Foorum
1
2
2011-08-25 08:24
caribian- miks arvad,et tegemist eroticgirli puhul mehe ja pervoga? varemgi siin omade arvamuste ja ennustustega inimesed eksinud.see selleks.
eroticgirli sõnum on olnud kogu aeg õpetlik ja arusaadav teenust otsivatele lihtsameelsetele. aga ega sellest õpetust võtta ei taheta,tagajärjed hoiatustes näha halamisena.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 09:54
Just nii! Asi ongi selles, et petturlusel ja petturlusel ei tehta vahet. Ühel juhul me räägime üleliigset raha omavast ja onaneerimissõltlasest, kes seda tühipäiselt kuhugi huupi kannab ning siis vastu pükse saab ja teisel juhul sellest, kui inimese teadmatust või abitut olekut ära kasutades talt midagi välja petetakse, kusjuures pettur siis otsib ise omale ohvreid. Onaneerimishuvilised aga otsivad ise neid kohti, kust vastu pükse saada, ehk siis lisavad oma msni showpakkujaid või teevad postkastidesse seksipakkumisi. Ja nüüd, olles ise võimalikest riskidest teadlik, ent kirehoos pimestatud, astub see onaneerija korduvalt rehade otsa ja siis jookseb nagu kommist ilma jäänud titt siia ulguma ja kiruma. Samal ajal muidugi tal on juba pooleliolevad vestlused msnis järgmiste "rehadega".
Paraku ei jõua see asi meesolevustele siin kohale, et halamine on mõtetu. Kui sinu mõttetegevus kulgeb peenistmööda, siis ei ole mingi ime et sinu rahakott kannatada saab.
Ja iha.ee ei puutu üldse asjasse, leht selle eest ei vastuta. Iha.ee ei saa siin tehniliselt kuidagi iga registreerunud kasutaja kuplialust kontrollida.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 10:22
eroticgirl, sama loogikaga saab sinult auto ärandada, korteri puhtaks teha. ma ei usu et keegi õigutamisega hätta jääks, sest iga pätt on omameelest süütu, pigem isegi kannataja.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 12:37
kunagi pole mu lemmikfraas, kuna ärkasin just, siis juhtmed koos.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-25 20:27
irww aga ajab leili küll jah? kumb siis nüüd ebastabiilne on, kui sa asja nii tõsiselt ei võtaks nagu sa väidad, siis ei käiks sa ennast ka sisukate postitustega siin kaitsmas, ju need 10ed ikka hinge poevad.
ja arvake mind kasvõi miki hiir olevat, mul suht ükskõik sellest.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 00:08
Mees või naine- labane mõlemal juhul.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 10:17
eroticboy..millest leidsid, et ma närviliseks muutusin, naljakas, kohvipaksult ennustad, v kui ma sulle jalgu jään, selge see, et vastan. ja imestama panevad su väited, et seksi ma ei otsi, kohtingutel ei käi, see ju ere näide, et kunagi, millalgi oled mingi x nimega mulle ligi imenud, see, et kohtingule alla ei kirjutanud sinuga, ju siis sain pihta, et tugeva kiiksu all kannatad. meeldivate inimestega teen ikka vahel erandeid, ega ma nunn pole. ja kui sinu postitusi siin vaadata, saab varsti raamat valmis poisike.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 10:43
eroticboy...sinusuguse jutte pole võimalik tõsiselt võtta, see ju nii mõtetu pläma, ära mõtle üle, sa oled minu jaoks nulllllllllll.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 12:57
Ma ei saa aru, miks on selliseid teemasid üldse vaja püstitada. Kui kellelgi on mingi probleem ja sellest tulenev masendus ja/või frustratsioon, siis oma läbuga avalikku ruumi ja sellega seoses teiste inimeste hea äraolemise risustamine on sulalollus või teadlik pahatahtlik tegevus.
Selle asemel tasuks kasvõi peaga seina taguda või arsti juurde minna.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 13:48
aga sa ei pea ju seda lugema, kui ei meeldi. või mingi naiselik huvi ei lase lugemata ka olla ja siis saab vinguda ja viriseda
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 15:08
Eks siis jah ole see huvi naiselik. Ega üks tõsine macho mees mille muu kui k****mise ja joomise vastu huvi tunne.
See on u sama kui sa näiteks jalutad mööda vanalinna ja märkad kuidas seintele on nii mõndagi kirjutatud
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 16:37
Teemasi peab püstitama ja kahtlemata ka vajalik kõigile.
Selle antud teemaga on kohe mööda pandud-Kiizukas on lihtsalt tugev isiksus,ning teda ei häiri lahmivad kommentaarid.
Teda maha tehes paraku lisatakse endile miinuseid.
Aga ka huumorit vaja..... kui seda mujalt ei saa ,siis hoiatused ja kaua võib on alati pakkunud.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 22:56
ammu oleks aeg see kiizukas siit välja blokeerida,aga adminnid hoiavad tead aja blokivad kõiki teisi kes selle kohta midagi ütlevad.peaks selle iha ammu juba suure kella otsa tirima-tundub seda teenust hakka okse maik peale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 22:59
kas jlo su uus varikonto kiizukas,kus teisi sõimsts saad enne blokkimst
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 06:45
sorri kallis margit siiski jlo on caribiani uus konto,sul ka veel konto infinity666,ma ei saa aru kuidas adminnid lasevad kahte avalikku kontot vastu oma reeglitele.ma ju ei valeta sinu suhtes,sa lihtsalt ei tunne mind ära aga mina sind tean sa pole see kellena ennast siin reklaamid
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 10:38
Kuule antikrist. Miks sa siis tegid teema siia foorumisse? Kiizukas ei ole ju siinmail üldse eriline latatara. Kui ta sul kuksil mujal jalgu jääb, siis klaari see värk ka sealkohas ära kus jalgu jäädi. Või sa naudid, kui sind avalikult sõimatakse?

