madal tegevus. See kuidas keegi ennast tunneb ja kelleks end peab ei tohiks ju sind mitte üks raas segada. Sina ei suuda oma tahtmise järgi teda muuta. Anna tal olla, sest tema pole mitte mingil moel sinu ellu tahtnud tulla ega seda segada. Miks võtad sina endale õiguse teda siin solvata ja rünnatal.
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 19:54
Aga max, ütle nüüd mida ta sulle halba on teinud?
Mina mäletan Tulukest ajast, kui ma siia konto tegin. Siis oli tal küll teine kasutajanimi, aga alati on tal kontol kirjas olnud, kes ta selline on. Seega mingit petukaupa pole ja igaühel on õigus olla see kes ta on. Pole kuulnud, et Tuluke kellelegi vägisi selga roniks, või sõimaks vaid sellepärast, et nägu ei meeldi.
Minul isiklikult igasugune seksuaalne huvi tema vastu puudub, aga kui saatus meid kunagi kokku viiks, siis oleks kindlasti väga huvitav temaga koos klaasike juua ja juttu puhuda.
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 21:03
ja on minulgi täiesti savi,mida keegi minust arvab,aga häirib mind just see,et miks sellised friigid ronivad kuulutuste all nö naiste osakonda kui nad seda ei ole.las jääda normaalsetele inimestele ka mingid rõõmud!! JAH,taaskord minujaoks nad ei ole normaalsed
kui tahavad vorsti saada,siis selleks on mees-meest kuulutused ja andku tuld seal ja keegi ei torgi.
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 21:20
Max, Eesti riik on Tulukese ametlikult naiseks kuulutanud. Kas sina oled tähtsam, kui Eesti riik?
Kui sa pead ennast riigist tähtsamaks, siis kas sa ikka oled päris normaalne inimene?
Kui sul on pretensioone, siis pöördu riigi poole, sest Tulukese käitumine on igati seaduslik.
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 22:00
mis kuradi Tuluke,millest sa sonid siin?
riik võib kuulutada mida tahab,aga kui inimene sündis mehena siis ta ei ole naine. ja kui see friik kuulutab,et on transvestiit või TS või kes iganes,siis milleks seda on vaja kui see kiidetud riik ta naiseks on kuulutanud?
Päris seniilne juba peast ikka!!
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 22:04
Kuule max aitab kyll. Keegi pole sulle midagi halba öelnud ega teinud. Sul pole õigust jellegi kallal siin võtta. Tahad lõuata, lõuga omasuguste seltsis aga normaalsed inimesed jäta rahule. Stop talking.
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 22:47
sina friik oled küll viimane,kes midagi ütlema tuleb!!
Jah selle kohapelt võid rinna punni ajada et till on sul rohkem suus käinud kui minul lusikas,aga just see sind värdjaks teebki.
Tahad imeda,saad seda ka mehena teha,mitte ei pea lolli mängima.Osta 1m nööri ja mine metsa tead!!
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 22:52
Max, hoolimata sellest, et Tuluke peab ennast naiseks, on temas tegelikult rohkem meest, kui sinus.
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 22:58
ja mis selgrootu sina siis oled,et sellist jama heaks kiidad?kuidas saab temas meest olla kui end naiseks peab ja ise väitsid,et ka riik seda tunnistanud on? ise ka aru saad,mis sousti suust välja ajad??
vana inimene,aga varsa aju?
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 23:05
No mis putukas sind max hammustas, et nii tige ja tatti pritsiv oled. Rahune maha, sest sinu vihapursked ei muuda mitte midagi. Tuluke on ja jääb selliseks nagu tema tahab. Ja püua sina ka oma eluga järjepeale saada ja jäta teiste olemus nende asjaks.
˅ näita rohkem ˅
2016-06-18 23:29
Max, mul on ilmselt suurem kinganumber
˅ näita rohkem ˅
2016-06-19 00:11
vot asi selles ongi,et seni kui need friigid normaalsete inimeste liivakasti mängima ei roni,on mul neist savi.aga kui ikka altihti sinna ronima kipuvad,on kuri karjas.
ma ei saagi aru,et millistest sõnadest nüüd aru ei saada,et kui kuulutab,siis tehku seda õiges kohas-nii lihtne see ongi.
˅ näita rohkem ˅
2016-06-19 00:51
Ega ärritunud inimesele pole mõtet midagi seletada, sest ärritusseisundis on loogika väljalülitatud. Enamasti juhtub seda küll naistel,....aga mine nüüd võta kinni....
˅ näita rohkem ˅
2016-06-19 08:51
Normaalsed inimesed
˅ näita rohkem ˅
2016-07-02 08:00
tavaline segi joonud pederast lihtsalt on see Redlight...
˅ näita rohkem ˅
2016-07-02 09:08
Mõmmibeebi, see teemaalgatus iseloomustab sind rohkem, kui Tulukest.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-03 15:28
õnneks olen ma hetero...meil maarahval pole isiksuse kahestumisega probleeme...
Täna just oli tarkade klubi saates küsimus,et miks lasid keskaja sõjapealikud õmmelda enda riietusse raudvardad,,,
Vastus-sest nende arvates olid nad klaasist ja kartsid purunemist...-selline vaimuhaiguse liik olevat olnud tollel ajal üsna levinud..
nüüd siis pedeteadus...
˅ näita rohkem ˅
2016-07-03 17:04
Miks peaks hetero pedesid kartma?
Mõningad kardavad lihtsalt seda, et neid pededeks peetakse. Hirm ei teki tühja koha peale ja küllap neil ikka midagi kusagil hingesopis kripeldab, mida nad isegi iseendale ei julge tunnistada.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-03 18:59
Isegi jott ei julge endale tunnistada et ta pede on
˅ näita rohkem ˅
2016-07-03 19:29
Seeeest Kristjan julgeb seda isegi teistele kuulutada. Mitte lihtsalt pede, vaid passiivne pede. Kommentaariumis on ta tihti maininud, et talle meeldib tahasaada ja kui ajalugu meenutada, siis ei tohiks ka imemine talle võõras olla.
˅ näita rohkem ˅
1
2