Foorum
2012-02-22 10:19
Ma vastasin sellele küsimusele oma eelmises postituses. Kui keegi vajab kaastunnet suurelt seltskonnalt siis ju see peab nii olema.
Võibolla on see minust kinni, et ma eelistan mehelikke mehi kes iha. ee kasutajatelt kaastunnet ei otsi vaid mehe kombel pettumisega ise toime tulevad. Sama kehtib ka naiste puhul. Kui loll siis loll ja mida on vaja oma lollust siis terve iha/ilmarahva ees pasundada? (arutlus)
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 10:24
senta. Hm. Miks PEAB mees ise omadega üksi toime tulema. Miks on ühiskonnal selline arusaam, et õige mees saab ise üksi kõigega hakkama. Ja miks naine ei pea üksi oma muredega hakkama saama? Millest see tuleneb?
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 10:41
Ma ei leidnud ühestki oma postitusest sõna PEAB. Igaühe vaba valik. Üksi... Kindlasti on igal inimesel mõned lähemad sõbrad kellega isiklikke asju arutada. Kuid nagu ma kirjutasin ja kordan veelkord, et kahtlemata on olemas inimesi kes vajavad suurt kaasanutjate ja lohutajate hulka.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 10:45
Kas need, kellel on suurematsorti kaasanutjate vajadused on siis väheke imelikud või ebanormaalsed?
Kui need on mehed, miks nad siis ei ole mehelikud?
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 10:49
Minu probleem. Ma pean lugu inimestest kes ise enesega toime tulla saavad mitte "küla nutunaistest". Avaldasin oma arvamust. Kui keegi sellest ennast puudutana tundis siis ju on see tema nõrk koht.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 11:00
jagatud muret kergem kanda . see et inimene kurdab on juba iseenesest hea asi ,kas ja kus ,no see vaieldav .
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 11:02
Osaliselt seda ma silmas pidasingi... kus
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 11:33
senta. Arutelu oli ju.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 11:35
Arutleme edasi. Senta sinu teooria järgi peaks siis saates "Kaua võib" esinevad isikud olema "nutunaised"? Kuram, neid on ikka siaks palju, kelleast sa lugu ei pea. On mõni tuttav ka sul seal saates olnud?
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 11:44
See pole selle foorumi teema. Kui tahad kirjuta mulle postkasti.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 11:47
Miks ei ole teema? Aurutelu on selle nutunaiste teema üle. Avaldasid arvamus ja mina nüüd uurin, et miks sul selline arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 11:53
Vastasin ka vist juba kuskil aga minu jaoks mees kes oma saamata jäänud seksi pärast ihamaailmas halab, nõrk. Tugeval mehel selliseid probleeme pole. Tugev mees ei pea seksi lunima või ostma. Vaatan selle peale naisterahva seisukohast. Võimaliku partnerluse korral on vaja, et partner oleks võrdväärne.
Lähtun iseenesest.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 11:56
Vastasid küll aga MIKS sa nii arad?
Kas ainult seksiga on see teema või ka muude asjadega?

Nüüd läheb nuputamiseks.
Naine kuulutab ja otsib tutvust=lunib seksi.
Mees kuulutab ja otsib tutvust= lunib seksi.

Seega kui need tegelased omavahel kohtuvad, siis on nad võrdväärsed. Teisel juhul nad võrdväärsed ei ole.

Läks keeruliseks?
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 12:02
Kuulutustest pole juttu olnud.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 12:05
No on nüri.

Võta siis see kuulutuse sõna välja.

Kirjelda "seksi lunimist".
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 12:05
Küsisid miks mul on selline arvamus ja mina vastasin.
mees kes oma saamata jäänud seksi pärast ihamaailmas halab, nõrk. Tugeval mehel selliseid probleeme pole. Tugev mees ei pea seksi lunima või ostma. Vaatan selle peale naisterahva seisukohast. Võimaliku partnerluse korral on vaja, et partner oleks võrdväärne.