Saage aru. Foorum e iole koht, kuhu tulla ja mingit omi muid asju siin arutada. Foorumi tegelasi absoluutselt ei huvita teie juramised. Tra küll.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 11:52
Utka se eoleneb teema algusest. Kui teema on kõigile arutuseks seatud, siis on see tore. Aga kui teema ise algab tegelikult kuskilt mujalt ja algusest on kõvasti kõvasti puudu ja ei ole üldsegi teiste arvamusi vaja, siis pole foorumisse asja.
Lihtne ju.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 12:19
mõelda võiks küll veidi rohkem enne kui teemat tehakse.
loogiline,et inimene kaitseb end õigustatult.Kiizukas on sellega alati edukalt hakkama saanud ja üha rohkem populaarsust saavutab.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 12:20
foorumis võiks lihtsalt mode olla kes need jamad ära kustutaks kuni neid enam keegi luua ei viitsiks.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 12:32
kõik kustub kunagi
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 13:38
antitropp, sa ei tunne mind, ära klähvi mõtetut ila. et mu nimi on margit, teavad paljud, polegi mingit saladust asjast teinud. sa kuidagi ei saa tõestada, justkui mul oleks kaks kontot. ja pläma, et mul puuduvad tattood, näitab ju ehedalt, sa pole iial mind näinud, veel vähem nagu väidad, olen sinuga seksinud, debiil kuubis. räägi neid rotika jutte omaette ja ega keegi sind ju tegelikult tõsiselt ei võta, ammu aru saadud, su jutt tühine ibla. tunnen kaasa, raske võib idioodina terve elu ringi sõtkuda.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 15:02
ma arvan et pole sellist rumalat juttu vaja ajada,need atokad sul ajutised ja pole mõtet jama ajada,et infinity su teine konto pole.mingi parma,kui sulle midagi ei meeldi siis käi minema siit,see minu õigus teha siia oma arvamus ja kui rikutakse siin neid seadusi mis tehakse,siis miks ma ei võiks seda kommenteerida.ja ma pole risto nagu su haigetele teemadele midagi õelnud.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 15:15
Tead mis,Anti.sa oled üks õnnetu inimene.Jalutasid ila tilkudes lõksu esimese paarikümne minutiga.Millele see viitab?
See viitab täielikule seksipuudusele su elus.Rahuldamata isane.Langeta on kriteeriume.
Kaunid naised ei tunne huvi pilditu,viha külvava ja ebastabiilse kirjaoskamatu isiku vastu.
NB.naistele ei tasu läheneda tinglikus kõneviisis.Saaks,oleks,teeks,läheks jne.
Naised,sinule meeldivad naised soovivad mehelikku väljavaadet.Auto ootab sinu valitud kohas poole tunni pärast ja me läheme Suurt vankrit vaatama.
Saaks kokku ja teeks midagi-sry,aga naised ei reageeri sellistele lausetele.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 16:10
kuule antitropp, mul need tattood umb. 11-st aastat olnud, ajutised . samas tekib isegi väike hirm, et sellised debiilid, nagu sina, sõtkuvad tänavatel ringi. sina lupard küll ei ütle, kas olen siin, v mitte, vaimuhaige.
samas tundub, et sa ühe tibikese varikas , kyrbikule ja sulle jäävad millegipärast teatud naised ette, kes julgenud vastupidist väita su lamedatele valedele. põluall loogiÅ¡ mina, utha, caribian, apelsin, kummaline kokkusattumus, eksoleju. sa oled kaalikapea nii läbinähtav, muigan siin neid su sõnavõtte lugedes pidevalt, ei saa nii loll olla, ausalt.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 16:18
anti ja, et kirjavigu hoolega vorbid, tundub see lihtsalt konksu libedama allaneelamise nimel. kyrbikuna mainisin su punktide, komade viga, a paned samuti edasi, järelikult püüadki näidata, mängida pingsalt kedagi teist, eriti haige oled.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 17:07
vaga lõbus
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 17:17
oh lõpeta vik, pihta sa ju asjale ei saa. lõbusad olid su kirjad.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 18:59
kiizukas,no oled sina üks tähenärija,neelata võid ise midagi, kortsus värdjas
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 21:41
mis kirjad et kas sull on 2 konta ja kohe blok
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 22:01
Ja kui sull on problemid siis on sinu ....ja mind ara toppi sija ja ma ei kainut eesti kooli ja ei oska eesti keel vaga hasti
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 22:07
su eesti keel pole väga hea, aga arusaadav. tubli oled, et ei karda rääkida. kirjuta mõnda muusse teemasse midagi ilusamat ka ilus tüdruk oled ka
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 22:57
ma ei topi kedagi, kuhugile ja probleemid kui sellised mul puuduvad.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 00:45
Minul pole küll midagi,Kiizuka vastu.Naiste top on küll nats ühekülgseks muutunud, aga selle tipp on juba ammu devalveerunud ja vaatama võib hakata neljandast lehest.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 19:57
Eksid, Utha, Antikrist ei vihka Kiizukat, see vaid saamatu katse moosida kedagi, kes tema arvates Kiizukat vihkab.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-30 20:08
Küllap aimad seda isegi
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 08:37
jfjm-il õigus nagu alati! Kuna seal oli ka otseseid vihjeid minu isiklikule elule, siis isegi tean kes see tore inimene on! Aga ma ei üllatu, kui ta varsti uue lolli leiab, kes kiizukat närima hakkab!
Seniks aga oleme siis leebed ja sõbralikud!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 14:08
mis need olulisemad asjad oleks mille eest võidelda?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 15:28
Utha, aga antikrist ju sellepärast teebki halba, et tal endal pole hea olla. Ja mis saab olla tähtsamat, kui hädasolija aitamine? Minu võimuses see kahjuks ei ole. Kas keegi siis tõesti ei halasta vaesekese peale?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 15:51
Halastus tuleb millegagi ära teenida
Ei usu hästi, et siin on samariitlasi.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 15:55
mis halba ta siis teeb, see on lihtsalt mäng ju kus kõigile osapooltele meeldib see mäng. kui naistele ei meeldiks see siis nad ei käiks teda kambakesi vastu sõimamas, neile ju meeldib kui on kedagi sõimata. antikristus neile seda pakub, kõik saavad sellest oma naudingu. kõik on rahul ja ometi on hunnik tegelasi kes kukuvad vaest kristust analüüsima