Siinkohal pidasin ma silmas noorhärrasid kes foorumis erinevate teemade all naisi litsideks ja hooradeks sõimavad kui on kaamerast naise nägemisest ilma jäänud või kui mõni naine neile on ära öelnud.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 12:08
senta vaata siin on kaks teema sellega.
Kas see ongi "halamine", kui seksist ilma jäetakse ja litsiks sõimatakse?
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 12:11
Hapud viinamarjad
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 12:41
Jupkat oleks siia vaja. Saaks arutada selleüle.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 12:45
Teatav hulk mehi jääb seksist ilma ka parima tahtmise juures.See oli juba siis internetti veel polnudki,kus tutvuda.Samas on need mehed mitte saamatud vaid tublid töömehed.Ka naised jääävad ilma seksist kui see kriitiline vanusepiir kätte jõuab.Meestel on mõnevõrra lihtsam,Kui on raha siis saab seda osta igas vanuses
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 12:50
Jahh, nii on. Ainult tugev üritab uuesti... nõrk jääb nurka nutma
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 12:51
Need hädaldajad tahavad, et nendele kepp kandikul koju kätte tuuakse ja nad ei ole ise võimelised seda "maast" üles korjama. Nad on nõus kasvõi kuu palga magama panemisega, aga peamine, et lihtsalt kätte saaks. Paraku pole ka need raha küsijad naised lollid, kui on näha, et tegu ikka eheda onanistiga, siis üritaks ilmselt kõik kiiremalt ja kergemalt asjaga ühelepoole saada ja võimalusel veel üldse nahk üle kõrvade tõmmata. Paljud elavad ilmselt ka koos vanematega. Eks see ole harjumuse vili, mamma tööb söögi ja mamma pühib perse.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 13:05
Hm et tugev üritab uuesti. Seega on need copy-paste igapäevased kirjtuajad tugevad, sest nad üritavad uuesti ja uuesti ja uuesti....
Mingiltmaalt muutuvad nad siis lunijateks? Mitmenda kirja pealt?
Huvitavad mõtted.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 13:19
Paljud asjad ongi tänapäeva elus niivõrd sassis.Ka 45-aastasel naisel on probleem sobivas vanuses meest leida.Noorte töötus on suur ja eks nad püüagi vanematele naistele kirjutada.Naiste latt jälle kõrge omaealiste suhtes.Ka vanad mehed üritavad noori naisi võrgutada ja see ka vahel õnnestubki.Nii on ju meil kriisis vahemere maades,kus noor kuni 30 pole veel ühtegi töökohta leidnudki ja elavad vanemate kulul aga seksi ju tahad noored neiud ju rahata mehi ei taha.Sental tuleb siis neid aitama hakata seksiga aga eks see ajab ju närvi...
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 13:20
Nende kohta võib vist öelda järjekindlad ja rumalad, sest nad ei õpi äraütlemisest vaid jätkavad MÕTLEMATUT lahmimist. (vähemalt nad ei nuta) Tugev õpib vigadest ja muudab taktikat ja ka ei nuta
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 13:25
Väga hea. Hakkab arutelu moodi minema juba.
Aga senta, sina kui naine. Kas mees kes kirjutab kirja ja sina talle ära ütled ja siis see mees muudab taktikat. Kas siis läheb ta tugevate nimekirja ja sa muudada tema suhtes arvamust, või kannad ta juba peale esimest kirja maha? Ning mees peab hakkama uuega katsetama? Kuidas ta teada saab, et selline taktika ei tööta? Vbla see ei töötanud just konkreetselt sinu peal? Seega jääb surnud ring, sest omavahel ikka antakse nimesid edasi kes on need kopipaste kirjutajad.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 13:30
Sa üritad kogu aeg isiklikuks minna Aga sõltub kirjast. Ma ei pruugi vastatagi. Ja sellest on kirjutajaid konto infos informeeritud. Taktika kohta.... Paarile noormehele olen vastanud kuidas ta ei peaks lähenema naisele kui ta tõesti naist tahab
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 13:33
senta. See oligi jah sinu, kui naise käest uuritud. Personaalselt sinu käest.
Tubli. Nii peabki tegema, et öelda mis valesti või mis ei meeldi. Oleks selliseid ausaid naisi rohkem, poleks ka neid lollakaid hädaldamisi.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 14:15
Kuulutus kuulutuste rubriigis, riistapildi kõrval: kõõmad enne kui pappi küsite vaadake peeglist kas on seda ültse väärt et suuri summasi teile maksta
Ja nüüd on see noormees hämmeldunud, et miks ometi naised ei taha teda .. tundub vist, et isegi siis ei taha kui ta maksaks