mängitakse nendega kellega saab mängida ja ise seda soovivad
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 16:03
Kiremõrvar, Sul on ehk isegi õigus. Ma ei saa tihtipeale naiste käitumisest aru, kuigi olen ise naine.
Aga minule sellised mängud ei meeldi ja neid ei mängi.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 16:15
ma mõtlesin et kui sa väite välja käisid siis tead millest räägid, aga kui sa ütled et mõtle ise siis on see ajuvaba kuidagi. samamoodi võib tulla antikristus sulle ütlema, kas sul midagi paremat teha pole see on tegelikult ju teiste ära ajamine, aga miks ajada teisi kui võib ise minna, aga see ka ei sobi


veelturul: kui sa tahad kellegist arusaada siis sa pead mõtlema tema moodi.

mäng, ajaviide, mis selles imelikku on. lapsed käivad samamoodi üksteise liivakastis tülinorimas.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 18:03
samas, ma olen täiesti nõus sellega, et see mis siin toimub ja kellegi antikristi hingehädad on tegelikult pseudoprobleem, millest vähemtähtsaid asju peaaegu polegi olemas, miks siis neid olulisemaid nimetama hakata, kõik on olulisem. näiteks miks naabritädi oma kassi julki üles ei korja ja siis need koolivägivallad ja vaalade päästmised
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 18:34
sa näed kuidagi eriti kummalise nurga alt seda asja. eks antikrist üritas kellegile külgelüüa, see ebaõnnestus ja tekkinud vihaga ei osanud ta muud peale hakata kui see välja öelda. õnneks teine pool on samasugune keevaline tegelane ja nii ta läks.

äraajamine ongi see kui sa küsid teistelt kas teil midagi targemat teha pole. miks muidu küsida, egas kusagil ei pea osalema, las inimesed kaklevad, ei pea teemasid avama ja end seotuna tundma.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-31 20:32
Jälle see vana teema, et inimene, loll loom, tahab olla loodusest kõrgemal ja elada enda loodud reeglite järgi. Aga kuna ei suudeta väljatötada ideaalselt toimivat reeglistikku, hakkab lünkade kohal loodus ennast kohe meeldetuletama ja varsti käib olelusvõitlus täiega.
Puu, mis kasvab metsas teistest kõrgemaks, saab küll rohkem päikesevalgust, aga peab vastupanema ka palju tugevamale tuulele.
˅ näita rohkem ˅
1
2