Huvitav miks naised ei taha teda?
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 14:21
Seksi ja kõike muud siin elus,peab ikka oskama ka küsida Ka "tere" võib öelda erineval viisil,et seda tere oleks meeldiv kuulda
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 14:22
No senta. Räägi siis, miks naised ei taha teda?
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 14:31
Utha,ikka sain aru.Ega muidu ei kirjutaks
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 14:37
Selle kuulutuse kohta. Kõigepealt võiks kuulutaja õigekirja õpiku sisse hea pilguga vaadata. teiseks... Nimetada naist kõõmaks? Olgu naine ükskõik kui kole... ma arvan, et endast lugupidav härra ei kasuta selliseid väljendeid...
Kolmandaks... Millegipärast olen ma arvamusel, et ennast riistana eksponeerivad mehed ei tekita naistes just erilist poolehoidu..
Kui Mehele teenust pakkuv naine ei sobi siis ta ei sõima teda kõõmaks vaid valib järgmise kes on vastuvõetav välimuselt ja samas ka vastuvõetava hinnaga.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:23
senta, küll mees teab, mis mees teeb
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:24
need mehepojad siin, kellel ankeedil vaid pilt kidurast nokust, ongi reeglina kõige suuremad debiilikud.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:28
irwwwwwwww
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:29
seda räägib eit, kes kaamera ees liputab
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:33
tal ei mahu perse kaamerasse äragi natuke pekivõdinat vast oleks näha
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:35
irwwwwwwwwwww
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:37
Töö on töö. Ja seni kuni on teenuse tellijaid, seni on ka teenusepakkujaid. Naisterahval peabki natuke pekki kanni peal olema. Ja võib- olla on äramahtumise osas viga hoopis vaataja monitori suuruses?

(irwwwwww käis sõna kidur pihta... üsna hea väljend)
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:38
utha, sa kippusid neid pilte kogu aeg vaatama, ma sellepärast korjasin ära. Ja mida sina, vanatüdruk, üldse nokust tead
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:39
Vbla on kidura noku viga ka monitori suureses kinni.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:41
Utha, juurdle natuke selle üle, milline on pardi noku
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:43
Minu jaoks on mees kes oma riista sel moel avalikult eksponeerib, kidura mõistusega. Selleks pole vist monitori vaja?

Ja tõttöelda on mul üsna ükskõik kes nende kontode taga ennast peidavad.. mehed või naised või on need kellegi varikontod. Igaühe vaba valik kui enamaks ei küüni.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:48
No njah. Nii ja naa. Aga senta. Mis sa sellistest naistest arvad, kes omi suguelundeid eksponeerivad?
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:51
hea küsimus
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:51
Kui naine on teenusepakkuja siis on reklaam kaubale ja nii peabki. Kui aga tavaksutaja lihtsalt oma vagiinat laiutab siis olen ma samuti arvamusel, et see ei viita just kasutaja intelligentsusele.
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:52
mehed, kes näitavad kaameras on perverdid ja naised, kes näitavad, need on igati korralikud naised
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:53
senta, miks sa arvad, et mehed ei ole teenusepakkujad?
˅ näita rohkem ˅
2012-02-22 15:56
Näiteks nagu see härra kes oma riistapildi tagant naisi kes teenuse eest raha küsivad, kõõmadeks sõimas? Vaene mees... Sel moel jääb ta teenusepakkujana kohe kindlasti nälga.
˅ näita rohkem ˅